Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Evo kakvoj eliti mi pripadamo
STRANA 1 OD 1
strikan33 Evo kakvoj eliti mi pripadamo 05.03.2019. 20:37 T66692

status: user
broj poruka: 302
Elem verovatno nikoga ko se ne bakce sa ovim, ni ne zanima, ali WebMoney (ruski ekvivalent Paypal-a), je uveo restrikcije za transakcije u eurima, tj ja vise ne mogu ni da primam ni da saljem eure.

Dakle zemlje koje pripadaju ovom elitnom klubu su:

American Samoa, Afghanistan, Bahamas, Botswana, Vanuatu, Ethiopia, Ghana, Guyana, Guam, Iran, Iraq, Cambodia, Crimea, Laos, Libya, Mali, Mauritania, Pakistan, North Korea, Northern Mariana Islands, Serbia, Somalia, Sudan, Tunisia, Trinidad and Tobago, South Sudan , Syria, Yemen, Uganda, Sri Lanka and the United States.

Sta reci a ne zaplakati.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Nisam te razumeo, to jest, zaplakati od radosti ili od zalosti? 05.03.2019. 22:59 #654675

status: user
broj poruka: 10985
Da li si ponosan zato sto smo zajedno sa US i Americkom Samoom (u visokom smo drustvu), ili si razocaran jer su nas svrstali u ``nesvrstane`` (i vratili nas u doba SFRJ)?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: Evo kakvoj eliti mi pripadamo 06.03.2019. 10:18 #654686

status: user
broj poruka: 1327
pređi na Rublje


:: Elem verovatno nikoga ko se ne bakce sa ovim, ni ne zanima, ali WebMoney (ruski ekvivalent Paypal-a), je uveo restrikcije za transakcije u eurima, tj ja vise ne mogu ni da primam ni da saljem eure
::
:: Dakle zemlje koje pripadaju ovom elitnom klubu su
::
:: American Samoa, Afghanistan, Bahamas, Botswana, Vanuatu, Ethiopia, Ghana, Guyana, Guam, Iran, Iraq, Cambodia, Crimea, Laos, Libya, Mali, Mauritania, Pakistan, North Korea, Northern Mariana Islands, Serbia, Somalia, Sudan, Tunisia, Trinidad and Tobago, South Sudan , Syria, Yemen, Uganda, Sri Lanka and the United States
::
:: Sta reci a ne zaplakati.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strikan33 ... 06.03.2019. 17:41 #654701

status: user
broj poruka: 302
I kako onda da prebacim rublje na svoj devizni racun?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Nikako. Otidji do Petrograda i Moskve... 06.03.2019. 22:31 #654708

status: user
broj poruka: 10985
lepo se provedi, uzivaj u dobroj a jeftinoj klopi i votki, i u jos boljim i jeftinijim djevojcicama (devushkama)... Nego, strikane moj, nisi odgovorio na pitanje.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg... 08.03.2019. 15:17 #654734

status: user
broj poruka: 17084
Ovde ima dve grupe, se ljutis ili radujes sto pripadamo u obe?

Cpu: Ryzen 1600x + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:16 Gb
SSD: Crucial 500 gb +HDD 500gb
MBO:Asus b350F
Case:Storm Enforcer
PSU:Corsair 850w
Keyboard: Natec RX22
Mouse: Razer Naga
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strikan33 ... 08.03.2019. 22:05 #654754

status: user
broj poruka: 302
torto ovde bih izdvojio US i Samou iz jednacine, nisu mi ni bitne ni interesantne za ovu pricu, a nisu nas vratili u doba SFRJ, kamo srece da jesu ili da iko moze.

A i danas sve ove navedene zemlje ili nisu ili su bleda senka onih kad su bile u nesvrstanima. Ipak ne bih ulazio u neke politicke rasprave, mrzim politiku u svakom obliku.

A jeftine klope, votke a bogami i devojcica odavno vise nema, bilo je svega toga `88 kad sam bio u Moskvi, ali ta Moskva i ova danasnja su dva razlicita grada.

@Dexter013
Ljutim se sto imam muku kako sad da naplatim kintu, ebe mi se za ostalo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs