Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Zamena kulera na grafickoj
STRANA 1 OD 1
KhalConjo Zamena kulera na grafickoj 10.08.2019. 11:59 T67020

status: user
broj poruka: 50
Imam ASUS GTX 1060 OC 3GB graficku kartu( https://www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-GTX1060-O3G/ ). Kupio sam je krajem 2018 na kp sa garancijom od nekih godinu ipo dana. Od pocetka su mi nekako ventilatori na njoj bili bucni i mislio da su takvi, ono ne rade dok ne predje neku temperaturu. Ali dok sam je cistio sam primetio da se jedan kuler klati levo-desno dok je zasrafljen i doso sam do zakljucka da treba da ih zamenim. Trazio sam po netu identicne i nisam nasao. Ako neko moze da ih pronadje bio bih zahvalan na linku ili ako ne, da li mogu neki drugi kuleri, od nekog drugog proizvodjaca, ali normalno istog precnika da budu?

MB:Gigabyte B450M DS3H
CPU:Ryzen 1200 3.1GHz
GPU:Asus 1060 3GB
RAM:Patriot Viper Steel Series 8GB 3200MHz
Storage: 1xSSD 256GB
1xHDD 1TB
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hyper Re: Zamena kulera na grafickoj 10.08.2019. 13:56 #658170

status: user
broj poruka: 563
https://bit.ly/2ONvLPz

mislim da su ovi ako nisu pogledaj po tom sajtu imas ih sigurno

:: Imam ASUS GTX 1060 OC 3GB graficku kartu( https://www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-GTX1060-O3G/ ). Kupio sam je krajem 2018 na kp sa garancijom od nekih godinu ipo dana. Od pocetka su mi nekako ventilatori na njoj bili bucni i mislio da su takvi, ono ne rade dok ne predje neku temperaturu. Ali dok sam je cistio sam primetio da se jedan kuler klati levo-desno dok je zasrafljen i doso sam do zakljucka da treba da ih zamenim. Trazio sam po netu identicne i nisam nasao. Ako neko moze da ih pronadje bio bih zahvalan na linku ili ako ne, da li mogu neki drugi kuleri, od nekog drugog proizvodjaca, ali normalno istog precnika da budu
::
:: MB:Gigabyte B450M DS3
:: CPU:Ryzen 1200 3.1GH
:: GPU:Asus 1060 3G
:: RAM:Patriot Viper Steel Series 8GB 3200MH
:: Storage: 1xSSD 256G
:: 1xHDD 1TB
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KhalConjo Hvala 10.08.2019. 14:12 #658171

status: user
broj poruka: 50
Uboo si ga iz prve, izgleda da odgovaraju ovoj mojoj. Hvala jos jednom!

MB:Gigabyte B450M DS3H
CPU:Ryzen 1200 3.1GHz
GPU:Asus 1060 3GB
RAM:Patriot Viper Steel Series 8GB 3200MHz
Storage: 1xSSD 256GB
1xHDD 1TB

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs