Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Firefox problem sa wizzair.com
STRANA 1 OD 1
NenadV Firefox problem sa wizzair.com 01.02.2018. 19:36 T65632

status: user
broj poruka: 89

Zdravo svima, imam vrlo čudan problem, dešava mi se da prilikom pretrage wizzair.com za letove budem prebacen na sajt booking.com. Da jos zanimljivije bude to mi se desava i na Firefox preko mobilnog. Pa me zanima da li jos neko ima ovakav problem sa Firefox ili samo ja? Hvala unapred.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: 01.02.2018. 20:44 #643246

status: user
broj poruka: 1620
U glavnom tabu upućuje na partnerski sajt, ali zato u `popup` tabu otvara ono što ti treba.
E sad, ako si blokirao popup prozore/tabove, moguće je da ti zbog toga ne prikazuje rezultate.

Zanimljivo je što na IE pretraživaču (kod mene je v11) ne radi redirekciju, a na svim ostalim da (kada se isključe adblocker-i i sl.).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NenadV Re 02.02.2018. 15:03 #643273

status: user
broj poruka: 89



Hvala, i ja sam shvatio kasnije da sam blokirao popup prozore. Tako da je reseno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs