Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
China`s Crackdown on Crypto-Mining Threatens Bitcoin`s Future
STRANA 1 OD 1
Krieger China`s Crackdown on Crypto-Mining Threatens Bitcoin`s Future 06.01.2018. 06:41 T65559

status: user
broj poruka: 312
https://gizmodo.com/chinas-crackdown-on-crypto-mining-threatens-bitcoins-fu-1821820017/amp
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 06.01.2018. 08:50 #642492

status: user
broj poruka: 1992
http://tinyurl.com/y6wvy22t

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: .... 07.01.2018. 00:14 #642498

status: user
broj poruka: 1272
Cene grafickih rastu, ulaze i pastiri u BTC, potraznja nikad veca.
Bas ce sve da propadne...
Elem, ako propadnu veliki, vise ostaje malima...

Jedan od onih što neće prodavati hardver, već pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pmfrulez mnogo koristan tekst 07.01.2018. 00:25 #642499

status: user
broj poruka: 994
procitaj kako je bitcoin umro do sada vec 229 puta a kazi mi gde je sad

pocni od pocetka pa dok te ne zamrzi

https://99bitcoins.com/bitcoinobituaries/


They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger Vaistinu se rodi, braco i sestre! 07.01.2018. 07:55 #642507

status: user
broj poruka: 312
Samo sam preneo naslov i link, nista tendenciozno i maliciozno, uostalom rado bih preneo i Kuzmanovicev tekst iz najnovijeg broja Sveta kompjutera (400.-ti jubilarni) ali za to vec nemam ovlascenje.
Necu cak ni svoje misljenje da iznosim jer ovaj forum nije namenjen sukobu suprotstavljenih misljenja vec sukobu clanova a danasnji dan i te kako nije pogodan za takve egzibicije iako se vidim opet ostre ubojite tastature. Moja poruka je - iskoristite ih danas za nesto lepo, nije sve u kriptonovcicima, bitcoin ne mozes da stavis u cesnicu ..)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pmfrulez Re: Vaistinu se rodi, braco i sestre! 07.01.2018. 13:26 #642512

status: user
broj poruka: 994
baz tako srecan bozic kod mene radno ko i uvek nema se mnogo lufta :)

nije rasprava i ja dajem repliku na link poceo sam da citam ovaj link jos kad je btc umro negde oko 100ti put

i uvek se nasmejem china ban cena dole dopuni se kesica china ban cena dole dopuni se kesica ...ma moze i btc u chesnicu nego mi deca zagubila onaj zlatnik btc mislio sam stvarno da stavim :)

They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...

:: Samo sam preneo naslov i link, nista tendenciozno i maliciozno, uostalom rado bih preneo i Kuzmanovicev tekst iz najnovijeg broja Sveta kompjutera (400.-ti jubilarni) ali za to vec nemam ovlascenje
:: Necu cak ni svoje misljenje da iznosim jer ovaj forum nije namenjen sukobu suprotstavljenih misljenja vec sukobu clanova a danasnji dan i te kako nije pogodan za takve egzibicije iako se vidim opet ostre ubojite tastature. Moja poruka je - iskoristite ih danas za nesto lepo, nije sve u kriptonovcicima, bitcoin ne mozes da stavis u cesnicu ..)
:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646093.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs