Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
kradja
STRANA 1 OD 1
doca80 kradja 20.11.2007. 23:07 T6607

status: user
broj poruka: 3053

Danas dok sam gledao oglase na PC BERZI firewall Zone Alarm mi prijavi da je nesto sto se zove NETBIOS pokusalo da udje u moj racunar.Istog momenta nestaju oglasi sa ekrana i pojavi se upozorenje PC BERZE da nesmem da koristim informacije u ove i one svrhe....blabla! Nestade forum nestadose oglasi nestade sve.Pokusam da se prijavim preko starog korisnickog imena i lozinke,medjutim PC BERZA kaze neuspela prijava!Kliknem na neznam lozinku,i kad sam ukucao korisnicko ime PC BERZA kaze da to ime NE POSTOJI!!!!!!!! Kako ne postoji koristim ga vise od pola godine.Svaki sledeci pokusaj da se prijavim se zavrsio upozorenjem.Pola sata pre nego sto se to desilo sam podigao nov windows. Pauza od sat vremena i evo me opet na PC BERZI kao da nista nije bilo! I svaki put kad ukljucim modem se pojavi da NETBIOS pokusava da udj u moj komp.Imam adsl 512 TELEkomov!DA li neko ima pojma sta se to desava?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
RacaBG re: 20.11.2007. 23:32 #33562

status: user
broj poruka: 104
Takodje se i meni desava da nestanu teme i da ne dozvoljava logovanje. Verotno krahira njihov server ili CIKA ZELJKO nesto drnda.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Server 21.11.2007. 00:14 #33572

status: admin
broj poruka: 712
Da, došlo je do prekida konekcije između web servera i baze.
Narednih dana idemo na novi server.

To što prijavljuje Zone Alarm nema veze sa nama.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Željko Arnautović,
PC Berza

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646102.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs