Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Ajde Moleri da vas cujem :D
STRANA 1 OD 1
Strix Ajde Moleri da vas cujem :D 08.01.2018. 16:02 T65561

status: user
broj poruka: 76
Pozdrav svima, treba mi savet oko boje za zid koje su najkvalitetnije yupol brilliant ili neke druge, namestaj je crne boje pa mi treba savet koja boja zidova bi bila najbolji izbor, da li odvajati trakom boju od plafona znate da ima lufta bele par cm pa onda ide plafon
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
daimy2017 odgovor 18.01.2018. 20:37 #642815

status: user
broj poruka: 34
Koliko para toliko muzike :) Skuplje perive,kvalitetnije ili jeftinije ali mogu odraditi posao....Yupol je ok boja. Beli zidovi sa kontrastom uz namestaj sa nekim detaljima u drugoj boji u enterijeru..Crna ide uz svaku boju ali neka bude svetliji ton zidova...Razliciti su ukusi...Odluka je ipak na tebi. Odvojen plafon sa linijom uvek lepo izgleda....Ako krecis u belo,manje posla za tebe :) Pokacis par lepih slika,....Imas i trake sa dezenima pa mozes zalepiti na neku visinu i okrecis zid u dve nijanse...Zavisi i koliko imas godina , Stariji vole jednostavnije i blaze boje dok mladji razmisljaju HEJ, pa mogao bih okreciti zid u ljubicasto sa belim tackama :))..Razmisli o svemu jos sam pa na posao:) Srecna radnja.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
valerian Moj savet 23.01.2018. 10:32 #642933

status: user
broj poruka: 1

JUPOL GOLD je odlicna disperzija,i vredi svaku paru,bele boje. Mozes je tonirati ako zelis.i sa njom mozes preci i preko stare disperzije i stare poludisperzije,onda sve prefarbava.

PERIVE BOJE,cisto bacanje para i zvaka za seljaka.


Za lep izgled povrsine zida je potrebna i dobra priprema gletovanjem i smirglanjem jer jedino tako se vidi reziltat krecenja sa kvalitetnom bojom. Ako ne radis pripremu,nemoj bacati pare na skupe boje. Sto se tice odvajanja trakom 5cm,od plafona,to radis samo ako ti ivica razdvajanja plafona i zida idealno ravna,jer ako je krivudava kao kod 99 posto stanova to nece ninasta da lici veruj mi.Moj savet samo rokaj sve u belo kvalitetnom bojom kakva je JUPOL GOLD,i ostavi negde sa strane u kantici da imas u toku godine kad se nesto isprlja samo mali valjak i prefarbas,na beloj ne ostaju tragovi prefarbavanja zato je i savetujem,jer svaka druga boja ako hoces da popravis ostecenje na zidu,moras da radis ceo zid da bi bilo jednolicno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Strix !!!! 22.02.2018. 10:13 #643889

status: user
broj poruka: 76
Hvala vam! okrecio sam u tamno sivu jedan zid gde mi je TV a ostale zidove u svetliju sivu , plafon je bele boje i odlicno izgleda


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs