Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Zubar - znam da nije forum za to :P
STRANA 1 OD 1
MACHINE Zubar - znam da nije forum za to :P 17.03.2018. 12:32 T65739

status: user
broj poruka: 5696
ali, da li zna ili moze da preporuci dobru stoatolosku ordinaciju/kliniku gde rade (dr, docenti ili profesori), koriste kvalitetne materijale i opremu i koja ima i digitalni orthopan? Ne radim nista komplikovano (zamena plombi, karijes) ali necu da za 10e razlike rizikujem neke kineske plombe i slicno, hocu da jedmo stave plombu da ona traje najmanje 10 godina.

Hvala jos jednom :)


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 17.03.2018. 12:46 #644445

status: user
broj poruka: 12785
Mogu da ti preporučim ordinaciju Vukadin, popravljam preko 5 godina kod njih zube, odlično rade i jako dobro su opremljeni.

http://www.vukadindental.com/


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: ... 17.03.2018. 14:46 #644451

status: user
broj poruka: 5696
Hvala Daum :)

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: Mogu da ti preporučim ordinaciju Vukadin, popravljam preko 5 godina kod njih zube, odlično rade i jako dobro su opremljeni
::
:: http://www.vukadindental.com
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strikan33 ... 17.03.2018. 18:08 #644454

status: user
broj poruka: 302
Evo i ja da preporucim ordinaciju Dentart, u Belvil naselju. Dr Sneza specijalista oralne hirurgije, ortopan imas u prizemlju zgrade, jako prijatna i strucna, vec 4-5 godina sam kod nje.

Proguglaj telefon ne bi trebao imati problema da ga nadjes, ako ne nadjes, javi pa cu ti poslati.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion Re: Zubar - znam da nije forum za to :P 17.03.2018. 18:33 #644455

status: user
broj poruka: 2480
Beograd Centar u Kraljice Natalije. To je zapravo maksilofacijalna hirurgija, ali rade i klasicno ono. Profa tamo je mrak.

5820k @ 4.5ghz | Custom loop 360/NB Eloop/D5 | Asus x99-S | EK Asus X99 Monoblock | AORUS 1080Ti | 4x4gb Avexir Core Red 3200mhz CL15 | Samsung 840 EVO 256gb | 5 TB WD server diskova | Seasonic 760w XP2 Platinum | Asus PB287Q/P2414h

:: ali, da li zna ili moze da preporuci dobru stoatolosku ordinaciju/kliniku gde rade (dr, docenti ili profesori), koriste kvalitetne materijale i opremu i koja ima i digitalni orthopan? Ne radim nista komplikovano (zamena plombi, karijes) ali necu da za 10e razlike rizikujem neke kineske plombe i slicno, hocu da jedmo stave plombu da ona traje najmanje 10 godina
::
:: Hvala jos jednom :
::
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: 17.03.2018. 18:33 #644456

status: user
broj poruka: 1620
http://www.biodent.co.rs/o-nama/o-nama.html

Ako se za njih odlučiš, traži isključivo Dr Markovića (Dejan) - kod njega se najčešće dosta čeka, ali moja porodica i ja već godinama idemo kod njega i radi za sve pare.
Više mojih rođaka i prijatelja iz inostranstva (Nemačka, Australija, Kanada) su dolazili kod njega u poslednjih 10-ak god. da popravljaju zube, pa i ugrađuju implante i svi su zadovoljni, a na sve to nije preterano ni skup.
Za sada su jedini minusi to čekanje na slobodan termin i što ne rade u toku prepodnevnih časova, ali pozovi pa se raspitaj šta i kako.
Lično nemaju rendgen, ali ima 50m od njih tako da nemaš problem sa tim (na kraju krajeva, šta će ti zračenje u prostorijama gde ćeš možda i sate provesti?).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger @Machine 17.03.2018. 23:39 #644466

status: user
broj poruka: 312
S obzirom da sam se dobrano isplombirao proslog leta preporucujem ti Curaprox cetkice za zube gradacije 5460 dlacica odnosno ultra soft i minimum jedno pranje Parodontaxom ili Lacalutom dnevno. Sasvim dovoljno da se karijes vise nikad ne vrati a nece ti pocupati plombe.
Inace, moj zubar je skolovan u Londonu a otac mu je bivsi profesor stomatolskog fakulteta BU. Plombe sam placao 30€ po komadu i rok im je najmanje 10 godina. Tako to ide kad pomislis da su ti zubi neunistivi i prestanes da vodis racuna o njima i bup 13 kvarova od cega je jedan bio jako jako gadan. Sad su ko novi.
Znaci Curaprox ultra soft 5460 i Parodontax/Lacalut. Minimum jednom dnevno!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict combo 18.03.2018. 00:49 #644468

status: user
broj poruka: 4515
curaprox 5460 + sensodine meni radi posao vec duze vreme.

Rezon je dobar da ne treba rizikovati za malu razliku.


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger Re: combo 18.03.2018. 01:21 #644470

status: user
broj poruka: 312
Probace se Sensodine definitivno ali za tesko zaprljane zube od katrana i kafe samo Parodontax pomaze. Inace Parodontax izbeljuje srebro do totalne beline pa ti vidi koliko to fluorida ima u sebi.
Zaboravih i ovo, @Machine ne bi bilo zgoreg da posle pranja isperes usta Listerine-om, ima ih raznih i za razne namene, ja koristim zeleni i mucka se u ustima 30 sekundi i ispljune i posle si miran.
Dakle za pocetak Curaprox ultra soft 5460 OBAVEZNO, biraj izmedju Parodontaxa ili Lacaluta ako hoces da peres zube jednom dnevno a ako uzimas Sensodine onda bih preporucio pranje ujutru i uvece i svakako Listerine koji ti se svidi. Parodontax je ubedljivo najefikasnija pasta za zube koju sam ikada koristio. Lacalut ide na drugo mesto pa onda 5 praznih mesta pa sve ostale, Blendamed, Colgate itd.


:: curaprox 5460 + sensodine meni radi posao vec duze vreme
::
:: Rezon je dobar da ne treba rizikovati za malu razliku
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646111.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs