Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Bit4Coin i wallet
STRANA 1 OD 1
strikan33 Bit4Coin i wallet 04.08.2018. 23:11 T66090

status: user
broj poruka: 302
Pozdrav svima.

Posto WebMoney vise ne dozvoljava transakcije u eurima za Srbiju, prinudjen sam prebaciti se na ovo cudo iz naslova.

E sad ima li dobra dusa koja bi me uputila u tajne ovih kripto valuta, tj kako se i gde otvara wallet, kako nalog na b4c i da li sa njega mogu povlaciti lovu tj povezati ga na svoj devizni racun?

Sad sam isao preko posrednika i bas mi je mnogo uzeo za proviziju.

Svaki savet dobrodosao.

Hvala svima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LVirt re 04.08.2018. 23:51 #648295

status: user
broj poruka: 289
Ovo pitanje mi je malo cudno.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd Re: 05.08.2018. 13:47 #648307

status: user
broj poruka: 1005
Meni nekako najjednostavnije cex i telenor kartica. Provizija 1% za podizanje.

I5 4670+CM 212Evo/Asus H97-pro/Asus GTX760 DirectCU II/4x2GB Kingston HyperX 1600MHz/120GB Kingston V300 + WD black 750GB + 1.5Tb ext/Raidmax 735W/Chieftec LCX-03/Dell U2311H/Altec Lansing 4100/Xonar D1

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strikan33 ... 05.08.2018. 22:24 #648323

status: user
broj poruka: 302
Ajd da preformulisem, mozda nisam dobro shvacen.

Dakle do sada sam zaradu sa neta primao na WebMoney u eurima (WM je ruska verzija neceg kao PP), zasto oni, zato sto su u datom trenutku jedini bili sa kojima se moglo raditi iz Srbije (primanje i slanje).

E sad, stavili su Srbiju na blacklist, sto se tice eura, $ i dalje radi normalno, ali moj sajt ima opciju isplate samo u eurima, tako da sam tu izvisio. U stvari, tri opcije za isplatu, euri (ne moze), direktno na racun (ne moze ni to. samo za banke iz EU) i treca opcija isplata pomocu B4C vaucera, znaci na svakih 50 eura ja dobijem jedan vaucer koji mogu da unesem na njihovom sajtu i oni ga pretvore u bitcoine.

E sad zanima me gde otvoriti wallet, koja je procedura povezivanja walleta na B4C sajtu i da li se taj nalog moze povezati sa mojim deviznim racunom da povlacim pare direktno na svoj racun?

Da bih izbegao provizije koje mi uzimaju likovi sa neta, kintu sam dobio odmah, ali su uzeli skoro 15%.

Poz svima


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LVirt re 05.08.2018. 23:12 #648326

status: user
broj poruka: 289
Kolko sam shvatio ne mozes preko Pay Pal-a? I zasto nas je taj Web Money stavio na blacklist? Ne znam kakav sajt ti je u pitanju jer nisi naveo, ali mozda bi trebalo da razmislis da otvoris neki drugi, negde drugde, preko kojeg mozes normalnije da primas. Ovo za wallet ne znam, ako se javi neko drugi, neki rudar.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pmfrulez ... 06.08.2018. 04:16 #648332

status: user
broj poruka: 994
pretvori novac/vaucer u btc
otvori nalog na menjacnicu cex.io
idi u neku telenor poslovnicu i otvori starter paket tekuci racun
koji je inace vezan i za rsd i za strane valute usd eur ....
odrzavanje racuna se ne naplacuje troskovi kartice su 500din pri prvoj uplati
kad kartica stigne na kucnu adresu
aktiviraj je preko telenor aplikacije
na racun uplati 1000din npr neka ti neko ko ima telenor racun uplati ili sam izvrsi uplatu na bankomatu
razlog je taj sto ti za verifikaciju kartice trebaju sredstva na racunu da cex proveri u oba smera transakciju
poslaces preko cex.io tokom same verifikacije par dolara oni ce ti vratiti taj iznos a takodje da telenor naplati svojih 500 din
kad verifikujes nalog i karticu na cex.io
na cex.io imas svoju btc wallet adresu ne treba ti desktop wallet
posalji btc na tu adresu
odes na trade prodas btc za eur
kad verifikacija naloga i same kartice prodje
mozes slati 2000e dnevno toliki je limit
moja preporuka je da ne prelazis 1000e po transakciji da ti ne bi odmah
trazili kyc i dodatne formulare koji znaju da smaraju
provizija za povlacenje novca je 3.5eur +1.2 posto cex.io
plus od nedavno i sam telenor uzima 1.5 posto

u prevodu sto vecu sumu dizes to ti je provizija procentualno manja

ako dizes 100e 6.2 posto
ako dizes 1000e 2.95 posto tako nesto

sa telenor bankomata mozes da dizes zive eur


They say I act like I don`t give a fuck...I tell them I`m not acting...It`s just who I am...

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strikan33 ... 06.08.2018. 09:29 #648339

status: user
broj poruka: 302
@pmfrulez

Ovo vec pije vode, tako nesto mi treba, doduse tu su jos dva koraka vise ali kad sve saberem provizije su opet dosta manje nego sto mi ovaj lik sa neta uzima. Malo mi je sve ovo komplikovano posto to do sada nikad nisam radio, idem da iscitam jos jedno 3 puta pa da krenem polako u realizaciju.

Samo ne znam hocu li moci vaucere koje pretvorim na bit4coin prebacivati na menajcnicu na cex.io?

Nisu toliki iznosi u pitanju, po par stotina eura podizem, nista grandiozno.

Ako negde zapnem javicu se ponovo.

Hvala.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646149.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs