Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Huawei Mate 20 lite u-p-d-a-t-e to android 9 pie
STRANA 1 OD 1
acosuper Huawei Mate 20 lite u-p-d-a-t-e to android 9 pie 12.03.2019. 20:32 T66707

status: user
broj poruka: 1207
Pozdrav svim forumasima.

Posjedujem navedeni telefon sa android 8 i htio bi da odradim update na android 9 pie. Da li je neko vise upucen kako da flesujem novi android posto kad idem na update iz telefona pise da nema novih nadogradnji.


AMD FX 8350 Eight Core 4.5GHz Cooler Master V8 / Gigabyte HD 5870 SOC Arctic Cooling Accelero Xtreme PLUS / KINGSTON 12GB (2X4GB 2x2GB) 1866 DDR3 / ASUS Sabertooth 990FX R2.0 / Samsung 840 EVO 120GB / Samsung F3 Spinpoint 500GB / Toshiba 1TB / Cooler Mast
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed U takvom slucaju postupa se ovako: 12.03.2019. 23:36 #654916

status: user
broj poruka: 10985
1. na Internetu nadjes `paket` sa odgovarajucim .bin-om (instalacioni fajl novog Androida za taj i taj model tog i tog proizvodjaca)
2. (pre)snimis ga (ili raspakujes) u memoriji telefona (na kartici ili u internoj memoriji, ako ima mesta)
3. pokrenes proces local updating-a

Sve ovo radi tako U PRINCIPU. Mozda neki proizvodjaci, na nekim modelima to i ne dozvoljavaju, ne znam. Ja sam to ovako obavio na nekolicini Sljamsungovih modela, u proteklih 6-7 godina. Da se razumemo: rec je o zvanicnom (official release) apdejtu cija distribucija, zbog nekih tehnickih razloga kasni u nekim regionima.
======================

Pogledaj i ovo:
https://is.gd/MaqPqe
Manually update Android


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Teško će to sa zakljucanim bootloaderom 13.03.2019. 04:19 #654921

status: user
broj poruka: 3466

Kod huaweija. Pojaviće ti se. Sačekaj malo. Gde je žurba. 8 ili 9 isto ti je :)
Ja odavno dobio update. Par promena. Nista spec

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 .... 13.03.2019. 10:36 #654923

status: user
broj poruka: 3346
K`o sto ti rece koleza, sacekaj. Doci ce.
Kada nadolaze nove verzije firmwarea, bilo to nova ili samo neki upgrade (npr. 8.0.3 sa 8.0.1), dolazi u talasima. Tzv. waves. Tako da tvoj model moze biti upgradeovan u nekom petom talasu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs