Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Medeni mesec preporuka???
STRANA 1 OD 1
srdjanl Medeni mesec preporuka??? 01.06.2017. 00:01 T64943

status: user
broj poruka: 1491

Pozz svima,e ovako ozenih se u subotu.i sad naravno trazimo na brzaka negde da putujemo,naravno za sve dalje destinacije smo zakasnili,ili su preskupe,inace bih pocetkom avgusta.ako moze neka preporuka neka bude i u Crnoj Gori,ali NIKAKO Sutomore,pozeljna i Hrvatska.Inace mogu da se istresem do 1000 novaca evropskih max! Hvala :)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milunka Re: Medeni mesec preporuka??? 01.06.2017. 02:15 #635999

status: user
broj poruka: 1626
Tebra,pored tolko destinacija ti pomenes Hrvatsku :D Da li si ti pri cistoj svesti i zdravoj pameti... :)

Ja sam bio u Spaniji prosle godine,al kod ortaka, bio sam tu pored Malage,na obali, znaci cene DZABE, jos jeftinije od Grcke, a Grcka je jeftinija od BG-a... E sad za smestaj nemam pojma posto je,baci pogled...

U svakom slucaju,Crnu Goru bih zaobisao,a u Hrvatsku ne bi isao pa da mi plate...

U Grckoj sam vise puta isao na Krf,ja ga bas volim,i ujedno mozete da obidjete celo ostrvo, na vrhu imate ono za zaljubljene uvalu gde se ceka zalazak sunca,itd...Takodje ima kolko se secam jedan deo na severnom blizu tog Sunseta,gde kao dvoje koji prerone ostaju ceo zivot zajedno i te price...
Mislim,najznacajnije oko Krfa je svakako ostrvo Vido,gde su nasi izginuli, ali ides na medeni mesec...

Koja nesrecnica tebe nadje da na pc berzi trazis gde ces na medeni mesec :D

Salim se naravno,nadam se da cemo ti pomoci kolko tolko, i da cete se lepo provesti, tamo da udaras celu noc, prvo da bude musko ! I da ste zivi i zdravi i srecni , da vam da Bog sve sto je dobro !

ASUS p9x79 PRO / i7 3930k@4.5Ghz /Asus STRIX gtx980 /4x4gb patriot @ 1666mhz/HAF 912 PLUS /RAIDMAX rx 850/kingston v100 60 gb,seagate 1tb + samsung f4 2tb.LG 29ae93 . denon avr 3300 + T+A T110E

::
:: Pozz svima,e ovako ozenih se u subotu.i sad naravno trazimo na brzaka negde da putujemo,naravno za sve dalje destinacije smo zakasnili,ili su preskupe,inace bih pocetkom avgusta.ako moze neka preporuka neka bude i u Crnoj Gori,ali NIKAKO Sutomore,pozeljna i Hrvatska.Inace mogu da se istresem do 1000 novaca evropskih max! Hvala :)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl Re: Re: Medeni mesec preporuka??? 01.06.2017. 08:53 #636007

status: user
broj poruka: 1491
Jako si vickast,sve sto si napisao,samo ne znam gde si video spaniju za male pare,za dvoje Spanija ,ako racunam put naravno preko neke agencije i smestaj i da moram poneti pare i da pojedem tamo nesto,bez 1500 evrica nista...Lako je biti pametan i ici kod ortaka ,tetke,strine...itd Pa se onda pravis pametan i kazes da je za dz. Spanija

:: Tebra,pored tolko destinacija ti pomenes Hrvatsku :D Da li si ti pri cistoj svesti i zdravoj pameti... :)
::
:: Ja sam bio u Spaniji prosle godine,al kod ortaka, bio sam tu pored Malage,na obali, znaci cene DZABE, jos jeftinije od Grcke, a Grcka je jeftinija od BG-a... E sad za smestaj nemam pojma posto je,baci pogled..
::
:: U svakom slucaju,Crnu Goru bih zaobisao,a u Hrvatsku ne bi isao pa da mi plate..
::
:: U Grckoj sam vise puta isao na Krf,ja ga bas volim,i ujedno mozete da obidjete celo ostrvo, na vrhu imate ono za zaljubljene uvalu gde se ceka zalazak sunca,itd...Takodje ima kolko se secam jedan deo na severnom blizu tog Sunseta,gde kao dvoje koji prerone ostaju ceo zivot zajedno i te price...
:: Mislim,najznacajnije oko Krfa je svakako ostrvo Vido,gde su nasi izginuli, ali ides na medeni mesec..
::
:: Koja nesrecnica tebe nadje da na pc berzi trazis gde ces na medeni mesec :D
::
:: Salim se naravno,nadam se da cemo ti pomoci kolko tolko, i da cete se lepo provesti, tamo da udaras celu noc, prvo da bude musko ! I da ste zivi i zdravi i srecni , da vam da Bog sve sto je dobro
::
:: ASUS p9x79 PRO / i7 3930k@4.5Ghz /Asus STRIX gtx980 /4x4gb patriot @ 1666mhz/HAF 912 PLUS /RAIDMAX rx 850/kingston v100 60 gb,seagate 1tb + samsung f4 2tb.LG 29ae93 . denon avr 3300 + T+A T110
::
:: ::
:: :: Pozz svima,e ovako ozenih se u subotu.i sad naravno trazimo na brzaka negde da putujemo,naravno za sve dalje destinacije smo zakasnili,ili su preskupe,inace bih pocetkom avgusta.ako moze neka preporuka neka bude i u Crnoj Gori,ali NIKAKO Sutomore,pozeljna i Hrvatska.Inace mogu da se istresem do 1000 novaca evropskih max! Hvala :)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @srdjanl 01.06.2017. 14:33 #636011

status: user
broj poruka: 17084
Nek je sa srecom covek!!

A ja druze sam bio na Kruzeru sa Dunjom prosle godine.
Cene su astronomske, 2-3k eura po osobi, ali ima fora :)
Last minute offer, sto mu dodje nedelju dana pred polazak +-

Mi smo na kraju platili 500e po osobi za 7 dana gde imas sve zivo,
smestaj, klopu itd. Prevoz do samog broda je tvoj naravno.
(brod je bio sa 5 zvezdica)

Obisli smo italiju: savona, napoli, palermo,
Spanija: barselona, ibica, palma dejamojra,
i jedan dan na moru.
Pa nazad u italiju odakle je i krenuo brod.

Kakve grcke turske, za 500e po osobi ne da ne moze da se poredi, nego je dupe i kurije oko...

Sam brod je dozivljaj za sebe, saune bazeni jakuziji, profesinalni kuvari (jedino se pice placa)

Gledajte ovde i lovite kad bude popust 80/90%
http://www.vacationstogo.com/ticker.cfm?sort=v&t=y
(kreiraj nalog i uloguj se pa onda tek otvori moj link, opet)

Trenutno ovo deluje sexy:
Nights 7
2 Jul
Trieste, Italy Athens (Piraeus), Greece Pullmantur / Horizon
ship stars 4.0
regular price ,210
current price 9
discount at the moment 86%

Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Patriot 240gb +HDD 500gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Natec RX22
Mouse: Razer Naga
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed +1 za ovo od Dextera. A mozda ima i za manje para... 01.06.2017. 20:44 #636020

status: user
broj poruka: 10985
https://is.gd/Vo7T7L

Cestitam i neka vam je sa srecom..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl ... 02.06.2017. 01:10 #636025

status: user
broj poruka: 1491
Dex i Tortojed hvala puno.


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs