Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Emmi Leskovac
STRANA 1 OD 1
Simon72 Emmi Leskovac 05.02.2018. 17:57 T65642

status: user
broj poruka: 2800
I kako se prodaje roba.
Uzeo neke mobilne telefone i dobio vaucere a za njih uzeo digitalni risiver i sobnu antenu.
Risiver vidno vec koriscen i neispravan.Antema isto i ne radi elektronika.Vratim antenu i uzmem drugi risiver koji je ovog puta imao zaštitnu foliju al do pola.
USB telefona nije radio i prodavac mi zameni tako što je uzeo iz kutije drugog telefona a nesipravnu fino zamotao i vratio u istu.
Umesto antene uznem led sijalice.Na jednoj odpadne plasticna kugla.Druga nije radila i tu mi zamenili a ovu gde je otpala plastika pošalju u servis.Zamenjena radi al treperi pa mi ponovo zamene.
Danas dobije sms
Vas zahtev za zamenu nije prihvacen, na uredjaju je uoceno ostecenje.Cena popravke bice vam naknadno javljena.WINWIN
Inace i telefon koji je uzet ume cesto da blokira a i on je bio koriscen.
Sve u svemu smešne stvari se dešavaju u maloprodaji.
Prvi i zadnji put sam nešto uzeo u prodavnici.Online je ok al polovina stvari u prodavnici je u cudnom stanju.
E da od svega što sam uzo jedino je podloga za miš u perfektom stanju i jedino je ona bila nekorišcena tj kutija je bila ne otvaran :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 05.02.2018. 18:29 #643403

status: user
broj poruka: 3104

Pitam se za koliko vremena ce ova tema biti brisana :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ximi napreduju 05.02.2018. 18:37 #643405

status: user
broj poruka: 238
Od kako je brat svemogućeg preuzeo win win , vidno NAPREDUJU...

Drug narucio telefon, plocu, cpu i memoriju, sve stiglo u petak i pozvao da sastavim komp.

Ja kod njega, on i burazer pobesneli, pitam sta je bilo, kad telefon neko koristio i zakljucao google nalog, telefon neupotrebljiv a decku treba jer je ova nedelja njegovo dezurstvo na Kopaoniku ... Ajd vratice valjda je to sve ok, sastavim komponente, ne radi... Izvadiš grafu, ne pisti ploca, ajd mozda se zeznuli sa cpu pa poslali sa grafom, izvadis memoriju i dalje ni da pisne. Druze pakuj pa vraćaj Vučku ovo ne radi ... I sad ceka da neko dođe i pokupi komponente, a u međuvremenu se čuo sa pomenutom radnjom, i morao je za svaku komponentu da navede šta ne radi ... Pa on da je serviser on bi sve popravio ne bi reklamirao ...

Inace Kragujevac je u pitanju, tj. centrala jer je narucio online...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dautovic ... 05.02.2018. 20:08 #643414

status: user
broj poruka: 2855
НапреДНО...


Skyfire: ...frekfencija...

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasa007 Emmi ... 05.02.2018. 21:53 #643419

status: user
broj poruka: 456
Od kad postoje poručio sam hrpu komponenti, sve bilo novo. Dvaput sam vratio ssd jednom samsung drugi put kingston, koji su prestali da funkcionišu, oba puta za desetak dana poslali nove. I dan danas poručujem od njih pogotovo kad imaju akcije i sve je ok. Samo ponekad zbog cena kupujem fantastične proizvode iz NS.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Au 06.02.2018. 00:20 #643427

status: user
broj poruka: 452
Au, bre, koja jeza! Iako su i moja iskustva sa Emmijem (druga prodavnica) jako dobra, jer osim što je sva roba uvek bila u redu, iz mog iskustva momci znaju šta prodaju, pa su me tako jednom lepo upozorili da je USB WiFi adapter koji sam izabrao **** i da ću ga, ako ga kupim, sutra doneti da ga zamenim (bio je naručen preko neta sa preuzimanjem u prodavnici, tako da sam imao dve nedelje da ga vratim ako mi se ne svidi). Ostao sam pri svome i uverio se da su bili 100% u pravu, tako da sam ih narednog dana lepo poslušao i uzeo model koji su preporučili za celih 50RSD više.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 06.02.2018. 01:55 #643428

status: user
broj poruka: 2800
Ni ja nisam imao problema online i momci u prodavnici su ok.
Al roba u prodavnici je problem i ova reklamacija.
Pa normalno da je sijalica oštecena kad mu je otpala ta plasticna `kapa`.Cak mislim da je nešto i puklo tj vido sam bljesak al nisam siguran dal je taj zvuk bio od nekog pucanja ili od pada tog plasnicnog polopca.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646098.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs