Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Zamena lcd na Samsung J3 2016 - ako moze duqp da baci pogled :-)
STRANA 1 OD 1
varangian Zamena lcd na Samsung J3 2016 - ako moze duqp da baci pogled :-) 30.05.2018. 09:19 T65921

status: user
broj poruka: 143
Poz drugari,

ako moze preporuka za neki servis u BG ili nekog sa kojim ste eventualno imali pozitivna iskustva po pitanju zamene lcd-a na sličnom telefonu, ili dijagnostika. Klinka od drugarice ispustila telefon nakon čega su se pojavile horizontalne velike linije na ekranu a posle je i prestao da daje bilo kakvu sliku, pa pretpostavljamo da je samo ekran otisao...

p.s. Vidim da je kolega duqp u tim vodama, a nasao sam i temu od januara vezano za navedeno, pa ako moze on da se javi i kaze svoje misljenje a i cenu ako se time jos bavi :-)

Hvala unapred na vremenu i odgovorima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Ekran 30.05.2018. 11:49 #646423

status: user
broj poruka: 1234
30 do 40 evra.
Zavisi od servisa.
Ovo je cena za dobru kopiju.




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
varangian Re: Ekran 30.05.2018. 11:56 #646425

status: user
broj poruka: 143
Moze neka preporuka za servis? Čisto informativno, necu te smatrati odgovornim ako nesto zahebu .-)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Re: Zamena lcd na Samsung J3 2016 - ako moze duqp da baci pogled :-) 30.05.2018. 12:32 #646426

status: user
broj poruka: 1118
60e telefon u oglasu.

Koliko se isplati, nisam siguran.

:: Poz drugari,
::
:: ako moze preporuka za neki servis u BG ili nekog sa kojim ste eventualno imali pozitivna iskustva po pitanju zamene lcd-a na sličnom telefonu, ili dijagnostika. Klinka od drugarice ispustila telefon nakon čega su se pojavile horizontalne velike linije na ekranu a posle je i prestao da daje bilo kakvu sliku, pa pretpostavljamo da je samo ekran otisao..
::
:: p.s. Vidim da je kolega duqp u tim vodama, a nasao sam i temu od januara vezano za navedeno, pa ako moze on da se javi i kaze svoje misljenje a i cenu ako se time jos bavi :-
::
:: Hvala unapred na vremenu i odgovorim
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Kopije 30.05.2018. 15:20 #646431

status: user
broj poruka: 1234
To su kopije bez senzora BL.
Najverovatnije se misli na senzor kojim gasi ekran kad prisloniš telefon uvetu.
Original ne znam pošto je, ali je najverovatnije skuplji od polovnog telefona.

Tako da ja to ne bi radio ni za 30 evra.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici nikako 30.05.2018. 15:44 #646432

status: user
broj poruka: 908

te kopije ekrana skoro sam porucio jedan za bas taj telefon,ne pase dzek od lcd-a ispada,ne radi touch,ne moze da se podeseva osvetljenje itd..na kraju sam bacio telefon

ili original koji je oko 60 eura sto se ne isplati,ili drugi telefon za te pare...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pmfrulez s7e 30.05.2018. 23:32 #646437

status: user
broj poruka: 994
kolko je sad za s7 edge ? zna li neko poispadase parcici stakla sa ekrana ekran mi se savio u gornjem desnom uglu na gore a i dalje sve radi.....

They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 30.05.2018. 23:55 #646438

status: user
broj poruka: 4225
https://www.kupujemprodajem.com/Samsung-S7-edge-zamena-stakla-ekrana-48074262-oglas.htm
Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Zbog licnog iskustva sa mnogo samsunga koje sam imao 31.05.2018. 08:48 #646444

status: user
broj poruka: 3466

Ne bih reparirao taj. Prvo. Vec ima neki radni staz i ako nije nagoreo uskoro ce. Onda ces morati po nov ekran.
Cak i da mora nov ekran ne treba ulagati jer je lcd za s7 edge skoro kao za note 8
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
varangian Hvala drugari 31.05.2018. 10:52 #646448

status: user
broj poruka: 143
Preneo sam koleginici, pa sad neka cini kako misli da je najbolje.

p.s. Uopste se nisam setio da proverim na kp cenu telefona, pa kad sam video i ja sam joj savetovao da kupi tel, nego da popravlja...

Pozz svima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ljudi se uglavnom 01.06.2018. 07:54 #646472

status: user
broj poruka: 3466


Pre hvataju za popravku umesto kupovine novog zbog podataka u telefonu kome je slomljen ekran :)

Znaju za neisplativost itd ali ipak eto bitne neke slike i sta ja znam
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Gde si Miloševiću, što nas ostavi... 03.06.2018. 11:45 #646515

status: user
broj poruka: 6643
E, gde su bila vremena kad su puni šleperi tehnike sa otpada dolazile u Srbiju, popravljale se i imale marginu zarade da se dva-tri puta preprodaju... :-)

Danas: skršeni ekran zadrži, a telefon zameni ceo.

Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs