Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
POTREBNA USLUGA ZA RADIATOR
STRANA 1 OD 1
Patient0 POTREBNA USLUGA ZA RADIATOR 27.12.2018. 10:35 T66453

status: user
broj poruka: 285
Da li neko od vas ima nekoga u Poljskoj ili Nemackoj ko je rad da mi posalje radiator ili dva i da platim? Caseking nema.
Recimo Amazon.de i slicno.
Molim vas.

https://www.amazon.de/Black-Ice-Nemesis-360GTS-Radiator/dp/B01636K0VS/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1545903275&sr=8-3&keywords=black+ice+nemesis+gts+360

http://www.angela.pl/p10674,black-ice-nemesis-gts-360-black.html?fbclid=IwAR1CBDqVQrdNGVHtCcpyBf_BoAL-8m_BAJ2_SgZMmpCOvhNqUbnNW7D4850




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 27.12.2018. 13:30 #652205

status: user
broj poruka: 3974
Zar Amazon.de ne salje za Srbiju?

Najbolje da sednes u bus ili auto i da se provozas. :D

PC Igre https://goo.gl/nReEin

HB https://goo.gl/v7sVst

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Re: ... 28.12.2018. 12:06 #652254

status: user
broj poruka: 285
Ja sam lepo pitao da li mi neko moze pomoci ili ne. Ti sada se glupiras.
Mogu ja da odem sada i da narucim i da me radijator izadje 140e sa carinom na cenu i shipping. Da li ima neko ko dolazi. Da postoji na Caseking.de HW Labs ja bi zavrsio za 10 dana bi bio kod mene po ceni koja je na Caseking sajtu bez shippinga.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 28.12.2018. 12:12 #652255

status: user
broj poruka: 3974
Ne glupiram se nego kazem ako nema nikog da ti pomogne to ti je jedina opcija ako ne postoji neki drugi sajt odakle mozes da narucis.

PC Igre https://goo.gl/nReEin

HB https://goo.gl/v7sVst

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Re: ... 30.12.2018. 09:31 #652341

status: user
broj poruka: 285
Nasao sam. 100e tacno, ne mogu bolje jbg.
Da sam Slovenac izasao bi me 80e i stigao za 5 dana,
ali jbg ja sam niza rasa u odnosu na njih.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Zašto škrtariš? 30.12.2018. 10:42 #652343

status: user
broj poruka: 6086
Reci samo da si srbomrzac i ima da ti pošalju za džabe!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Re: ... 30.12.2018. 12:34 #652347

status: user
broj poruka: 285
Vi ste umislili u glavama da sam Srbomrzac zato sto mrzim bolesnike koji vode drzavu i one koji ih prate. Da li ste Svesni da kada bi nezavisna Svajcarska komisija dosla ovde da ispita sta su radili politicari zadnjih godina da ne bi 10% ostalo slobodno od poznatih, a svi Dacic, Vucic, Nikolic, Djilas bi bili na robiji.

Odakle Vucicu da ponavlja ukrali 300 miliona pa ukrali 500 miliona, pa ukrali pare dovoljne za 2000 vrtica a oni se setaju slobodni. Kako neko to moze da uradi a da se seta slobodno. Najveci bolesnici su oni koji masu zastavama, ali koliko vidim mlade generacije su odlepile, dosta im je vise. Dragicevic u Republici Srpskoj sve vise pristalica ima.
Nabedili su bivseg borca, pravoslavca vernika da je placen od Sorosa i CIA zato sto mu je politicki vrh blizak Dodiku i Vuciu ubila sina a oni traze da se uhapse. E takve mrzim. Ali onu decu koja mitinguju i koju su svi ubili ne samo njegovog sina ja ne mrzim uopste. Ubili su sve nas, masemo zastavama i nacionalizmom jer nemamo para da vozimo kolika. Kaze bice plata 445 pa 465 pa 530 eura.
Znaci ljudi primaju po 20.000 din. Ja ne znam osobu koja prima 350 eura.
Sve 35.000 maksimalno. Ali kada se onome poveca plata sa 560.000 din na 630.000 din onda to povuce prosek solidno, da ne govorim o platama kakve postoje.
Pogledaj prvih najpametnijih 30 ljudi na svetu gde radi, gde su zaposleni, koliko ima Amerikanaca a gde rade, u Americi. Prave civilizaciju koja ce da nadzivi i zemlju i uskoro da zivi 100 godina prosecno. Povecao im se zivotni vek 10 godina za par zadnjih decenija.
Ja ne mrzim ni Ruse, mrzim vlast koja ih vodi i mrzim kada praznoglavci krenu da je brane a da nemaju leba da jedu zbog njenog uticaja. Nijedno prosperitetno drustvo nemaju. Nijedan prijatelj im nikada u istoriji nije imao prioritetan civilni u odnosu na represivni sektor drzave u koji spadaju masovno unistenje, policija, tajne sluzbe, spijuni. Kako onaj kome je civilni sektor zapostavljen a vojni vecinski budzeta sme da prica da je on dobar a zao onaj kod koga je ne izjednaceno nego vojni nije ni 20% od ukupnog. Moze da prica bolesnicima, normalni ga ne slusaju.

Lepo kaze onaj jadnik iz RS, svi su isti, regionu je dosta ali od Srbije krece prvo retorika. To nam je izrazeno stotinama godina i sada prednjacimo u prici da sve mozemo sami, da smo naj, da nam niko ne naredjuje a mi dupe ne mozemo da obrisemo bez amina NATO i bez amina Zapada.
Oni bi se bunili kada bi dosao neko i uveo poreze i EU i Rusiji i USA i izasao iz svih organizacija kao Svajcarska, uvek zakone kao Svajcarska sve preslikao, ko se buni proglasen stetan i cao, Tada bi se svi uzbunili jer nas ne vole, mrze nas i odgovara im rezim diktatorski koji nece da se mesa u inostranu politiku, sa kojim ce da se dogovore sa kojim ce za 130 godina da se bilo ko doseli ovde a ovde ce babe i dede da setaju mamuti, poslednji od vrste svoje.
Oni planiraju na 100-200-300 godina, ne zuri se njima.
EU zeli da nas koristi ekonomski, USA zeli da na nas padnu Ruske nuklearke ako padne rat i da smanje broj udara na Ameriku. Rusija zeli da nam gospodari i prica bajke i da se medjusobno svadjaju ko sa vise zemalja gospodari i to je to. Nismo se pokazali kao dobra nacija i niko nas ne voli. Rusima smo teret, kako Putin da opravda sto Srpski tabloidi narodu obecavaju padobrance Ruske ako Kosovska vojska dodje na Sever. Za 2 meseca ce da posalju oni bandu Siptara isprebijace ljude kazace, pa vi niste hteli da mi ideo da ih odbranimo, sada nas napadate, od sutra vojska stoji i tamo. I sta ce oni koji su obecavali Ruski padobranci ce da se iskrcaju, gde bre... Pa najveci laik zna da poljsku zivi ne bi prosli, izgoreli bi scucureni u onim avionima, nije ovo II svetski rat pa letis nocu da te ne vide a oni odozgo salju signale lampama. Nenormalne price. I kako Putin to posle da opravda, jer kako mesec za mesecom prolazi oni sa klikerom pocinju da se odvajaju od ovih sto veruju u obecanja, i to mu ne odgovara jer na kraju mu ostane samo topovsko meso.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs