Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Sticky....
STRANA 1 OD 1
Dyca Sticky.... 21.11.2007. 21:54 T6623

status: user
broj poruka: 1574
Imam jedan predlog,koj mislim da nije tesko izvesti..Posto je nekolicina clanova pocela da postavlja teme vezane za komponente racunara,njihov oc i sl.Moj predlog je da se ubuduce te teme rangiraju kao sticky i da stoje pri samom vrhu liste sa temama odredjenog podforuma,tako da se vise ne bi otvarale teme tog tipa..Jer morate priznati da dosta ljudi mrzi da koriste search i postavljaju jedna ista pitanja samo sto su ona u raznim vremenskim intervalima..i ostali clanovi bespotrebno postuju odgovre koji vec postoje..Mislim da je ovo veoma lako za uraditi i nadam se da cete nam izaci u susret..naravno,ako se i drugi clanovi forum sloze sa ovim predlogom..Hvala unapred.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 21.11.2007. 22:11 #33651

status: user
broj poruka: 2900
Logicno skoro svi forumi imaju `pinned topic-e` i tu bi se moglo nabaciti neke osnove tako da bi ljidma bilo mnogo lakse da nadju odgovor na svoje pitanje jer ima nekih stvari koje se cesto pitaju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 21.11.2007. 22:22 #33655

status: user
broj poruka: 4506



dobar predlog....jos jedan glas od mene....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Slažem se 22.11.2007. 09:57 #33691

status: user
broj poruka: 4163
Slično sam i ja predložio da se napravi neka vrsta FAQ, jer postoje `redovna` pitanja vezana za napajanja, temperature i sl. pa se obavezno bar jednom nedeljno postavlja jedno te isto pitanje.

Svega ovoga, naravno, ne bi bilo da je Pera otišao pravo u policiju

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BataCele Upravo tako 22.11.2007. 11:08 #33694

status: user
broj poruka: 1532
Na forumu nedostaje pododeljak FAQ.

Ne samo da bi bilo manje istih pitanja i odgovora, nego bi i informacije bile kvalitetnije.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .,. 22.11.2007. 13:38 #33702

status: user
broj poruka: 18941
obzirom na razvoj ovog sajta, treba dosta vremena da bi se ovo realizovalo...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 22.11.2007. 19:21 #33726

status: user
broj poruka: 1574
Znam da je dobar predlog,a isto tako znam i da se nista nece uraditi povodom njega..Pa jos kada sam im trazio da rese problem da kada tema ima vise strana i kada ja napisem poruku,da me umesto sto me vrati na pocetak teme stavi na kraj..oni nisu jos ni to resili,a obecali su davno...Znaci samo zelim da admini vide da nas ima mnogo koji mislimo isto jer zelimo bolji forum..ako ce oni to ignorisati, dokazace da nisu profesionalni i samim tim ce gubiti korisnike..pozz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Malo matematike 22.11.2007. 21:06 #33734

status: user
broj poruka: 6643
Kod mene je 2+2=4.
Ako se na ovaj način smanji broj pitanja - a smanjiće se, onda će aktivnost foruma i poseta sajtu opasti, možda i drastično (iako umetno), a to je nešto što nije u interesu sajtu koji na osnovu toga pravi pare (posećenost sajta je proporcionalna zahtevima za visinu iznajmljivanja reklamnih banera). Na duže staze, verovatno je Dyca u pravu, rasteraće nas.
Mada, ne traba padati baš neprovereno na neke kao očigledne računice, tipa legalnog i nelegalnog software-a... kao, šteta od piratizovanog software-a je toliko i toliko miliona.... a tužna je činjenica da bi malo ko kupio npr. photoshop po njegovoj ceni, osim ako se profesionalno njime ne bavi a tako je sa mnogim drugima stvarima, tako da naše (i moja) računice o poseti i šta je bolje za sajt, možda i nisu tačne.
Ne odgovaram iz lenjosti da pročitam više od 10 aktuelnih poruka...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa Iz iskustva... 22.11.2007. 22:07 #33740

status: admin
broj poruka: 876

Korisne informacije u pravom vremenu i u preglednom obliku su dve najbitnije stavke koje drastično utiču na posećenost sajta. Tako da je @Dyca dao odličan predlog a, pogotovo što ta funkcija postoji na svakom ozbiljnijem forumu. Verujem da bi se tako značajno unapredio forum i mnogi bi na taj način dobili svoje odgovore na brz i jednostavan način a, to je najvažnije.

Tako da se lažem sa @Piskom da je 2+2=4 ali i da je 3+1=4 a, čak i 6-2=4 Èak ni minus nekad nije loš

Trenutno je testiranje novog servera i za par dana kompletan sajt prelazi na isti. 2-3 dana nakon toga siguran sam da će nova funkcija osvanuti na forumu.

Inače, napravio sam neke izmene na oglasima ali o tome u novom postu

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 22.11.2007. 22:47 #33742

status: user
broj poruka: 1574
Kao prvo,zahvaljujem se jer se neko oglasio povodom ove teme i predlog..takodje se nadam da ovo nece biti jos jedno prazno obecanje koje nece biti ispunjeno(nije bitno kada,ali da ne bude zaboravljeno i nikada ne ispunjeno)..Takodje me zanima od kada do kada necemo moci da koristimo PC Berzu zbog prebacivanja na drugi server..??Hvala unapred.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa Re: re 22.11.2007. 22:53 #33745

status: admin
broj poruka: 876
::Takodje me zanima od kada do kada necemo moci da koristimo PC Berzu zbog prebacivanja na drugi server..??Hvala unapred
::

Još uvek je rano za taj odgovor ali u svakom slučaju gledaćemo da to bude preko noći na par sati a, naravno, postavićemo i obaveštenje na forumu.

Pozdrav...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs