Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
@daum čini mi se i podloga za miša g440
STRANA 1 OD 1
duqp @daum čini mi se i podloga za miša g440 15.01.2019. 10:30 T66564

status: user
broj poruka: 3466

Tema je obrisana a ti čini mi se ne odgovaras ne mejl pa moram ovako.

Jel si bese rekao da imas g440 podlogu? Ako nisi neka se javi ko jeste i da li imaš tu podlogu zbog gejminga ili ti jednostavno više leži nego one krpene

Ako se obracam pogrešnom čoveku neka se javi ko ima g440
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 15.01.2019. 15:18 #652965

status: user
broj poruka: 3104


Ne mogu da cutim. :)

A4Tech A4-X7-500MP za 600 dinara 437 X 400 X 3 mm
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1d10t ... 15.01.2019. 16:06 #652966

status: user
broj poruka: 430
Ili MS industrial MS X3ME_DRAGON 2 za 580, koliko je bila pre oko 6 meseci. :)

Intel core i7 2600 @4.2GHz Gigabyte ga-z77-DS3H / 16GB DDR3 Excelram 1600MHz / PowerColor AMD r9 280x TurboDuo - PowerColor ATI 4870 1GB BKP / 500GB Hitachi + 1TB WD black / Logitech g500/mx518 / iCEMAT II black pad / Razer Destructor II

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Pojma nisam imao za ove :) 15.01.2019. 16:31 #652968

status: user
broj poruka: 3466

Ali zanimljivo bas bas

Nego čovek mi pomenuo u drugoj temi pa hteo da pitam kako se ponaša miš i jel ima to neku manu. Ceo život sam na qck heavy ali malo promena.


Nego videh sandberg tačka it opasne podloge alu ima neka verzija i 5g garancija :)

Poenta price je da li su te hard mat samo za gaming ili moze i za svakodnevno kliktanje. Eto nista drugo. Citao o g440 gaming gaming a ne mogu da se setim jel i daum isto tako ili i nesto ovako radi i ne smeta za photoshop npr lupam sad
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 15.01.2019. 17:06 #652969

status: user
broj poruka: 3104

A ti to tako gledas. Najiskreniji odgovor zavisi od coveka do coveka. Poenta je da imas brze poteze a da ostanes precizan. NPR krpare, narocito one stare sto ti sprecavaju da ti mis klizi te moras bas da ga guras obezbedjuju da ti pokreti budu najprecizniji. Na plasticnim podlogama mis ne da klizi nego leti, te moze i da ti preleti polozaj misa u kom si hteo da se zaustavis.

Znaci, sam biras, nema ti pomoci :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Pojma nisam imao za ove :) 15.01.2019. 17:11 #652970

status: user
broj poruka: 18940
Zar ima bolje od QCK heavy? Ima li neka njoj slicna, debela tako supljikasta?

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


::
:: Ali zanimljivo bas bas
::
:: Nego čovek mi pomenuo u drugoj temi pa hteo da pitam kako se ponaša miš i jel ima to neku manu. Ceo život sam na qck heavy ali malo promena.
::
::
:: Nego videh sandberg tačka it opasne podloge alu ima neka verzija i 5g garancija :)
::
:: Poenta price je da li su te hard mat samo za gaming ili moze i za svakodnevno kliktanje. Eto nista drugo. Citao o g440 gaming gaming a ne mogu da se setim jel i daum isto tako ili i nesto ovako radi i ne smeta za photoshop npr lupam sa
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1d10t @imarkovic 15.01.2019. 17:47 #652971

status: user
broj poruka: 430
Ova od MS industriala je bas debela i jos su i ivice prostepane, mene iznenadila dobrano... Pazario sestricu za rodjendan uz nekog bloody misa.

Intel core i7 2600 @4.2GHz Gigabyte ga-z77-DS3H / 16GB DDR3 Excelram 1600MHz / PowerColor AMD r9 280x TurboDuo - PowerColor ATI 4870 1GB BKP / 500GB Hitachi + 1TB WD black / Logitech g500/mx518 / iCEMAT II black pad / Razer Destructor II

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever ... 15.01.2019. 18:35 #652972

status: user
broj poruka: 4866

Ja sam uzeo ovu za nekih 20e http://us.geniusnet.com/product/gx-p500



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Najbolja je realno 15.01.2019. 19:06 #652973

status: user
broj poruka: 3466



Qck heavy I uz Inteli mi prijalo da veslam po njoj. Rame bildovao na malom sensitivity u igri.

Nema mesta više za toliku podlogu a hteo eto da probam i promenim malo a na kraju cu uzeti Qck mini neku ili ovo sto predlažu gore momci :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gray X7 15.01.2019. 23:28 #652983

status: user
broj poruka: 170
Uzmi A4Tech X7 i miran si dugoo uz svakodnevno koriscenje od bar 6 sati :) Brat i ja ih rabimo i do sada nisam naisao na bolju i za igranje i za svakodnevan rad, a u photoshop-u i corelu nisam imao problema sa preciznoscu. Imao sam prilike i sa redragon podlogama da se susretnem ali nisam radio intezivno na njima. Otprilike su iste debljine ali je X7 nesto savitljivija pa lakse naleze na podlogu pa nema pomeranja. Uskoro planiram da probam i redragona i javljam kakva je.


Dovie`andi se tovya sagain.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 16.01.2019. 00:07 #652985

status: user
broj poruka: 2998
@gray
Igrom slucaja sam uzao Redragon Archellon podlogu najvecu koju su imali, jer u radnji gde sam kupovao nije bilo nista `krstenije` od toga. I mogu da kazem da sam skroz zadovoljan. Prilicno je glatka i deluje mi da je kvalitetno napravljena, mis samo klizi.

Presao sam sa neke A4, opsivene, koja je malo vise teksturisana, i nju sada posle sigurno 5(ako ne i vise) godina koristim za office. Ako redragon traje trecinu toga, ja zadovoljan skroz.

@Duqp - ako je neka podloga dobra za gaming bice i vise nego odlicna za office rad. Mada licno ne bih uzimao alu.

A za QCK heavy izgleda mnogo dobro zato sto je debela ali koliko je dugotrajna? Nije opsivena pa mi to malo deluje onako meh, obicno se gornji sloj brzo odvoji. Pre bih isao na QCK Edge.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp pogledacu tu x7 ondaK :) 16.01.2019. 03:57 #652986

status: user
broj poruka: 3466

a vidi to je od osobe do osobe, koliko je kvalitetna jer pazi ovako ja svoju uzeo kada se pojavila i igrao godinama cs dan i noc i nista kao nova je, ponekad pranje sundjerom i fairy-jem i to je to, a npr drugaru se odvojilo platno od gume posle tipa 2god a duplo manje igrao od mene i bio na racunaru. Ogromna debela odlicna podloga bas bas ali kad je situacija takva da nema mesta za baskarenje :)

Eksperimentisem sa mx master 2s sad tako i neverovatno je kakav upgrade sa inteli 3.0 na ovakvu masinu. Vertical scroll wheel, thumb click isto ima gde bleji palac pa razne gesture-s i brdo podesavanja. Najbitnija stvar nema premora sake uopste. U sustini fama oko proucavanja podloga je samo zbog ovog misa i da bas legne na neku kao guza na nosu :)


Hvala svima sto ucestvujete u malo glupoj temi ali neka je :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 16.01.2019. 15:42 #652993

status: user
broj poruka: 3104
A ti zapravo trazis kvalitet izrade. E pa sto se ove A4tek tice mogu da kazem sledece.

Ustvari necu o verziji 500MP nego 200MP koja je dve godine starija od 500MP koju sad vec imam tri godine. Znaci za svojih 5 godina postojanja nije pocela da se odlepljuje, nego se na ivici pohabala zato sto sam je i drzao na ivici stola. Daj deo sam odsekao i to je to. Nema vise problema sa njom :)

Eh da, nisam je prao niti bilo sta sapunao tako da to ne znam kako bi proslo. Mada je prezivelo kiselu vodu.

https://i.imgur.com/Kdh0vqH.jpg
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ma kakav kvalitet 16.01.2019. 19:05 #653008

status: user
broj poruka: 3466

Funkcionalnost mi je bitna. U ono vreme podloga bila skuplja od miša skoro pa duplo ali sve bilo super. Probavali svi sa plastikama I staklenim ali previše brzo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 16.01.2019. 21:19 #653010

status: user
broj poruka: 12785
Meni leži bolje od platnenih jer se ne prlja, i ne oštećuje se vremenom. Steelseries Dex sam odneo na posao kad sam ga zamenio sa ovom, napravili se vazdušni džepovi na par mesta na podlozi.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp I to sam vidjao 17.01.2019. 04:24 #653016

status: user
broj poruka: 3466

Na platnenim. Samo sam ih ja zvao zaba krastaca


A gde kupujete ove a4tech

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 17.01.2019. 09:34 #653022

status: user
broj poruka: 3104

I prodavnice i buvljak. https://www.eponuda.com/podloge-za-mis/a4tech-x7-500mp-podloga-za-mis-cena-212051

Gle, recenzija na srpskom http://www.itsvet.com/tekst/a4tech-x7-500mp/2441/

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs