Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
U raznim potragama naidjoh na Evoluent :)
STRANA 1 OD 1
duqp U raznim potragama naidjoh na Evoluent :) 14.03.2019. 19:46 T66712

status: user
broj poruka: 3466

Da se ogradim, nemam nista sa njima niti imam koristi od reklame, samo mozda nekome bude korisno bar palm rest podloga :)

Imaju zanimljive vertical miseve

na guglu kucajte Evoluent i pogledajte shop :)

Da cujem misljenja i da li je neko koristio vertical mouse i kakvi su utisci?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 ODAVNO TI MISEVI POSTOJE 14.03.2019. 20:56 #654971

status: user
broj poruka: 1083

http://www.itsvet.com/misevi_logitech_mx_vertical_910_005448-pdaa1-48.i?id=3680

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: ODAVNO TI MISEVI POSTOJE 14.03.2019. 23:28 #654973

status: user
broj poruka: 12785

Gle ga ovaj, `odavno postoje`

...navodi miš koji je bukvalno pre mesec dana izašao.

Popij malo ozonirane vode...

::
:: http://www.itsvet.com/misevi_logitech_mx_vertical_910_005448-pdaa1-48.i?id=368
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp haha Daum :) 15.03.2019. 03:50 #654975

status: user
broj poruka: 3466

nemoj pusti neniku zeza malo :)

Jedan koder koristi i kaze ne bi logija u zivotu uzeo vise u ruke, nekome se dopadne nekome ne :)

Jao kako me nervira wobble od skrola na mx master 2s jbm mu sunce :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 15.03.2019. 21:06 #654987

status: user
broj poruka: 4506
@duqp Uzmi ovo. Koristim ja vertikalnog misa oko godinu dana manje vise.

http://www.deluxworld.com/en/product/rgzn/czsb/38.html

Ne znam iz kojeg razloga uzimas, da li je zdravstveni (da li te boli ruka), da li zbog ergonomije ili neceg petog ali ako je zbog bolova onda apsolutno preporucujem ovog misa. Vise nisam mogao da koristim obicnog posle veoma kratkog perioda od bolova.

Od kad ovog koristim nemam problema, mada sam ostavio i obicnog misa prikacenog na komp.

Odmah da znas da vertikalni nece biti ni blizu precizan kao obican mis jer ga ne koristis tj pomeras iz zgloba kao obicnog nego iz lakta i ramena pa si zbog toga malo sporiji, neprecizniji. Ali meni u radu to nimalo ne smeta niti bi primetio u tolikoj meri, primetices ako igras cs go ili nesto slicno gde je neophodna maximalna preciznost da bi bio kompetativan. Mada ja pikam ROE battle royal sa njim, nisam nesto preterano uspesan ali moze se i igrati nesto brzo s njim...za ostale igre je isto.

Sto se tice konkretno modela, ako ti je veca ruka ( ja imam 2m ) onda ce ti ovaj biti taman. Velik je, tezak mis. Veoma udoban,udobniji nego standardne misonje.Robustan i deluje veoma kvalitetan.Uzivo deluje dosta lepse i skuplje nego sto jeste... Mene je izasao oko 25-30$ na aliexpress koliko se secam.

Ostali brendirani vertikalni su kretenski skupi, mada ih nije ni bilo u ponudi osim 1-2 modela kada sam uzimao pre godinu.


6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs