Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Baidu kineski Google a meni zanimljiv baidu pan (storage)
STRANA 1 OD 1
duqp Baidu kineski Google a meni zanimljiv baidu pan (storage) 05.01.2019. 12:35 T66488

status: user
broj poruka: 3466

Da li je neko cackao i koristio? Meni je zbog jedne prodavnice aplikacija postao zanimljiv baidu pan to je kao google drive, jeste da je muka oko registracije ali ovako, vase neko misljenje valja li to, da li je rizicno cuvati neke fajlove na svom web prostoru tu

Ja sam sada u fazi eksperimentisanja oko cloud prostora, nista vise necu fizicki cuvati, imao sam bezbroj pehova (ne crkavanja hdd nego nesto skroz drugacije) pa eto :)

Odgovarajte ljudi dobri :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gustav Probaj uptobox.com 05.01.2019. 14:50 #652562

status: user
broj poruka: 88
https://uptobox.com/?op=becomepremium

Treba samo da se registruješ i dobijaš džabe 1 TB prostora na cloudu i do 200 GB maksimalne veličine uploadovanog fajla. Jedino ograničenje je 30 minuta pauze po skinutom fajlu i umerena brzina downloada. Sajt podržava i remote upload sa premium rapidgatora. Ah, da... i nije na kineskom.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp eee ovo je lepo :) 05.01.2019. 15:17 #652564

status: user
broj poruka: 3466
hvala puno gustav

ma ja na baidu pan otisao zbog xclient prodavnice :) a i delovalo mi egzoticno onako sa hijeroglifima


eee a sta donosi ovaj referal link

da cimam narod da se registruje preko mene ili ne

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 05.01.2019. 17:35 #652568

status: user
broj poruka: 2998
koliko je uptobox siguran? Tj. koliko dugorocno mozes da se oslonis na njega?

Google drive mi deluje kao najsigurnije resenja, 100 gb mesecno kosta 200 kinti bez ikakvih ogranicenja.

Inace, kinezi koriste logograme, fun fact. :)




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp a brate sta god da je 05.01.2019. 17:38 #652569

status: user
broj poruka: 3466

ono je haoticno


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gustav uptobox nudi plan i od 5 godina 05.01.2019. 17:51 #652570

status: user
broj poruka: 88

To treba da je neka indikacija. Ja ga koristim više od mesec dana i sve šljaka `ez advertajzd`... Još malo pa 100 GB podataka (većinom sam radio remote upload).


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Bajdo pajdo 05.01.2019. 20:21 #652572

status: user
broj poruka: 6643
Sve, baš sve što je paranoično za gugle-facošup-dropbox-`gram`-`tter`, mali em mekan - mikrosoft servise po pitanju privatnosti, važi apsolutno i za bajdu, s tim da je agresivnije setovan po pitanju procesa i ponaša se kao malware po tom pitanju, potrebne su sandbox mere da bi se utepao ili potpuno deinstalirao. Svojevremeno je i bio u malware spisku.
Dakle, kao i svi drugi, samo podatke imaju kinezi, po EULI, ništa bolji ili gori po pitanju privatnosti koje nema kao zapadni pandani plus daju nešto i više, ponegde, a kradu isto tako, kako je već i opisao Snowden, koga je zanimalo. Ili Yandex kod Rusa.
Npr. baidoo browser ima najbolju ugrađenu rutinu za skidanje video fajlova sa web-sajtova gde se muče i neki tj. mnogi namenski programi za zaobilaženje zabrane skidanja videa.... ali, to plaćate odustajanjem od zvanične privatnosti.
Dakle, ako po vama nema ništa za šta vas ne boli q-toyko ako se sazna, provali, koristite kad je već džabana.


Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ma sta da se sazna 05.01.2019. 21:52 #652579

status: user
broj poruka: 3466

klasicno koriscenje racunara, surf, jbg sve iz internet prodavnica, plati se ono sto bas mora i vredno je toga a ovako kao i svih godina do sad guramo :)

Hvala na odgovorima i predlogu za upto


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp @svi 22.01.2019. 15:34 #653243

status: user
broj poruka: 3466

Ne znam jel ste pročitali na ovom uptobox da za vreme dok smo na njihovoj stranici oni koriste nas računar za mining Pa je zbog toga sajt takav lep i bez reklama :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646096.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs