Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Umrežavanje i mrežna oprema
FRITZ!Box oprema
STRANA 1 OD 1
MACHINE FRITZ!Box oprema 04.10.2019. 23:44 T67097

status: user
broj poruka: 5696
Da li neko ima hands-on iskustva sa Fritz!OS softverom i uredjajima koje isporucuje nemacki AVM.de?

Konkretno recimo ovaj model: https://en.avm.de/products/fritzbox/fritzbox-6490-cable/

Kako su se pokazali u poredjenju sa kod nas popularnim Linksys/Cisco/Belkin/D-link SOHO uredjajima?

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 RE: 05.10.2019. 15:34 #658886

status: user
broj poruka: 1620
Ja sam koristio Fritz!Box 7360 nekoliko godina kod Beogrid-a i savršeno šljaka. I dalje je kod mojih u stanu, a mogu samo da hvalim uređaj.

Izgleda kao igračka, ali je u pitanju ozbiljan ruter sa dosta opcija i interfejsom koji je veoma lak za upotrebu. Nikad mi se nije desilo zabadanje konekcije itd.

Jedina, uslovno rečeno, zamerka, je njihov softver za USB print server, koji je povremeno zabadao sa mojim Lexmark E232 štampačem, a pored toga sam ga jedva naterao da se podiže kao servis sa sistemom, i to uz pomoć nekog 3rd party alata.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilosNBG ... 05.10.2019. 18:23 #658892

status: user
broj poruka: 1586
Mogu samo da potvrdim ono sto je luja napisa, zaista odlican uredjaj, cak je ovaj moj preziveo nekoliko bliskih susreta sa gromom i spaljenu mreznu instalaciju... Vrlo zilava i ozbiljna igracka, iako ovako oblikovan i obojen izgleda kao zezalica od rutera.

Tacno jei ovo za USB mrezni stampac, malo ga je teze naterati da radi, drugar mi je to resavao par dana bio dok to nije proradilo kako treba.

Ume ponekad, vrlo retko, da se pobuni i ne pusta da se wifi uredjaj konektuje nanjega, ako se je pre toga konektovalo mnogo razlicitih uredjaja.

U meni se bore budala i genije. Plasim se da pametniji ne popusti!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs