Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Novi mail
STRANA 1 OD 1
Srdjanc Novi mail 29.04.2018. 14:31 T65855

status: user
broj poruka: 3104

Molim vas, bez paranoicnih prica.

Hocu da mojoj majci napravim email, poceo sam sa Gmailom ali nam trazi broj telefona sto mi ne bi da uradimo. Isto i na Yahoo.
Da li postoji druge mogucnosti osim hotmaila, yahooa, gmaila i mail.ru? Naravno telekomov ne dolazi u obzir zato sto se stalno menja.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Russia 29.04.2018. 14:37 #645623

status: user
broj poruka: 6643
Yandex mail

Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 29.04.2018. 16:44 #645628

status: user
broj poruka: 12785
Broj telefona služi za recovery i 2factor autentikaciju u slučaju da ti neko ukrade šifru. Nema potrebe za paranoisanjem...

http://www.cyberpunk.net/

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 29.04.2018. 19:47 #645630

status: user
broj poruka: 3104


Ipak uzet gmail. Hvala.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Re: ... 29.04.2018. 22:36 #645634

status: user
broj poruka: 1118
Gmail zakon.

::
::
:: Ipak uzet gmail. Hvala
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 30.04.2018. 19:53 #645652

status: user
broj poruka: 1992
inbox.lv

rekao bih da ne smaraju previse

p.s.
yandex je poceo da mrvi

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger E moj druze Beogradski 02.05.2018. 05:19 #645676

status: user
broj poruka: 312
Ili odakle si vec, mogao si lepo nekog Androida u sake, pravac GMAIL APP, pa add ili kako vec new account, nikakvi telefoni tj. brojevi telefona i verifikacije, ku.ci, palci, direktan i diskretan novi mejl po sistemu Stojadinka Stojadinoski stojastojadinoskimkd@gmail.com.

Ako ti zatreba ovaj mejl mogu da ga napravim u narednih 5 minuta. Samo reci ili izmisli sebi jos neki. Sifra ce biti sifra12345.

=)


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Re: E moj druze Beogradski 02.05.2018. 06:37 #645679

status: user
broj poruka: 6643
... care... pa upravo TO nisu hteli da urade, da povežu broj telefona (čoveka) sa mail-nalogom, bilo kojim. Jer, povezivanjem sa tvojom ličnošću, dobijaju i tvoj telefonski imenik i tako dalje i tako dalje, od kretanja do smetanja, nebitno. Pravljenjem milion naloga sa koliko god glupim i `nepovezujućim` imenom mail-a ne radiš ništa, jer se i taj nalog nalazi na telefonu a ON povezuje sve to u jedno mesto, gps lociranje, kamere sa obe strane telefona, mikrofone - tj ozvučenje prostora, memorijsku karticu, internet modem i mobilnu surf istoriju, usput, i par mail naloga.
Vidiš da (iako je malo zastala ta inicijativa) su hteli da sprovedu - a i hoće - ukidanje anonimnosti na net-u (jer ionako ne postoji ako se zainate, samo nije zvanično kroz EULA-e) tj. moraće nick-ovi da nestanu ili da budu upotpunjeni punim imenom i prezimenom i lokacijom ili bar zemljom porekla, kao i u pravom životu. Taj super e-mail, tajna je samo za ukućane. Dok je.


Budale računaju na sreću.

:: Ili odakle si vec, mogao si lepo nekog Androida u sake, pravac GMAIL APP, pa add ili kako vec new account, nikakvi telefoni tj. brojevi telefona i verifikacije, ku.ci, palci, direktan i diskretan novi mejl po sistemu Stojadinka Stojadinoski stojastojadinoskimkd@gmail.com
::
:: Ako ti zatreba ovaj mejl mogu da ga napravim u narednih 5 minuta. Samo reci ili izmisli sebi jos neki. Sifra ce biti sifra12345
::
:: =
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger Re: Re: E moj druze Beogradski 02.05.2018. 15:22 #645690

status: user
broj poruka: 312
Kralju, nisi cuo za DISABLE SYNC pa da odabere sta ce biti syncovano tj. da li ce mu povuci imenik i ostalo?
E moj druze Beogradski pa nisam ja tolika veverica, nisam mu rekao da pravi novi google account nego GMAIL account iz android app.

Daj ne lupaj kad vec ne znas. Ovako je morao da verifikuje ovako NE MORA NITI MU KO TRAZI, pa ni sam Google.

Prica ti covek koji ni ne zna koliko mejlova na google-u ima. Respektuj to.

I za kraj - delete-uje google products ako mu slucajno neki uleti i kraj.

:: ... care... pa upravo TO nisu hteli da urade, da povežu broj telefona (čoveka) sa mail-nalogom, bilo kojim. Jer, povezivanjem sa tvojom ličnošću, dobijaju i tvoj telefonski imenik i tako dalje i tako dalje, od kretanja do smetanja, nebitno. Pravljenjem milion naloga sa koliko god glupim i `nepovezujućim` imenom mail-a ne radiš ništa, jer se i taj nalog nalazi na telefonu a ON povezuje sve to u jedno mesto, gps lociranje, kamere sa obe strane telefona, mikrofone - tj ozvučenje prostora, memorijsku karticu, internet modem i mobilnu surf istoriju, usput, i par mail naloga
:: Vidiš da (iako je malo zastala ta inicijativa) su hteli da sprovedu - a i hoće - ukidanje anonimnosti na net-u (jer ionako ne postoji ako se zainate, samo nije zvanično kroz EULA-e) tj. moraće nick-ovi da nestanu ili da budu upotpunjeni punim imenom i prezimenom i lokacijom ili bar zemljom porekla, kao i u pravom životu. Taj super e-mail, tajna je samo za ukućane. Dok je
::
::
:: Budale računaju na sreću.
::
:: :: Ili odakle si vec, mogao si lepo nekog Androida u sake, pravac GMAIL APP, pa add ili kako vec new account, nikakvi telefoni tj. brojevi telefona i verifikacije, ku.ci, palci, direktan i diskretan novi mejl po sistemu Stojadinka Stojadinoski stojastojadinoskimkd@gmail.com
:: ::
:: :: Ako ti zatreba ovaj mejl mogu da ga napravim u narednih 5 minuta. Samo reci ili izmisli sebi jos neki. Sifra ce biti sifra12345
:: ::
:: :: =
:: ::
:: ::
:: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646095.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs