Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Samsung 50NU7402 vs LG 50UK6950
STRANA 1 OD 1
Patient0 Samsung 50NU7402 vs LG 50UK6950 29.12.2018. 14:00 T66462

status: user
broj poruka: 285
Sta mislite o ova 2 budzet TV za spavacu sobu.
Ja ne mogu da zaspim a da ne cujem lagano engleski CNN ili BBC i to ostavim preko noci.
Zato zelim neki od ova dva modela.
Cena je 550 eura za oba.

Sta mislite vi, ja nisam ekspert za te nove tehnologije.
Koji je bolji od ova dva.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Prizma re 29.12.2018. 14:47 #652304

status: user
broj poruka: 95
Koji god, samo udari glavom sto jace.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 29.12.2018. 15:36 #652309

status: user
broj poruka: 3797
Jebote, koji je ovo provokator u stvari...


:: Ja ne mogu da zaspim a da ne cujem lagano engleski CNN ili BBC i to ostavim preko noci
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Re: ... 30.12.2018. 02:00 #652329

status: user
broj poruka: 285
Pre sam slusao bilo sta, onda sam provalio kada mi TV radi 2 dana i ukljucen je CNN ili BBC i ne cujem Srpski jezik, nema tenzije, nema nerviranja zbog bajki i budalastina koje se izgovaraju na nasim kanalima. Probajte videcete, slusate vesti na normalan nacin ne sa stanovista Informera tj Hybrida Russia Today i Srpskog casopisa Trece Oko.
Kada bi se jebali Trece Oko i Russia Today nastao bi Informer i Alo, dva mala debila u koja veruju mitomansko-sujeverni-idolopoklonici. I kada nema slicnih vesti u mojoj kuci je super ambijent. To moze i Balkan ceo da primeni, jednostavno izbrise kanale slicne i gotovo.


:: Jebote, koji je ovo provokator u stvari..
::
::
:: :: Ja ne mogu da zaspim a da ne cujem lagano engleski CNN ili BBC i to ostavim preko noci
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DBCooper Re: Samsung 50NU7402 vs LG 50UK6950 30.12.2018. 03:47 #652332

status: user
broj poruka: 44
Meni su nekako oba ista, oba imaju identicno ruzno postolje, grozan dizajn, fuj...
Bolje za tih 550 eur kupi neki zanimljiv i kvalitetan rucni casovnik, evo npr. ovaj neobicni Seiko:

https://m.kupujemprodajem.com/Nakit-satovi-i-dragocenosti/Rucni-satovi-Brendovi-muski/Seiko-SNL-029-Kinetik-42049783-oglas.htm#mhs0-1546137105304

:: Sta mislite o ova 2 budzet TV za spavacu sobu
:: Ja ne mogu da zaspim a da ne cujem lagano engleski CNN ili BBC i to ostavim preko noci
:: Zato zelim neki od ova dva modela.
:: Cena je 550 eura za oba.
::
:: Sta mislite vi, ja nisam ekspert za te nove tehnologije.
:: Koji je bolji od ova dva
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Re: Re: Re: ... 30.12.2018. 07:59 #652336

status: user
broj poruka: 285
Vi zivite u iluziji da ste centar sveta. Ja ne pamtim kada sam na njima cuo vest iz Srbije i zadnja 2-3 puta nije bila o politici. Ako vama serviraju Alo i slicni vesti svaki dan o velicini, moci, nezavisnosti vi ste stvarno umislili da se svet vrti oko vas. To pricaju na medijima koji vi pratite, Recimo kada se jebu kanal Russia Today i casopis Trece Oko nastao bi Informer.
Kakve tu lazi ima, boze, boze.
Zamislite vi o cemu oni pisu ako su postavili Sliku jednu na kojoj izgleda jedan trag rakete i napisali da je to slika kako Sirija obara krstarece rakete.

Ja vidim snimak mi poznat, slika, krenem gledam po youtube, 1, 2, 3 i nadjem.
Novinar ABC je slow motion kamerom u Damsku snimao pad Tomahawka i poslao svojima kuci i oni prikazuju u emisiji Good Morning America. I ja skinem sliku i postavim i napisem Picka vam materina lazovska kada ste Americki snimak uzeli da kazete da je nesto deseto cega sve ima u drugim vasim vestima sto je teze proveriti. Nego njihova publika polupismeni, Vidis komentari To, Tako, Treba. Ja postavi identicnu sliku i ispod pise titl Good Morning America Attack in Syria i sta ja znam. Mene bi bilo sramota da to uradim. Znate da se za takve stvari ako se dokazu ozbiljnim novinarima kada uradi pola od toga i dobije nagradu za neki tekst uzimaju nagrade od pre 10-15 godina novinari nigde ne mogu vise da se zaposle za takve stvari.

Ja znam ne postoji snimak validan u svetu obaranja krstarece rakete sem Izraelski Iron Dome neke Palestinske projektile. Znaci nema nijedan, imaju Amerikanci mozda sa poligona, ko sto Rusi imaju sa poligona ali to se vidi da nije Tomahawk, ne postoji nijedno validno snimak presretanja Tomahawka u realnim uslovima nikada. Uopste krstarecih raketa. Bio je jedan snimak ili 2 onaj AEGIS sistem ali to je snimak infracrveni sa nosa rakete i vidi se kada pogadja, ali mislim da su snimali obaranje dotrajalog satelila na 150km.

Ne rade to svi, ako nemocni time kompenzuju nesto nemojte da mislite da svi to rade i da pricaju o Srbiji. Amerika nema kanal koji 24h prica o Rusiji, Rusija ima o Americi.


:: U tvojoj kuci je super ambijent kad slusas na engleskom da smo svinje i zlocinci... Pa lepo. Onda daj 550e za sat, ovome sto te lozi... Kolektivno drogiranje..
::
::
:: :: Pre sam slusao bilo sta, onda sam provalio kada mi TV radi 2 dana i ukljucen je CNN ili BBC i ne cujem Srpski jezik, nema tenzije, nema nerviranja zbog bajki i budalastina koje se izgovaraju na nasim kanalima. Probajte videcete, slusate vesti na normalan nacin ne sa stanovista Informera tj Hybrida Russia Today i Srpskog casopisa Trece Oko
:: :: Kada bi se jebali Trece Oko i Russia Today nastao bi Informer i Alo, dva mala debila u koja veruju mitomansko-sujeverni-idolopoklonici. I kada nema slicnih vesti u mojoj kuci je super ambijent. To moze i Balkan ceo da primeni, jednostavno izbrise kanale slicne i gotovo


Kaze koji pricaju o nama da smo zlocinci. Da li vi cesto cujete vesti iz Tanzanije.
Zasto mislite da ste vi bitniji za njih od Tanzanije. Srbija je pod kontrolom, gotovo je.
83 Armija na svetu, Hrvatska 65a. Okruzena svima koji osecaju da bi bili bolji da im Srbija nije uradila lose stvari i vukla ih da ostanu uz Ruse.
Drugo rat vise nije potraban, baze su napravljene ako zatreba, ali kako ti treba rat kada mozes da pomoris gladju neku naciju.
Da li mozes da zamislis scenario da se NATO toliko naljuti i da ne angazuje nijednog vojnika nego samo kaze od danas preko NATO teritorije Srpski kamioni, vozila, autobusi, gradjani ne mogu da predju i gotovo. Zaposleni i penzioneri bi zadavali nezaposlene i nacionaliste koji podrzavaju vlast koja je do toga dovela. Vise ih ne bi zanimalo ni ko je Rusija ni ko je Amerika, nego kome uvesti sankcije, sa kim prekuniti odnose a sa kim uspostaviti da to prestane. Ne bi ih zanimalo ni ime ni nas odnos ni nista.

Ako mislite da svet ima medije koji tragaju zudeci za vestima po raznim medijima i emituju price tipa crkavanje komsijine krave i masturbiraju na njih treba da znate da to nema van Srbije. Recimo vest Vikipedia odjebala Crnogorce zbog jezika, hahahahah... Sada ce propasti, takvi su Srbi. Da mozes da karakter prebacis u bice to bi bio Golum onaj iz Gospodara Prestena. Opsesija, Zloba, a Nemoc kada ga odalamis cizmom skupi se i bezi i napada iz zasede i iza ledja. E identicno.

:: ::
:: ::
:: :: :: Jebote, koji je ovo provokator u stvari..
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Ja ne mogu da zaspim a da ne cujem lagano engleski CNN ili BBC i to ostavim preko noci
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Nisam ja dzabe posumnjao da si ti ex V. Putin. 30.12.2018. 08:37 #652338

status: user
broj poruka: 10985
Vidi: dok su vesti u pitanju, bice OK. Ali, sta ako ti pred spavanje emituju Wag the dog ili Noama Chomskog ili Radikalnog Voju koji verbalno yebe hashke sudije, malo na srskom, malo na engleskom j.? Nerviraces se, neces mocci da zaspis...
A i sladak mi je onaj Golum, narocito kada kazze ``my preccccccioooouusssssss``...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Re: ... 30.12.2018. 09:01 #652340

status: user
broj poruka: 285
Postoje ljudi koji su rodjeni i odgajali u demokratiji i koji i pored svoje inteligenije a ima ih i glupih i pametnih nisu sposobni ili zainteresovani da se stave u situaciju ljudi koji zive u zemljama gde propadaju generacije. Oni zive u zemljama koje obezbedjuju najbolje zivotne uslove pametnim ljudima iz celog sveta, gde ljudi nemaju problem sa ljudskim pravima, gde su neke stvari nezamislive i onda misle da je i na drugom mestu tako. Poznato je da bi se najinteligentniji ljudi sveta da su imali Srpsko drzavljanstvo 1990-2000te bili gori prema Srbiji nego NATO, Bus, Klinton, itd. Prvi bi bili na demonstracijama jer ne bi mogli da otputuju i da dokazu da je njihova teorija ili rad iz bilo koje oblasti znacajan. Sedeli bi zarobljeni, i kada takvi ljudi pricaju to nema nikakvog odjeka u krugovima onih koji odlucuju kako ce se demokratija postavljati prema kome. Amerika vodi najefikasniji oblik demokratije, tj onaj koji ne dozvoljava da propadne, a to je da njihova demokratija vazi samo prema onima koji je sami postuju, oni koji je ne postuju nemaju nikakva prava da pricaju reci medjunarodno pravo, zakoni, ustavi itd. Znaci prema njima to nije demokratija prema njima je teror, jer kada ne bi bilo tako demokratija je inferiorna u odnosu na diktaturu i ne moze da opstane ako postuje samo svoja nacela. Postujuci tu politiku vec vise od 200 godina Amerika je potpuno opstala odolevajuci najvecim pretnjama i bila najaca kada je najvise trebalo. Da nije komunizam bi je okupirao kao sto je sve zemlje koje su se meko postavile. Prema Svajcarskoj je tada vazila Demokratija ali kada se otkrije komunista, prema njemu su vazili jos gori zakoni nego sto bi sami komunisti koristili na svojim neprijateljima. Zato je cekanje Srbije koja nestane da nacija takva propadne kao sada da ugrozena vrsta neke zivotinje sanja o propasti coveka i kaze a videcete vi jedan dan. Koji jedan dan, prvo Srbija prva taj dan nece docekati pa sve ostalo onda. O Srbiji dovoljno govore njeni gradjani koji beze ako iole vrede, ne treba nijedan mudrac izolovan iz onoga sto smo proziveli da kaze. Postoje ljudi koji su zavrsili studije i koledze za takve stvari i koji od njih poznaju to bolje. S.Hawking je za fiziku majstor ali ako pocne da prica o njegovoj viziji politike moguce da bi naterao i neku naciju da se potpuno povlaci sa neke teritorije pod uticajem druge.
To svaka nacija ima ljude medju svojim neprijateljima koji vade isecke i govore i prepravljaju ako su u njihovu korist. Ako sutra demantuju sebe i kazu suprotno to niko nece da pominje. Niko ne kaze da ja ne znam coveka mladog koji nije bi zahvalan NATO Paktu oko mene za vreme bombardovanja. Svako ko je putovao, ko je bio emancipovan, ko je zeleo odnose sa svetom a ne Kosavu i Pink je bio srecan sto NATO radi njima ono sto je njihova policija pre toga nama.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Izgleda da je vreme za lansiranju u orbitu 30.12.2018. 10:41 #652342

status: user
broj poruka: 6086
Administratori, molim da započnete konačno odbrojavanje i rešite nas ovog antihrista (jer ne postoji bolji termin koji bi ga opisao)!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Prizma Re: Re: ... 30.12.2018. 10:52 #652344

status: user
broj poruka: 95
Ali Kosava i Pink su preziveli... dodaj tu i Happy Pappy. Sto se ne bi moglo reci za neke mlade ljude...

:: Svako ko je putovao, ko je bio emancipovan, ko je zeleo odnose sa svetom a ne Kosavu i Pink je bio srecan sto NATO radi njima ono sto je njihova policija pre toga nama.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re: ... 30.12.2018. 11:48 #652345

status: user
broj poruka: 9381
Hahahahahahaha
Moj dubok naklon, Vlado.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Mojave

i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-B

::
:: Kada bi se jebali Trece Oko i Russia Today nastao bi Informer i Alo, dva mala debila u koja veruju mitomansko-sujeverni-idolopoklonici.
::
::
:: :: Jebote, koji je ovo provokator u stvari..
:: ::
:: ::
:: :: :: Ja ne mogu da zaspim a da ne cujem lagano engleski CNN ili BBC i to ostavim preko noci
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DBCooper Ja ga lozim!? 30.12.2018. 12:48 #652348

status: user
broj poruka: 44
Ufff kako lazu : )
https://www.rt.com/news/447572-syrian-forces-enter-manbij/amp/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Re: ... 30.12.2018. 13:11 #652349

status: user
broj poruka: 285
Znaci zna se sta je laz a sta je Istina.
Laz je kada se objavi neka vest a neistina je kada kazu Sirija oborila rakete.
Nije oborila nijednu jedinu raketu niti je bilo koja raketa Ruska poletela.

Islamska drzava ima mobilne telefone da se hvali akcijama a Siriska vojska nema snimak poletanja rakete koja presrece krstarecu raketu. Kako je to moguce kada bi imali 3 snimka iz 3 ugla da kazu da su 3 odvojena dogadjaja da su jedan jedini snimili. Nema nista, samo prica. Kada je Tramp naredio povlacenje iz Sirije ja sam video komentare ljudi koji nisu ni znali da je Americka vojska u Siriji. Oni su mislili da je Putin tamo.

Drugo Tramp ima svoju svrhu, da posle njega dodje covek i kaze treba nam 3 puta veci budzet da ispravimo njegova govna a da se narod ne buni nego da oseti da je to potrebno. Americka strategija je sledeca. Oni vise nece napadati zemlje sem koja direktno napadne njih, bar narednih 2-3 decenije. Trenutno se grade najmoderniji projektili srednjeg dometa i anti raketni stit. Americki tenkovi, samohodne haubice Paladin, laka oklopna vozila i vozila Strajker se gomilaju u istocnoj Evropi, Baltickim zemljama i na Ruskoj granici, rovovi se kopaju, vama to ne javljaju ali strani mediji prenose i pokazuju snimke. U estoniji su rovovi kao da je II svetski rat, Marinci su na obukama u Norveskoj, Aljaski spremaju se za zimske uslove. Amerika zeli da izgradi sve ono u Istocnoj Evropi, da osigura baze u Crnoj Gori i Albaniji. Mislim da Srbija ne bi smela da dugorocne planove pravi uz Trampove odluke jer moze da se razocara ako budu potpuno ponisteni posle a ne kao dogovori prethodnih politicara. Ljudi ga smatraju za nedoraslog i njegove odluke u bilo cemu osporavaju i promenice, nije Putin pa da vlada tolke mandate. Amerikanci su i rekli, narednih 20 godina izgradicemo oruzije kakvo svet nikada nije video, takva prednost ce biti. Jbg to je nacija za koju rade najveci umovi sveta, vecina patenata kazu 90% u oblasti IT su njihovi. Zamisli ako se Western Digital, Apple, Intel, NVIDIA, AMD i slicnih desetine potpuno povuku sa kineskog trzista da prave sve u Americi i da lupe sankcije, za 5 godina Kina ne bi mogla da se odbrani od napada, bila bi kao besni gejmer koji je ljubomoran jer drugi ima TITAN X a on 5 godina staru tehnologiju. Koliko bi trebalo Samsungu i ostalima da sklepaju nesto tek da radi. A i to zavise od Taiwana vecina zato ga i Kina merka kada vidi da je gusto. Zato Amerika i drzi u saci Kinu za sve odluke bitne a mi se lozimo kao da su nasi prijatelji. Neka im obeca Trump da ce da im skine 20% na 10% ako priznaju Kosovo, sta mislite da ce da urade.
Sama pomisao da se Americke kompanije povuku iz Kine potpuno dovodi u poziciju USA da ostvari skoro svaki dogovor. Vi ne mozete da zamislite koliko bi Americki narod se odrekao i podrzao tako nesto koliko bi sebe lisio da se kompenzuje 1-3 godine dok sve to stane na noge.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DBCooper Re: Re: ... 30.12.2018. 14:23 #652351

status: user
broj poruka: 44
+1

I uzmi LG, gotivniji je. Life`s good : )

:: Znaci zna se sta je laz a sta je Istina
:: Laz je kada se objavi neka vest a neistina je kada kazu Sirija oborila rakete
:: Nije oborila nijednu jedinu raketu niti je bilo koja raketa Ruska poletela.
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Re: ... 30.12.2018. 15:12 #652353

status: user
broj poruka: 285
Ja na prolece pocinjem i svoj novi hobi. Modelarstvo. Pravim avione i letelice u razmeri 1:48. Sve koje ima NATO. Samo mi treba oko 100e za pocetak za alat i pravim.
Prve pravim Reaper bespilotnu letelicu i Apache helikopter, oni ima da se nadju kod nas, makete su oko 20-40 eura jedna i sklapa se 2-3 nedelje. Ja sam zamislio mesecno jednu da pravim. Dosta vremena sam posvetio istrazivanju i spisku alata marke Tamiya japanske koje cu da kupim. Tamiya, Hasegawa i Revell imaju najveci broj modela koje cu da pravim, Space Shuttle takodje, Patriot rakete, Abrams tenk. B2 Spirit. Sada dolazi naslednik.Northrop Grumman Raider, menja Spirit, Spirit su zapeceni.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli Razbij stigmu! 30.12.2018. 15:15 #652354

status: user
broj poruka: 1372
http://skr.rs/ob0


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Razumem te 30.12.2018. 19:59 #652361

status: user
broj poruka: 6643
I ja poštujem tu kulturu, iako se neki sa tim sprdaju kao couch-potato, zato bi, baš iz inata i grickao u krevetu depleted uranium bobice, jer bez grickanja dok se gleda tv nema nikakve uživancije. Pidžama od kevlara se podrazumeva, point-blank a vidi i neke skuplje modele.



Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Re: ... 01.01.2019. 14:10 #652388

status: user
broj poruka: 285
Uzecu Samsung 50NU7402.
Odlucio sam.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re 02.01.2019. 00:01 #652402

status: user
broj poruka: 2998
Sada bez zezanja - modelarstvo je divan hobi, i siguran sam da ce vreme provedeno u pravljenju maketa biti mnogo kvalitetnije provedeno nego u jurenju frejmova i trazenju odredjenjih ram stapova i ostalih stvari i mnogo radije bih pogledao neku maketu koju si sklopio nego sto se kur**s kucistem.

Jos da se okrenes ka civilnim prevoznim sredstvima a ne masinama koje seju smrt i milina.

Okaci link ako kod nas ima da se pazari space shuttle ili tako neke letelice, rado bih tako nesto sklopio.

Svako dobro i iskreno sve najbolje u 2019.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZutiSS Re: Re: ... 02.01.2019. 01:25 #652406

status: user
broj poruka: 28
Ako si. Drago mi je zbog tebe.


:: Uzecu Samsung 50NU7402.
:: Odlucio sam.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Modelarstvo. 03.01.2019. 11:40 #652476

status: user
broj poruka: 285
Uglavnom mora da se uvozi i iz Nemacke a nesto i sa Ebay.
Zato sto ne postoji najbolji brand maketa. Postoji njih 10-20 od toga 5-6 su bas poznati a za svaku letelicu obicno 3-4 imaju najbolje. To su Tamiya, Revell, Hasegawa.
Ja sam se odlucio za 1:48 zbog velicine, Nisu malecki, a opet cena nije preskupa.
Ima 1:72 oni su 10-20 eura maketa ali su 15-16cm velicina.

Pre dve cu kupiti kod nas, kostaju 5500 din obe. Apache AH-64 Longbow i Q9 Reaper Bespilotna letelica. E sada Revell Q9 Reaper je najbolji taj model u 1:48, medjutim Apache ima Hasegawa koji je najtrazeniji i on bi morao da se uveze, cena 1:48 je 20-50 eura maketa.
Konkretno Q9 Reaper je raspon krila 27cm a duzina 42 cm maketa.

https://postimg.cc/XXb44Y7y

Ovo je Apache AH-64 Revell, takodje je lep, ima kod nas oko 2500 soma kosta.

https://postimg.cc/rRxDdnRC

31x35cm velicina set je br 04420

Prvo treba skupiti alat, bez njega ne vredi pocinjati a alat koji ce vam trajati 20 godina da se ne tupi i slicno brzo je Tamiya. Kosta oko 100e. Njihov cement lepak, makazice za secenje plastike, smirgla, podloga za pravljenje makete. Ja imam ako vam treba sifre i brojeve artikala svega sto treba za pocetak. Kada napravite 10-15-20 modela onda mozete ici dublje, a to je farbanje sa airbrush i kompresorom. Pogledajte sta covek radi od Abrams M1 tenka 1:48 maketa. Ali to je vec iskustvo. Kompresor i Airbrush sami kostaju od 100-1000 eura. Imate profesionalne art airbrush koje ja ne nameravam da kupim, ali Japanci su tu takodje najbolji i USA. Konkretno Iwata.

Ovo je najbolja verzija 1:48 scale tenka Abrams M1A2 a pravi Tamiya japanska, I drugi proizvode ali ovo je najbolja verzija, Kosta 25-30 eura u Nemackoj.
Premotajte da vidite kako je ofarbao, kao tenk iz pustinje original da gledate.

https://youtu.be/snisXr8EWMQ


Sto se tice Space Shutla to je jako tesko naci jer je model iz osamdesetih godina.Ali se moze naci. Nisam siguran ko je pravio posle u nekoj solidnoj velicini da vidis detalje. Mnogi ljudi su kupovali gotove, ima cak iz sedamdesetih godina, prodat je za 150$ jedak komplet neotvoren iz 1970tih na Ebay. To je najteze naci i one raketne sisteme Patriot, nuklearne rakete i slicno. Ali znate kakav je B29 Bombarder.

Evo ga Revell B-29 1:48 scale...
https://postimg.cc/PC6BDtjK

Ima i 1/35 scale ali to su vec skuplji i mozda je tenk lepo imati u tom, ali kada pogledas neki avion B2 Bomber recimo to bi ti pola stola zauzelo i drugo cena je oko 100+. Znaci 35 puta manji nego u prirodi. Neki modeli cak ima i 1/16 ali 1/48 je BEST. Samo i za to treba mesta dosta. 1/72 su mi mali mnogo.

Mnoge stvari ima u Madjarskoj pa moze Fanta da vam donese. Pogotovu Revell.
On je najpoznatija firma i ima svoju sub firmu zaboravio sam kako se zove ali nema sve modele najbolje. Japanci imaju neke bolje ali mora da se iz Nemacke uveze. Ima sajtova gde moze da se nadje lako.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Re: ... 03.01.2019. 11:57 #652477

status: user
broj poruka: 285
Samo to nece da mi ugrozi izgradnju naredne platforme koja treba da nasledi moju X99 i koja ce sigurno biti DDR5. To ce biti najmocniji komp koji sam ja imao.
Imace sigurno najmanje 10 jezgra procesor, i bice Xtreme generacija sa Quad Channel memorijom sa najmanje 32 a najvise 64GB.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs