Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Club Manager 2019 (potreban feedback)
STRANA 1 OD 1
daimy2017 Club Manager 2019 (potreban feedback) 13.02.2019. 10:07 T66645

status: user
broj poruka: 34
Pozdrav svima,

Trenutno radim part-time za jedan gejmerski studio iz Holandije, kao menadžer za društvene mreže za Srbiju, a u pitanju je nova fudbal menadžer igra. Ako sam

postovao poruku na pogrešno mesto, molim moderatore da je slobodno premeste na odgovarajući topik. U pitanju je igra Club Manager 2019, trenutno je tek krenula,

i dostupna je samo kao igra za browser.

Moj zadatak je da sakupim mišljenja i kritike o igri pre nego što bude puštena širom sveta, i pre nego što bude stavljena na Steam, iOs i Android. Ovo je link na

kom možete igrati igru:

https://www.clubmanagergame.com/sr/

Po mom mišljenju, igra je malo F2P / Pay to Win, tako testiranje igre bez valuta nije lako. Ja, kao menadžer za ovaj projekat, imam mogućnost da dodam ljude koji

bi voleli da testiraju igru i dodelim im besplatne valute koje se koriste u igri (1.000 menadžer novčića, 25.000 menadžer keša). Ukoliko biste želeli da

iskoristite ovu priliku, molim vas da mi ostavite ovde na forumu ili u privatnoj poruci vaš username koji ste izabrali.

Bilo bi odlično ako biste mi ostavili i neki feedback, npr.:

Pros

-Dobra grafika
-Kartice

Cons

-Plati da bi pobedio
-Dugo učitavanje, itd.

Bilo bi od velike pomoći, hvala!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Re: Club Manager 2019 (potreban feedback) 14.02.2019. 12:43 #654058

status: user
broj poruka: 1118
Nije lose.
Fino ide.
Samo je previse paytoowin.


:: Pozdrav svima
::
:: Trenutno radim part-time za jedan gejmerski studio iz Holandije, kao menadžer za društvene mreže za Srbiju, a u pitanju je nova fudbal menadžer igra. Ako sam
::
:: postovao poruku na pogrešno mesto, molim moderatore da je slobodno premeste na odgovarajući topik. U pitanju je igra Club Manager 2019, trenutno je tek krenula,
::
:: i dostupna je samo kao igra za browser
::
:: Moj zadatak je da sakupim mišljenja i kritike o igri pre nego što bude puštena širom sveta, i pre nego što bude stavljena na Steam, iOs i Android. Ovo je link na
::
:: kom možete igrati igru
::
:: https://www.clubmanagergame.com/sr
::
:: Po mom mišljenju, igra je malo F2P / Pay to Win, tako testiranje igre bez valuta nije lako. Ja, kao menadžer za ovaj projekat, imam mogućnost da dodam ljude koji
::
:: bi voleli da testiraju igru i dodelim im besplatne valute koje se koriste u igri (1.000 menadžer novčića, 25.000 menadžer keša). Ukoliko biste želeli da
::
:: iskoristite ovu priliku, molim vas da mi ostavite ovde na forumu ili u privatnoj poruci vaš username koji ste izabrali
::
:: Bilo bi odlično ako biste mi ostavili i neki feedback, npr.
::
:: Pro
::
:: -Dobra grafik
:: -Kartic
::
:: Con
::
:: -Plati da bi pobedi
:: -Dugo učitavanje, itd
::
:: Bilo bi od velike pomoći, hvala
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
daimy2017 game 16.02.2019. 19:26 #654131

status: user
broj poruka: 34
Da. Hvala za mišljenje!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646143.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs