Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Treba mi pomoć oko montiranja kulera
STRANA 1 OD 1
bizy Treba mi pomoć oko montiranja kulera 08.10.2019. 18:34 T67108

status: user
broj poruka: 2

Pozdrav, juče sam počeo da sklapam prvi kompjuter i u međuvremenu sam naleteo na problem. Moj hyper 212x kuler nije dosao uz am4 upgrade kit. Da li znate gde bih mogao da nabavim jedan, ili da li neko ima jedan da mu ne treba ili da moze da mi proda?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Treba mi pomoć oko montiranja kulera 08.10.2019. 22:51 #658963

status: user
broj poruka: 18940
Mozes ovde da se obratis, dobices kit besplatno:
https://forum.benchmark.rs/showthread.php?317745-Cooler-Master-Vam-stoji-na-raspolaganju

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


::
:: Pozdrav, juče sam počeo da sklapam prvi kompjuter i u međuvremenu sam naleteo na problem. Moj hyper 212x kuler nije dosao uz am4 upgrade kit. Da li znate gde bih mogao da nabavim jedan, ili da li neko ima jedan da mu ne treba ili da moze da mi proda?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Jeftin dodatak, ali je poštanska marka skupa! 08.10.2019. 23:36 #658964

status: user
broj poruka: 4228

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bizy Re: Re: Treba mi pomoć oko montiranja kulera 09.10.2019. 13:55 #658971

status: user
broj poruka: 2



:: Mozes ovde da se obratis, dobices kit besplatno:
:: https://forum.benchmark.rs/showthread.php?317745-Cooler-Master-Vam-stoji-na-raspolaganj
::
:: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: Gordon Allport

Da video sam to ali tu pise da vise nece dobijati nijedan kit za vazdusne kulere.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs