Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
Custom page zoom ekstenzija za Chrome
STRANA 1 OD 1
duqp Custom page zoom ekstenzija za Chrome 03.01.2019. 15:41 T66479

status: user
broj poruka: 3466
https://chrome.google.com/webstore/detail/custom-page-zoom/jodiabicmogcbbiocceenmeflipeelle?hl=en

Eto full link da ne pomisle ljudi nesto.

Godinama ili aj bar mesecima desava mi se da kad otvorim neki sajt (da i ne imenujem sad koji me iznervirao) ucita mi se neka kao mini unzoomed verzijica i onda ja to razvlacim i centriram da bih npr na forumu video meni bitan deo :) tabove od komponente do oglasi

Prosto se namesta ima zoom slajder i jos dva X i Y za pozicioniranje i onda taj sajt ostane umemorisan u ekstenziji lepo i kad se otvori bude ladovina :)

Meni sad cudno kad kliknem i ono bum vec mi je fit to screen :)

Isprobajte, kazite sta mislite

EDIT : iz prve nasao na guglu, trebalo bi da ima za sve browser-e ili bar slicno nesto.
A ja mozda i kasnim i ovo je neko odavno vec resio lepo ako uopste neko osim mene ima situaciju :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 03.01.2019. 17:57 #652492

status: user
broj poruka: 1992
http://tinyurl.com/y7raaat4

nisam probao na chrome na fox-u radi ok
dobra stvar je sto ima neto tipa global page zoom, tako da kada surfujes po otvaranju stranice zoom-ra koliko si mu podesio
neje da sam corav, ali na 13.3` 4K rezolucija i nije bas mnogo vidljiva cak i kad oboris na FHD

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Pa eto 04.01.2019. 04:57 #652502

status: user
broj poruka: 3466

Dobro je. Ja na Mac i chrome metnuo radi ekstra. Olakšava tako kad odmah direkt zumira jbg smuči se stalno to ručno raditi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs