Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Xiaomi u svetu i kod nas...
STRANA 1 OD 1
MaliAbner Xiaomi u svetu i kod nas... 01.04.2019. 16:12 T66750

status: user
broj poruka: 7761
U cemu je fora sa domacim mentalitetom da kod nas sve mora da bude skoro duplo skuplje nego drugde...

Samo vas molim da ne spominjete PDV sve zemlje ga imaju i to se ne da izbeci...

Konkretno pre nekog vremena sam bio mesec dana u indiji i pored smestaja je bio neki nazovi trzni centar i u njemu MI prodavnica... kupih tamo dve baterije jednu 10K i drugu 20K mAh...
Prvu sam platio 12E a drugu 17E...

Kad sam pogledao cene kod nas nisam mogao da verujem sta ovi nasi rade...
Ova od 10K mAk je 2900 rsd a druga od 20K mAh je 4000 rsd...

Ista stvar je i sa BT zvucnikom 2 tamo je 20E a kod nas 4500 rsd...

Sta je bre u glavama ovih nasih balvana da li oni moraju bas sve da uniste...

Da se razumemo ne kupuju oni robu u radnji pa je posle prodaju kod nas nego je narucuju i dobijaju u `balkovima` sa popustom koji se odnosi na preporucenu cenu i koji bi trebalo da je u stvari njihova zarada...

obrni okreni ima da idem u HU da kupim tamo pa makar mi naplatili carinu ali necu da dam kintu ovim domacim prodavcima magle... neka nadju drugi nacin za parazitisanje na ovoj planeti... truplo zvano Srbija je na izmaku snage...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gatekeeper re 01.04.2019. 20:27 #655462

status: user
broj poruka: 503
Redmi 7 sa 720px ekranom 3gb/32gb ista cena kao mi a2 lite ekran1080p 4gb/64gb..??A bio je i skuplji od njega

kad se pojavio.Inace cena redmi 7 je 120 dolara a kod nas 155 eura i vise

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Lepo si napisao: PDV se naplacuje svugde... 02.04.2019. 01:11 #655467

status: user
broj poruka: 10985
ali nisi pomenuo vaznije stavke - trgovacke MARZE i carinsko-manipulativne troskove. Nashi trgovci ``tehnickom robom`` i uvoznici su NEOPEVANE jajare, a drzava stoji na stanovistu da je ``krajnji korisnik`` (gradjanin) marva koju treba izmuzati, shtrojiti, tucci i klati... Dok je postojala Jugoslavija (SFRJ) prichalo se o odumiranju drzave. Zaista, drzava je odumirala, odumirala i...gecrkt. Sada imamo drzavu koja preduzima sve shto je u njenoj mocci da GRADJANIN odumre/izumre i da vidish: njoj sasvim dobro ide, a gradjani se proredishe, onoliko...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs