Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Destiny 2
STRANA 1 OD 1
JovanZ Destiny 2 15.12.2017. 16:58 T65493

status: user
broj poruka: 2998
Neko igra? Utisci?

Za sada mi se svidja. Prica tu i tamo, looting je ok, sama mehanika igre dobra. Igram jos uvek kampanju, natenane, sa sve sporednim misijama, i grupnim aktivnostima, zanimljivo je i drzi paznju. Crucible ( PvP multiplayer) je dinamican, gomila oruzja, developeri aktivno rade na balansiranju. Jos nisam zagrebao strikes, nightfalls, raid-ove i ostalo.

E sad, kao i kec, bice gomile DLC-ova od kojih ce neki biti bolji a neki gori, a koji ce biti potrebni za sve aktivnosti i ne zna se koliko ce da se Bungie posveti igracima vanila igre. I prvi deo je imao malo bezveze start pa su onda fino sredili igru.

Ako neko planira da pazari, saverujem da saceka bozic/novu godinu. Za sada se na g2a i slicnim sajtovima cena EU verzije drzi (mada sam vidjao da je na nekim i visa nego da se kupuje preko blizzard-a) Pre oko nedelju ipo dana je bio popust od 35% a sigurno ce biti i opet. Smatram da je puna cena previse za D2 zbog raznih DLC-a koji ce dolaziti, ali uz fin popust, topla preporuka.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Destiny 2 15.12.2017. 17:49 #641845

status: user
broj poruka: 3730
Ja sam pazario za Black Friday .Igru i Season pass za 67 Evra.Po meni igra ce se igrati samo tako.Masu stvari ispravljaju i ubacuju.Start je bio los jer deca su ocekivala novinu poput Asasina a zapravo ovo mu dodje kao Expanzija za prvi deo.
Ispravljaju xp sistem zbog koga su bili kritikovani to jest peglaju igru.
Moj savet cekajte kad blizard pusti popuste jer malte ne nisam platio season pass...



:: Neko igra? Utisci
::
:: Za sada mi se svidja. Prica tu i tamo, looting je ok, sama mehanika igre dobra. Igram jos uvek kampanju, natenane, sa sve sporednim misijama, i grupnim aktivnostima, zanimljivo je i drzi paznju. Crucible ( PvP multiplayer) je dinamican, gomila oruzja, developeri aktivno rade na balansiranju. Jos nisam zagrebao strikes, nightfalls, raid-ove i ostalo
::
:: E sad, kao i kec, bice gomile DLC-ova od kojih ce neki biti bolji a neki gori, a koji ce biti potrebni za sve aktivnosti i ne zna se koliko ce da se Bungie posveti igracima vanila igre. I prvi deo je imao malo bezveze start pa su onda fino sredili igru
::
:: Ako neko planira da pazari, saverujem da saceka bozic/novu godinu. Za sada se na g2a i slicnim sajtovima cena EU verzije drzi (mada sam vidjao da je na nekim i visa nego da se kupuje preko blizzard-a) Pre oko nedelju ipo dana je bio popust od 35% a sigurno ce biti i opet. Smatram da je puna cena previse za D2 zbog raznih DLC-a koji ce dolaziti, ali uz fin popust, topla preporuka.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646099.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs