Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Obrada video materijala i zvuka
Potreban softver za pregled oštećenog MP4 fajla
STRANA 1 OD 1
arogan Potreban softver za pregled oštećenog MP4 fajla 27.08.2018. 21:11 T66146

status: user
broj poruka: 524
Juče sam snimio MP4 fajl web kamerom, oko 120 MB, čini mi se da je H264kompresija.
Međutim, kada probam da ga otvorim u Media Player-u (i Classic), Movie Maker, GOM-u, VLC-u, SM ..., KM-u ..., pojavi se poruka da je potreban download nekog kodeka, a posle bezuspešnog pokušaja se pleyeri ugase ili ostanu na crnoj pozadini.
Danas sam pronovio postupak snimanja, oko 80 MB i slika se normalno otvara u svim navedenm player.ima.
Prebacio sam problematičan mp4 snimak na par drugih računara i taj fajl ne mogu da otvorim sa napred navedenom programima.

Ne znam šta se desilo sa prvm fajlom ali bi voleo da ga pregledam. Da li iam neki program koji može da otvori makar deo fajla ili da ga konvertuj i sl ...

Pozdrav,

Da li ima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger Re: Potreban softver za pregled oštećenog MP4 fajla 27.08.2018. 21:14 #649079

status: user
broj poruka: 312
Javljao se jedan pacijent sa istim problemom relativno skoro, doduse njega je shebao dvr ili sta vec, procesljaj malo forum, jako je koristan thread.
A da setio sam se - hebeni snimak kradje je bio u pitanju... o.O DVR dakle, cini mi se da je uspeo da ga sastavi.


:: Juče sam snimio MP4 fajl web kamerom, oko 120 MB, čini mi se da je H264kompresija
:: Međutim, kada probam da ga otvorim u Media Player-u (i Classic), Movie Maker, GOM-u, VLC-u, SM ..., KM-u ..., pojavi se poruka da je potreban download nekog kodeka, a posle bezuspešnog pokušaja se pleyeri ugase ili ostanu na crnoj pozadini
:: Danas sam pronovio postupak snimanja, oko 80 MB i slika se normalno otvara u svim navedenm player.ima
:: Prebacio sam problematičan mp4 snimak na par drugih računara i taj fajl ne mogu da otvorim sa napred navedenom programima
::
:: Ne znam šta se desilo sa prvm fajlom ali bi voleo da ga pregledam. Da li iam neki program koji može da otvori makar deo fajla ili da ga konvertuj i sl ..
::
:: Pozdrav
::
:: Da li ima
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 27.08.2018. 21:17 #649081

status: user
broj poruka: 4225
Zavisi da li je oštećen HDD ili ssd na koji si snimao i sa tačno kojim H264 tipom kompresije si išao prvi put i da li ti se nešto završavalo od audio ili video materijala u to doba iliupdate windowsa.
https://www.youtube.com/watch?v=5p143_E7B1I
Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 .... 28.08.2018. 14:35 #649107

status: user
broj poruka: 3346

https://www.videohelp.com/software/recover-mp4-to-h264

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ebajga 28.08.2018. 16:57 #649109

status: user
broj poruka: 9460
Kucaj u google mp4 file repair tool i isprobaj neka resenja i ako ne ide, dzaba.
Ja sam jednom snimao sa telefonom i ugasio mi se i fajl koji je ostao nisam uspeo da sredim, a pokusao svasta.
Tako da, ako je doslo do greske pri snimanju, vrlo moguce da imas sam velicinu fajla, a unutra neko smece.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs