Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Napajanje se cudno ponasa
STRANA 1 OD 1
lik7777 Napajanje se cudno ponasa 27.11.2017. 14:02 T65445

status: user
broj poruka: 283
Pozdrav svima hteo sam davas pitam za savet u vezi sa temom... naime kada sam cistio komp pre par dana kada sam ga sklopio nije hteo da se upali samo je vrteo ventilatore...ali misteriozno je na kraju proradio :) sada imam problem sa napajanjem/strujom.... Kada ga ukljucim na dugme i ponekada kada palim komp cuje se zvuk kao kratak spoj(bzzz- ne znam kako bas da ga prevedem najbolje) i dolazi iz produznog kabla... one lampice( protected i grounded na produznom) zatreper i cak se i ugase.... to traje taj sekund-dva dok se cuje taj `zap` i onda je sve normalno... i da poludi mi ruter nemam net posle toga.... da napomenem da sam usisao napajanje ako nesto znaci
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lik7777 re 27.11.2017. 14:03 #641341

status: user
broj poruka: 283

u sustini me interesuje sta sam da kazem pokvario :D da ne kazem nesto drugo :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 27.11.2017. 14:10 #641342

status: user
broj poruka: 9460
Promeni produzni. Najverovatnije je tu problem, jer i ruter na kratko ostane bez struje i zaglupi se.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lik7777 re 27.11.2017. 14:15 #641343

status: user
broj poruka: 283



probao isto se desava
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lik7777 mada 27.11.2017. 14:50 #641344

status: user
broj poruka: 283

mada nasao sam jos jedan kabl rezervni i sada se ne desava..probacu opet malo kasnije da vidim pa javljam :D..ako je samo kabl extra ... u najblizu prodavnicu i kupicu novi :D

tanak je ipak bio onaj kabl...ali sam promenio uticnicu i za sada se ne cuje
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lik7777 re 01.12.2017. 09:40 #641442

status: user
broj poruka: 283


auuu ja sam tek sada provalio da si rekao produzni kabl :) ja sam menjao naponski ...mada radi normalno sada i sa jednim i sa drugim kablom i stavrim produznim...ali u probati da iskopam neki produzni da zamenim
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: re 01.12.2017. 10:50 #641447

status: user
broj poruka: 4228
Možda si ti našao problem: naponski kabl. Gilopile ti je savetovao promenu produžnog kabla kao potencijalno mesto problema. I sam si napisao da si promenio utičnicu. Moguće je da si promenom utičnice i naponskog kabla samo `odgodio` dešavanje do sledećeg priključivanja.

EDIT: sada vidim temu o problemima sa internetom. To je previše koincidencija - promeni produžni.

Proveri.

Pozdrav!

Vlada

::
::
:: auuu ja sam tek sada provalio da si rekao produzni kabl :) ja sam menjao naponski ...mada radi normalno sada i sa jednim i sa drugim kablom i stavrim produznim...ali u probati da iskopam neki produzni da zameni
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lik7777 re 01.12.2017. 11:26 #641451

status: user
broj poruka: 283



sve sam izmenjao, ali problem sa netom je tu i dalje ... dobro barem ne `luduje` struja vise :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs