Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Problem Mis
STRANA 1 OD 1
markoin Problem Mis 18.12.2017. 13:53 T65499

status: user
broj poruka: 272
Pozdrav forumasi,
Imam vec par godina bezicni mis MS koji je radio besprekorno i onda odjednom neradi. Zamenim bateriju pocne da radi par sekundi i opet nece da radi. Menjao sam par baterija novih i menjao sam mu prikljucke na razlicite na laptopu i opet isto. Kada ivadim bateriju i vratim je on pocne da radi par sekundi najvise minut i stane nereaguje nista.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Model misa, laptopa i operativni sistem...? 18.12.2017. 13:55 #641933

status: user
broj poruka: 9384


MBP Retina 13` Late 2012
macOS High Sierra

i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-B

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markoin Problem Mis 18.12.2017. 14:06 #641934

status: user
broj poruka: 272
Windows 7 64 bit, Lenovo G50 , model misa MM806w


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 18.12.2017. 19:13 #641939

status: user
broj poruka: 9460
Ima nekoliko elektrolitskih kond u njemu, zameni i proradice.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 18.12.2017. 20:11 #641941

status: user
broj poruka: 18940
Na MS industrial misu da menja kondenzatore? Ne bi valjda..? Ja bih mu stavio Panasonic, ili Nippon, da zivne malo :)

:: Ima nekoliko elektrolitskih kond u njemu, zameni i proradice
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 18.12.2017. 21:12 #641944

status: user
broj poruka: 9460
Sto da ne? To su mali kond, tipa 4.7uF 10V, cena 5 din komad, a zamena traje citavih 15 min. Ako mu je ok mis, svidja mu se kako radi, neka menja, u protivnom, korpa.
Ne mora najkvalitetnije, da daje 100 din za kond :D Stavi bilo koje koje nadje i cao. Nadzivece mis 3X, ionako je na pola puta do groba :)
Cudna mi je oznaka misa, neka bolje proveri sta gura po stolu, ako je radijator, nije ni cudno da lose radi i guta baterije:)

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markoin Re: ... 18.12.2017. 22:33 #641946

status: user
broj poruka: 272
Tako pise oznaka star je on oko 7 godina mozda i vise inace netrosi baterije nego jednostavno stavis novu bateriju on radi malo i kursor stane nereaguje ali svetli kao da radi.


:: Sto da ne? To su mali kond, tipa 4.7uF 10V, cena 5 din komad, a zamena traje citavih 15 min. Ako mu je ok mis, svidja mu se kako radi, neka menja, u protivnom, korpa
:: Ne mora najkvalitetnije, da daje 100 din za kond :D Stavi bilo koje koje nadje i cao. Nadzivece mis 3X, ionako je na pola puta do groba :
:: Cudna mi je oznaka misa, neka bolje proveri sta gura po stolu, ako je radijator, nije ni cudno da lose radi i guta baterije:
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs