Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
u-p-d-a-t-e i zvuk
STRANA 1 OD 1
nisque u-p-d-a-t-e i zvuk 07.07.2018. 21:10 T66030

status: user
broj poruka: 1060
odradim update (da, ovaj poslednji, nisam do sad) jer je boot postao ultra spor (da ne dužim sad), i šta se zbiva: steelseries siberia 650 usb sluške, i kad ne radim ništa, visim na netu ili desktop, čujem, pa ajde kažemo zujanje. vrv znate o čemu pričam, desilo vam se nekada valjda, tipa, kao da su kontakti na usb prljavi i ne pravi dobar spoj, pa kao tu nešto muljavi itd. čak i kada se mrda miš, pa se tamo neki drugi port aktivira, čuje se minimalno pištanje itd. kad krene bilo kakav zvuk sa kompa, ovo se ne primećuje, mada primećujem da kad krene neka igra npr, na loading screenovima, zavisno od dela, šuštanje se menja, kako sad to da objasnim. poenta je da sam reinstal drivere, ugasio integrušu, i NAJVAŽNIJE, na prethodnoj verziji wina, tj bez april update, nisam imao ovaj problem. guglam, al i ne znam šta da guglam tačno. ako se neko susretao, neka pomaže

I AM the God of war.. Nothing defies me!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Da ti nije Windows nešto sam podesio oko mikrofona? 07.07.2018. 21:37 #647580

status: user
broj poruka: 4228

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque re: 07.07.2018. 21:58 #647581

status: user
broj poruka: 1060
pa nije imao šta, pojma nemam...

I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 ne mogu tacno da se setim 08.07.2018. 00:02 #647584

status: user
broj poruka: 4663
da li sam bese i ja imao bas isti takav problem, probaj disabluj sve ostale input output uredjaje, znaci bukvalno idi disable, a ne mute, ostavi samo taj jedan aktivan izlaz za zvuk koji koristis, ako opet isto susti mozda je nesto windows brljavio po driverima posle updata, dosta njih se zali da posle updata ne radi zvuk, problem su resavali sa system restore, a updatovanje 10ke jedino moze da se ugasi preko sistemskih procesa.



Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque re: 08.07.2018. 11:37 #647606

status: user
broj poruka: 1060
nisam siguran za rollback, jer mi je win bio insataliran na mbr particiju (ne znam kako), i posle prebacivanja na gpt particiju, boot je postao tolko spor, pa ja ne znam. update je rešio problem, al ne znam kako će se ponašati ako vratim verziju..

inače update je bio odložen totalno maksimalno, ali morao sam zbog gorepomenutog

I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque re: 08.07.2018. 13:25 #647614

status: user
broj poruka: 1060
ok, problem rešen, time što je ugašen mikrofon na kamerici, gašenje svega ostalog nije pomoglo, samo to, hvala Gare za hint :D
inače sad kad upalim mikrofon na kamerici, problem se ne vrati, ono kao, wtf vindovse? :D
I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: re: 08.07.2018. 13:27 #647615

status: user
broj poruka: 4228
Rekao bih ti i ja za kamericu da sam znao da je imaš!?

Pozdrav!

Vlada

:: ok, problem rešen, time što je ugašen mikrofon na kamerici, gašenje svega ostalog nije pomoglo, samo to, hvala Gare za hint :
:: inače sad kad upalim mikrofon na kamerici, problem se ne vrati, ono kao, wtf vindovse? :
:: I AM the God of war.. Nothing defies me!!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60280. Broj poslatih odgovora: 646177.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs