Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Tablet - preporuke i sugestije (hitno)
STRANA 1 OD 1
Mojtezdrma Tablet - preporuke i sugestije (hitno) 29.09.2019. 14:40 T67091

status: user
broj poruka: 288
Postovani,

nemam nikakva iskustva sa tabletima i to uopste.
Zanima me da mi kazete sta je tu bitno da bude dobro a sta ne, koje marke su najbolje, sta se pokazalo dobro itd.

Bitno mi je da bude velik (dakle koristio bi se umesto lap topa po autobusima i slicno, za administrativne poslove, plus media poslove). Dakle taj tablet bi bio za jednog glavnog i odgovornog urednika jednih novina. Znaci od media sranja (slike, video, youtube, socijalne mreze), sve do klasicnih word sranja, sa punim pristupom netu (koliko shvatam mobilnom internetu na telefonskoj kartici) sa neogranicenim pristupom za tako nesto sa sto jacom baterijom (koliko generlano te baterije traju ? par sati? )

I nemojte mi napisati ono, pa sto skuplje to bolje, jer to znam i bez vas. Gledajte da to bude neki best buy, a da ne mora bas da bude toliko dobar da igram na njemu neke igrice ili projektujem u 3d sranja ili obradjujem zvuk.

Nadam se da sam sve dobro objasnio za sta mi treba.

Hvala unapred, zaista zavisim od vasih preporuka
Vas Mojtezdrma


Dell Inspiron 3737
Intel Core i7-4500U 1.8GHz
8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
1TB SATA 5400rpm
AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR5
17.3` LED Backlight HD+ 1600x900 (TrueLife)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
uroshnet re 29.09.2019. 15:48 #658837

status: user
broj poruka: 1033
Onos sto valja i kosta, iPad, Huawei mediapad, samsung galaxy tab s. Ja sam imao Huawei mediapad M3, vrhunski tablet, zvuk, baterija displej, performanse, jeftiniji od ova dva nabrojana, mada je sada vec u penziji, ali dobro me je sluzio.

ASUS STRIX B450-F
Ryzen 2600
CM Nepton 140XL
Kingston HyperX 2x8GB PREDATOR @3400
Seasonic Focus Plus 750 Gold SSR-750FX
MSI RTX 2060 VENTUS



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs