Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Opravka Acer AOD255 ili kupovina drugog netbooka
STRANA 1 OD 1
Gonzales Opravka Acer AOD255 ili kupovina drugog netbooka 10.10.2018. 11:57 T66259

status: user
broj poruka: 53

Brzi Gonzales krece u akciju

Pozdrav svima!
Ja imam netbook dijagonale 10,1 incha maksimalne rezolucije 1024x600.Na netbooku je integrisana graficka Intel GMA 3150 sa 256MB memorije.Na maticnoj je 1GB DDR2 667 MHz Kingston RAM-a.Baterija je trocelijska Li-ion ali je crkla pa komp drzim na punjacu da bi radio.Racunar ima integrisanu 1.3Mpiksela kameru i Wi-Fi Lan Atheros.Procesor je Intel Atom N450.HDD je SATA 160 GB WD SCORPIO BLUE.Zvuk/microphone obezbedjuje HDA device.Netbook je ACER AOD255.Ukratko sestric mi je polupao ekran pa pola ekrana ne vidim-crn je.U Acer servisu u Beogradu su mi trazili 4000 RSD za ekran,1200 RSD za rad i 8500RSD za bateriju.Nisam iz Beograda i sa putnim troskovima bi me opravka kostala preko 110 evra.Razmisljao sam da opravim samo LED LCD ekran ali i to je dosta para sa putnim troskovima.Netbook mi sluzi za Skype,Facebook,surfovanje preko neta,gledanje klipova i filmova na youtubu,za e-mail i sl.Za moje potrebe bolji mi ne treba pogotovo sto je na njemu instalirana originalna Windows 7-ca.Dali je moguce da se nadje 2GB 667MHz DDR2 RAM kao upgrade i da se opravka izvede u mestu boravka,blizu Smedereva ili ako ne predlozite polovan pod garancijom netbook koji ima sve sto ima ovaj ACER ASPIRE ONE D255 a najvaznije je da mogu da vucem net od komsije preko wi-fi-ja i da mi radi skajp.Molim za Vase predloge za low cost netbook ili za opravku.Hvala unapred!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hemicar911 Imam odlican Acer AOD270 sa DDR3 memorijom 10.10.2018. 12:05 #650056

status: user
broj poruka: 69
Pozovi me slobodno na 065 5164 060 Ima 2GB DDR3 memorije, baterija drzi do 2 sata, 320GB je hard disk, procesor je Atom N2600 mnogo jaci nego N450, HDMI, graficka Intel 3600, prelep i extra ocuvan i naravno u potpunosti ispravan.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs