Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
iPad account problem
STRANA 1 OD 1
srdoch iPad account problem 15.03.2018. 15:12 T65733

status: user
broj poruka: 1261
Pozdrav drugari jabučari, pripomozite ako možete. :)
Evo o čemu se radi:
Drugarica mi je dala da prodam njen iPad koji više neće da koristi. Uređaj je potpuno ispravan i u odličnom stanju ali postoji problem jer je njen iCloud i AppStore nalog registrovan na mail adresu koja više ne postoji. Password je zaboravila tako da resetovanje nije moguće na tu mail adresu jer više nije aktivna. Bez password-a je uređaj polovično upotrebljiv jer ne mogu da se skidaju aplikacije niti da se vrši update bilo čega. Može da se koristi samo sa trenutno instaliranim aplikacijama. Probao sam da kreiram novi nalog ali to nije moguće dok se ne unese password za već postojeći nalog.
Postoji li neki način da se uređaj resetuje i kreira nov nalog kao na početku? Ima li nekog načina da se reši ova zavrzlama ili je uređaj trajno zaključan?

Evo i neka specifikacija koju sam našao i ukoliko je potrebna: iPad model MF432X/A, iOS 9.3.5

Intel i7 3770K @4.6GHz + HyperTX2 Custom, Gigabyte Z77X-UD5H, Kingston HXS 32GB DDR3 2400MHz, Gigabyte GTX1070 G1 Gaming, LG 25 Ultrawide 2.5k, Samsung NVMe SSD 960 EVO 250GB (Win10), Crucial BX100 250GB (Win7), Storage 7TB
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: iPad account problem 15.03.2018. 16:16 #644401

status: user
broj poruka: 18940
Skoro sam imao isti problem i nije moguce na drugi nacin da se otkljuca, vec samo preko te adrese, ili broja telefona koji je podesen za reset password-a, trazio sam drugi nacin i ne postoji, medjutim nekako sam jedva uspeo da dobijem taj broj mobilnog telefona i tako sam resetovao nalog i ipad ponovo radi.


:: Pozdrav drugari jabučari, pripomozite ako možete. :
:: Evo o čemu se radi
:: Drugarica mi je dala da prodam njen iPad koji više neće da koristi. Uređaj je potpuno ispravan i u odličnom stanju ali postoji problem jer je njen iCloud i AppStore nalog registrovan na mail adresu koja više ne postoji. Password je zaboravila tako da resetovanje nije moguće na tu mail adresu jer više nije aktivna. Bez password-a je uređaj polovično upotrebljiv jer ne mogu da se skidaju aplikacije niti da se vrši update bilo čega. Može da se koristi samo sa trenutno instaliranim aplikacijama. Probao sam da kreiram novi nalog ali to nije moguće dok se ne unese password za već postojeći nalog.
:: Postoji li neki način da se uređaj resetuje i kreira nov nalog kao na početku? Ima li nekog načina da se reši ova zavrzlama ili je uređaj trajno zaključan
::
:: Evo i neka specifikacija koju sam našao i ukoliko je potrebna: iPad model MF432X/A, iOS 9.3.
::
:: Intel i7 3770K @4.6GHz + HyperTX2 Custom, Gigabyte Z77X-UD5H, Kingston HXS 32GB DDR3 2400MHz, Gigabyte GTX1070 G1 Gaming, LG 25 Ultrawide 2.5k, Samsung NVMe SSD 960 EVO 250GB (Win10), Crucial BX100 250GB (Win7), Storage 7TB
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 15.03.2018. 18:57 #644405

status: user
broj poruka: 12785
Ne postoji drugi način. Ako ne postoji adresa, da li je domen dostupan i dalje? Da probate da napravite istu mail adresu i resetujete password?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Mozes 15.03.2018. 22:11 #644415

status: user
broj poruka: 3466



Napraviti da skidas aplikacije i koristis ga tako bez apdejta softvera i icloud naloga

Ako je model sa 3G funkcijom (ima slot za sim karticu ) moze da se ospospbi i potpuno. Hardverski se nesto prepravlja i nema icloud vise ali je skupa ta akrobacija. Jer se otvara uredjaj na kome je displej prilicno skup

Znaci zaboravi na reset jer ce ti pri akivaciji traziti email i lozinku vlasnika
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Uhhh znači teško... 15.03.2018. 22:45 #644418

status: user
broj poruka: 1261
@imarkovic
Pretpostavio sam ali reko hajde da proverim sa nekim ko se više razume. Pitaću je onda da li je koristila telefon za registraciju. Tnx anyway

@Daum
Provajder ne postoji više ali je domen preuzeo neki drugi tako da zgleda da ipak postoji adresa još uvek ali ona nema pojma koji joj je pass za mail. Biće muke koliko vidim. Hvala u svakom slučaju.

@duqp
Hvala za info. Mislim da je to skupa i rizična akrobacija za uređaj koji je za prodaju za neke sitne novce.
Ostaje mi samo da se ona nekako seti bar nekog podatka koji je ostavila pa da probamo da ga otključamo.

Intel i7 3770K @4.6GHz + HyperTX2 Custom, Gigabyte Z77X-UD5H, Kingston HXS 32GB DDR3 2400MHz, Gigabyte GTX1070 G1 Gaming, LG 25 Ultrawide 2.5k, Samsung NVMe SSD 960 EVO 250GB (Win10), Crucial BX100 250GB (Win7), Storage 7TB

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646097.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs