Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Molim za donaciju MicroStick Memorijske M2 kartice za Sony Ericsson W302
STRANA 1 OD 2  
Gonzales Molim za donaciju MicroStick Memorijske M2 kartice za Sony Ericsson W302 31.10.2019. 20:06 T67149

status: user
broj poruka: 53

Brzi Gonzales krece u akciju

Postovani clanovi PC Berze,molim Vas da se dobrovoljac sa zeljom da donira polovnu ispravnu nezakljucanu M2 memorijsku karticu za gore pomenuti telefon javi na pcberzu da bih mu dao podatke da istu posalje na moju kucnu adresu preporucenom postom-postarina ga nece kostati ni 100 dinara.Telefon mi je stigao bez fabricke kartice od 512MB, a podrzava kartice kapaciteta do 4GB.Bilo koji kapacitet do 4GB M2 kartice mi odgovara,a
donatora molim da mi ucini uslugu jer sam dekintiran skroz.Da imam para kupio bih neki 4g telefon sa WiFI 802.11n podrskom i kamerom od 5Mpix i vise da bih imao skajp i fejsbuk i ostalo,ali nemam....Zato mi ovaj Sony Ericsson W302 sa kamerom od 2MPix i mogucnoscu slanja MMS-a dodje kao porucen-poklon od sestre.Unapred zahvalan,Gonzales
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Molim za donaciju MicroStick Memorijske M2 kartice za Sony Ericsson W302 31.10.2019. 20:45 #659279

status: user
broj poruka: 985
brzi,brate,aj molim te reci mi sta si uz`o??? smrkao,pusio,vena? za iskren odgovor imam 1gb karticu...


::
:: Brzi Gonzales krece u akcij
::
:: Postovani clanovi PC Berze,molim Vas da se dobrovoljac sa zeljom da donira polovnu ispravnu nezakljucanu M2 memorijsku karticu za gore pomenuti telefon javi na pcberzu da bih mu dao podatke da istu posalje na moju kucnu adresu preporucenom postom-postarina ga nece kostati ni 100 dinara.Telefon mi je stigao bez fabricke kartice od 512MB, a podrzava kartice kapaciteta do 4GB.Bilo koji kapacitet do 4GB M2 kartice mi odgovara,
:: donatora molim da mi ucini uslugu jer sam dekintiran skroz.Da imam para kupio bih neki 4g telefon sa WiFI 802.11n podrskom i kamerom od 5Mpix i vise da bih imao skajp i fejsbuk i ostalo,ali nemam....Zato mi ovaj Sony Ericsson W302 sa kamerom od 2MPix i mogucnoscu slanja MMS-a dodje kao porucen-poklon od sestre.Unapred zahvalan,Gonzales
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Postarina 100 dinara 01.11.2019. 08:39 #659286

status: user
broj poruka: 1234
Donator da plaća poštarinu od 100 dinara?

Glupo je.
Bolje je da plati taksi da ti dofura na kućnu adresu.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 01.11.2019. 09:07 #659287

status: user
broj poruka: 9460
Ma nije glupo, tako je najjeftinije, ebes 100 din, da imam karticu poslao bih coveku. Bex, aks i sl bi kostao vise nego kartica, a moze mu se poslati i u pismu, ko ce dira to...
Skoro sam dao jedan sony k550 ili 800 drugaru, cini mi se da je taj model bio, onaj debeli sa 8mpx kamerom, jer voli te telefone i unutra bila 1GB m2, jbg.

Ako se cujem s njim i ne treba mu, javim ti na mail.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gonzales Re:Gilopile 01.11.2019. 17:17 #659289

status: user
broj poruka: 53

Brzi Gonzales krece u akciju
Hvala ti ,jedini si gilopile razumeo da je postarina preko kurirske sluzbe bilo da je to drzavni PostExpress ili neka privatna kurirska sluzba veca od cene kartice.Molim te razgovaraj sa drugarom pa mi odgovori na mail ako mu ne treba kartica.Preporuceno se salje samo da bi bilo sigurno da ce stici na ime primaoca, a masa te kartice i koverte ne prelazi 20 grama,tako da sam lupio cenu postarine,verovatno je manja.Ima da te blagosiljam jer nemam para za neki bolji telefon,a interna memorija mu je svega 20MB,imam 11,5MB slobodno,pa kad se nakacim na net treba mi ta kartica da ne blokira kad idem na fejsbuk jer mi komjuterom nekad po prijavljivanju i posle odjavljanja predje 20MB cash and cookies.Jos jednom hvala i pozdrav!
Gonzales
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 01.11.2019. 22:50 #659301

status: user
broj poruka: 9460
Ma to ti kazem. Bolje ja da dam tih 50-100 din nego ti da das 300 za ubogi AKS.
Sutra se cujem sa likom i najverovatnije ce mi je dati, jer on ni ne koristi taj fon, cisto voli da ga ima :)

Javim ti sutra na mail ako uzmem i da mi napises adresu i u ponedeljak ti saljem ako Bog da.
Ne moras da mi zahvaljujes, nikakav problem oko toga man.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gonzales Re:Perakojot 03.11.2019. 16:13 #659351

status: user
broj poruka: 53

Brzi Gonzales krece u akciju
Covece da zatvorimo ovu temu sa ovim mojim odgovorom.Nisam @perakojot nista usmrkao,nisi car ako imas M2 1GB karticu,vec je car onaj ko razume sirotinju i pokloni nesto sto je vec zastarelo i polovno.Radio sam nebitno gde za 12000 dinci mesecno,jer sam iz varosice gde plate dobre imaju radnici PTT,EPS i drugi koji su na budzetu opstine.
Dobio sam otkaz cim su videli da nisam iz stranacke ili opstinske loze iako sam skolovan,sa diplomom srednje skole moj prikan je sef u komunalnom,a moj komsa iako ima 2 inzenjerske diplome radi kao obican kontrolor u servisu za tehnicki pregled.Na KP sajtu polovna M2 8GB sa 900 dinci je pala na 700 i nesto,sa pouzecem izadje na 1000.Ja sad zivim od majcine udovicke penzije od 20000 dinci i kad sve platimo u minusu smo 5000 mesecno.Vi u Beogradu u pekari/fastfoodu imate 40000 din mesecno i lako vam je da se zezate.Nova M2 memorijska kartica od 2GB kosta u mojoj opstini u radnji 10 EUR koje nemam inace bih je kupio i za nju dobio racun i garanciju.Nisam rekao da poklonite maticnu plocu,procesor ili ssd za koje vredi platiti AKS i otkupninu,zato sam i molio ko oce bilo koju polovnu M2 memorijsku karticu za Sony W302 od 512MB pa navise,max 4GB da posalje preporuceno jer je postarina najmanja,iznosi za masu do 20 grama 86 dinci.Kad -tad bih donatora castio sa prepajd dopunom od 200 dinci i tako mu pokrio troskove dostave.Ko oce,molim ga da mi pokloni M2 karticu,ja trazim,ne kradem....S postovanjem,Gonzales
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 03.11.2019. 20:04 #659361

status: user
broj poruka: 3797
Sad bez sprdnje... Ja imam 8 i 16gb onu malu karticu mikro, ali imam i taj stari adapter. Ali, ti kazes maks do 4gb.


Ryzen 3600
RX 5700 xt
Acer KG251QDbmiipx 240hz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Compy Ne moze microSD na M2 nikako 03.11.2019. 21:41 #659364

status: user
broj poruka: 243
Ne postoji adapter za tako nesto, gotovo su identicnih dimenzija



Ryzen 7 1700/ASUS Crosshair VI HERO/g.Skill TridentZ 32GB/NZXT Kraken X52/Strix1080Ti OC/EVGA G2 750W/PHANTEKS Enthoo ProM/LG BDRW/SAMSUNG 960Evo 250GB/850Evo 500GB/WD Blue 6TB/Toshiba P300 3TB/2xLenovo L27i/Samsung 40KU6000/R.A.T.ProX/Microsoft Sculpt

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Re:Perakojot 03.11.2019. 23:18 #659365

status: user
broj poruka: 985
ok,ok,razumem te sad sve,ali sam stvarno mislio da trolujes,da se sprdas sa nama... ako je situacija tako teska,razumem... ako se nisi snasao za karticu,sutra prepodne potrazim moju i poslacu ti je potpuno o mom trosku bez ikakve nadoknade,dopune i slicno ... moze tako... i cisto da se zna,nisam iz beograda :)


::
:: Brzi Gonzales krece u akcij
:: Covece da zatvorimo ovu temu sa ovim mojim odgovorom.Nisam @perakojot nista usmrkao,nisi car ako imas M2 1GB karticu,vec je car onaj ko razume sirotinju i pokloni nesto sto je vec zastarelo i polovno.Radio sam nebitno gde za 12000 dinci mesecno,jer sam iz varosice gde plate dobre imaju radnici PTT,EPS i drugi koji su na budzetu opstine
:: Dobio sam otkaz cim su videli da nisam iz stranacke ili opstinske loze iako sam skolovan,sa diplomom srednje skole moj prikan je sef u komunalnom,a moj komsa iako ima 2 inzenjerske diplome radi kao obican kontrolor u servisu za tehnicki pregled.Na KP sajtu polovna M2 8GB sa 900 dinci je pala na 700 i nesto,sa pouzecem izadje na 1000.Ja sad zivim od majcine udovicke penzije od 20000 dinci i kad sve platimo u minusu smo 5000 mesecno.Vi u Beogradu u pekari/fastfoodu imate 40000 din mesecno i lako vam je da se zezate.Nova M2 memorijska kartica od 2GB kosta u mojoj opstini u radnji 10 EUR koje nemam inace bih je kupio i za nju dobio racun i garanciju.Nisam rekao da poklonite maticnu plocu,procesor ili ssd za koje vredi platiti AKS i otkupninu,zato sam i molio ko oce bilo koju polovnu M2 memorijsku karticu za Sony W302 od 512MB pa navise,max 4GB da posalje preporuceno jer je postarina najmanja,iznosi za masu do 20 grama 86 dinci.Kad -tad bih donatora castio sa prepajd dopunom od 200 dinci i tako mu pokrio troskove dostave.Ko oce,molim ga da mi pokloni M2 karticu,ja trazim,ne kradem....S postovanjem,Gonzales
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 i ja sam mislio da je sprdacina neka 04.11.2019. 03:10 #659372

status: user
broj poruka: 4659
imam i ja eto igrom slucaja ostala mi m2 kartica od 1gb u mom dogogodisnjem telefonu koji sam koristio(c905 valjda bese oznaka), pa mogu da ti posaljem sutra ako se nisi snasao, platicu postarinu nije problem, nije to neka para, ali posto ne znam sta sve imam na kartici(verovatno neke gluposti) ali uzmi uploduj mi sve to na dropbox ili mediafire pa da preuzmem, ako je budes uzimao.

Javi se na mail, pa cu u toku dana kad vidim mail da ti posaljem.



Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
Patriot 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
XFX RX 580 GTS 8gb
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 10 1809 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot potrazio 04.11.2019. 10:35 #659377

status: user
broj poruka: 985

sam memorijsku medju starim stvarima,nasao sam dve od 64mb,trenutno ne mogu da nadjem tu od 1gb,ali sam zato nasao nove slusalice za tvoj fon,punjac original,i ako je baterija oznake bst-33 imam i originalnu sonijevu bateriju u ok stanju,eto sve to ti mogu poslati ako ti treba... plus cu potraziti jos na jednom mestu memorijsku,siguran sam da imam 1gb...pa ako nadjem i nju cu ti poslati,o mom trosku. samo javi jel treba sve sto sam nabrojao......

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kelt ... 05.11.2019. 00:13 #659387

status: user
broj poruka: 394
Ako je neko raspolozen da se skupi neka kinta da se uzme coveku neki iole normalan polovan telefon,bilo bi lepo i svi srecni i zadovoljni. Da se uplate pare nekom `vidjenijem` clanu, nek kupi neki polovnjak za 30-40e. Ja cu poslati 1000 dinara, to je dva izlaska u kafic(za mene nije ni jedan, ali nije tema price:) ).
I Gonzales, nije ovo nikakva milostinja nego pomoc prijatelju. Kad ti budes u kinti, pomognes nekom drugom:).

___________________________________
ERIN GO BRAGH


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: ... 05.11.2019. 00:28 #659388

status: user
broj poruka: 985
Ja sam se sa covekom preko mejlova dogovorio da mu posaljem o mom trosku sve sto imam sto mi je ostalo od starih sonija dok sam prodavao telefone davno... ima tu dve memorijske,orig baterija,slusalice,dva punjaca,usb kabal itd... ali evo i ja sam radije voljan da se da po koja stotina dinara, za 30-40 eura ima da se kupi prosecan android koji ce raditi sve sto treba.... ako covek hoce,moze da ostavi broj racuna na koji ce mu ko zeli uplatiti koliko zeli,pa nek mu bude iznenadjenje kad vidi koliko para je skupio pa neka kupi fon po zelji... dakle,ako covek pristane na ovo,neka ostavi broj racuna,i neka se oglase svi koji bi nesto uplatili na racun... evo ja sam posle kelta covek broj dva koji bi uplatio...pre mnogo godina smo svi clanovi pc berze skupili su jaaaako velike parice za coveka koji je morao na operaciju,sto nebi sada mogli skupiti par desetina evra???? svako ko je makar nekad bio u njegovim cipelama zna da ovakvi gestovi mogu nekome povratiti veru da postoje normalni ljudi koji zele da pomognu.... ili jos bolje,ako neko od clanova pcberze ima stari telefon koji vise ne koristi a zna da je ispravan,neka ga proda gonzalesu od parica koje skupimo???


:: Ako je neko raspolozen da se skupi neka kinta da se uzme coveku neki iole normalan polovan telefon,bilo bi lepo i svi srecni i zadovoljni. Da se uplate pare nekom `vidjenijem` clanu, nek kupi neki polovnjak za 30-40e. Ja cu poslati 1000 dinara, to je dva izlaska u kafic(za mene nije ni jedan, ali nije tema price:) )
:: I Gonzales, nije ovo nikakva milostinja nego pomoc prijatelju. Kad ti budes u kinti, pomognes nekom drugom:)
::
:: __________________________________
:: ERIN GO BRAGH
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gonzales Re:Perakojot 05.11.2019. 10:53 #659395

status: user
broj poruka: 53

Brzi Gonzales krece u akciju
Neka mi Pera kojot posalje kao po dogovoru to sto smo se dogovorili.Telefon koji mi je ostao od sestre ,Sony Ericsson W302 ima kameru,moze MMS ,EMS,SMS i mislim da moze 2G a za GPRS sam siguran.Moja sestra je nezaposlena kao i njen muz Svajcarac i vec 2 godine prima socijalnu pomoc.Nema stalne papire,tek treba da ih dobije ako Bog da.Tamo ti na socijali daju minimalno za hranu,plate stan,zdravstveno osiguranje i mozes da uz kupone podignes polovnu garderobu i neke namirnice iz crvenog krsta.Ima taman da prezive mesec sa decom.Meni je ovaj Sony privremeno resenje jer cu moci sa memorijskom karticom da primam MMS poruke-fotografije koje njen neki Wiko 4G telefon
salje velicine od po 600KB u jpg formatu.Srecom mi je sestricina,beba od 9 meseci,Svajcarska drzavljanka koja treba da se operise sledeceg meseca od ispupcene ceone kosti u Univerzitetskoj decjoj klinici u Bazelu,pa je osigurana-ne treba nista da se da dabi se operacija obavila.Vas molim da se pomolite za njeno zdravlje,mala se zove Lena.Moja kartica je prepajd 063 Mobiklik Mobtel Mini SIM i nije registrovana a zelim da zadrzim broj koji imam vec 19 godina.Komplikovano je da se registruje,prijavi nestanak,plati nova i zadrzi broj da bi radila kao nano-SIM na novijim android telefonima.Nemam racun u banci,ako hocete i Bog da da Lena prezivi operaciju posle nove godine skupite koliko mozete i kupite bilo koji polovan android sa bilo kojom kamerom od 2Mpix pa jace koji moze da podrzi dovoljno brz internet za Skajp i Fejsbuk,FB Messenger i da ima Wi-Fi 802.11n da bih lovio internet iz komsiluka i posaljite mi postom o vasem trosku.Adresu uzmite od Perrekojota.Iako mi je sestra u Svajcarskoj,ni njoj ne cveta cvece-da ima poslala bi mi pare da kupim nov 4G telefon.U Svajcarskoj da bi se normalno zivelo treba da rade i muz i zena,sve je skupo-npr.meso kosta 20 CHF kilo ,hleb 3 franka itd.Hvala ti kelt i hvala svima,neka mi perakojot posalje to sto smo se dogovorili.Imacu fon da sa sestrom razmenjujem MMS poruke dok bude bila u bolnici sa malom Lenom.Nisam lagao,moja majka stvarno prima 20000 din mesecno penzije udovicke i stvarno smo u minusu 5000 mesecno,jer sestra nemoze da nam posalje pare,jednostavno je socijalni slucaj,inace bi mogla da nam posalje bar 100 franka mesecno.Hvala svima,Gonzales
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Re:Perakojot 05.11.2019. 11:53 #659396

status: user
broj poruka: 985
ali imas telefona poput samsung g531 i sl koji su i dalje veoma sposobni da se izbore sa svim potrebnim aplikacijama,a koriste tip kartice koju imas....znam jer sam pre mesec dana prodao jedan takav u super stanju sa eeekstra dobrom baterijom za 40e. naisao slucajno za prodaju,inace ne prodajem sada telefone... sto da ne kupis tako nesto,ima android 5.1 i bices miran najmanje godinu dana mozda i vise sa svim kompatibilnim aplikacijama.... ja i dalje mislim da treba da razmislis i ostavis broj racuna,ljudi na pcberzi su voljni da pomognu,skoro svako ima e-banking na telefonu,neko posalje 200 dinara neko 300,neko 500,i garantujem da ces za dan dva imati 40-50eura za telefon poput ovog koji sam naveo... i svi problemi reseni... eto,samo od mene i kelta imas vec za pola telefona :)


::
:: Brzi Gonzales krece u akcij
:: Neka mi Pera kojot posalje kao po dogovoru to sto smo se dogovorili.Telefon koji mi je ostao od sestre ,Sony Ericsson W302 ima kameru,moze MMS ,EMS,SMS i mislim da moze 2G a za GPRS sam siguran.Moja sestra je nezaposlena kao i njen muz Svajcarac i vec 2 godine prima socijalnu pomoc.Nema stalne papire,tek treba da ih dobije ako Bog da.Tamo ti na socijali daju minimalno za hranu,plate stan,zdravstveno osiguranje i mozes da uz kupone podignes polovnu garderobu i neke namirnice iz crvenog krsta.Ima taman da prezive mesec sa decom.Meni je ovaj Sony privremeno resenje jer cu moci sa memorijskom karticom da primam MMS poruke-fotografije koje njen neki Wiko 4G telefon
:: salje velicine od po 600KB u jpg formatu.Srecom mi je sestricina,beba od 9 meseci,Svajcarska drzavljanka koja treba da se operise sledeceg meseca od ispupcene ceone kosti u Univerzitetskoj decjoj klinici u Bazelu,pa je osigurana-ne treba nista da se da dabi se operacija obavila.Vas molim da se pomolite za njeno zdravlje,mala se zove Lena.Moja kartica je prepajd 063 Mobiklik Mobtel Mini SIM i nije registrovana a zelim da zadrzim broj koji imam vec 19 godina.Komplikovano je da se registruje,prijavi nestanak,plati nova i zadrzi broj da bi radila kao nano-SIM na novijim android telefonima.Nemam racun u banci,ako hocete i Bog da da Lena prezivi operaciju posle nove godine skupite koliko mozete i kupite bilo koji polovan android sa bilo kojom kamerom od 2Mpix pa jace koji moze da podrzi dovoljno brz internet za Skajp i Fejsbuk,FB Messenger i da ima Wi-Fi 802.11n da bih lovio internet iz komsiluka i posaljite mi postom o vasem trosku.Adresu uzmite od Perrekojota.Iako mi je sestra u Svajcarskoj,ni njoj ne cveta cvece-da ima poslala bi mi pare da kupim nov 4G telefon.U Svajcarskoj da bi se normalno zivelo treba da rade i muz i zena,sve je skupo-npr.meso kosta 20 CHF kilo ,hleb 3 franka itd.Hvala ti kelt i hvala svima,neka mi perakojot posalje to sto smo se dogovorili.Imacu fon da sa sestrom razmenjujem MMS poruke dok bude bila u bolnici sa malom Lenom.Nisam lagao,moja majka stvarno prima 20000 din mesecno penzije udovicke i stvarno smo u minusu 5000 mesecno,jer sestra nemoze da nam posalje pare,jednostavno je socijalni slucaj,inace bi mogla da nam posalje bar 100 franka mesecno.Hvala svima,Gonzale
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gonzales Re:Perakojot 05.11.2019. 15:10 #659404

status: user
broj poruka: 53

Brzi Gonzales krece u akciju

Ovako javno da se izjasnim.Ovlascujem korisnika pcberze perukojota da u moje ime sakupi na svoj racun u banci kolko ko da i po mogucnosti.Poklonu se u zube ne gleda,ja sam skroman covek koji prihvata svaku pomoc.Ja nikada vise necu otvarati racun u banci ni za sta,verujem iskljucivo u kes.Neka svi koji hoce da doniraju za telefon po Perinom izboru jer se ja u mobilne bas i ne razumem,uplate peri a neka pera skine pare i kupi za mene polovan telefon najbolje sto moze za skupljen novac.Samo on ima moju punu adresu,broj fiksnog i mobilnog kao i moju pravu e-mail adresu.Kada kupuje telefon neka racuna i na troskove dostave koje nemam da platim.Nikom drugom necu vise davati moje podatke.Do tada Pero brate neka bude kao sto smo se dogovorili da mi posaljes ono za Sony Ericsson W302-telefon mi treba sto pre jer mi baterija slaba i drugo,pa nemam cime ni taksi do grada da pozovem kad sam napolju a hitno je...Cekam u cetvrtak kurira da podignem paket koji si obecao.Pozdrav i svima hvala drugari....Zahvalni Gonzales
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
offline71 re 05.11.2019. 18:23 #659405

status: user
broj poruka: 462
Imam Alcatel OT995,ispravan skroz naravno,ako igra voljan sam da ga poklonim.Ako ne igra uplatiću i ja jednu crvenu.Pišite na mail šta ste se dogovorili.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: re 05.11.2019. 20:53 #659408

status: user
broj poruka: 985
hvala gonzales na ukazanom poverenju,evo da kazem da nazalost ot995 nije dovoljan za danasnje programe jer mora imati minimum,softver android 4.2.2 da bi mogao da skida sve aplikacije sa play store... i minimum 1gb rama da bi skajpovao sa inostranstvom...ja pristajem,dacu moj racun,samo neka se prvo izjasne clanovi koji bi uplatili koji dinar,ja dajem 1000 dinara,kelt 1000 dinara,offline 1000 dinara, jos dve do tri hiljade ko bi donirao,ja garantovano nabavljam posten telefon coveku,samo neka se izjasni ko bi dao i koliko,200 dinara,nek bude je 200 dinara,koliko ko moze,svaki dinar je korak blize ka skupljanju para za telefon...ajde da pokazemo da mozemo da skupimo par hiljada dinara i da omogucimo coveku normalnu komunikaciju sa porodicom... ja sam danas dobio otkaz u firmi,i opet sam voljan da ucinim nesto humano,iako to iziskuje pare od mene,ako ja sa upravo urucenim otkazom u ruke mogu da odvojim neki dinar,znam da mogu i ostali barem ponesto,koji rade i imaju stalna primanja....


:: Imam Alcatel OT995,ispravan skroz naravno,ako igra voljan sam da ga poklonim.Ako ne igra uplatiću i ja jednu crvenu.Pišite na mail šta ste se dogovorili
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot odziv je nikakav 06.11.2019. 08:43 #659429

status: user
broj poruka: 985
za sada imamo samo troje ljudi,ukljucujuci i mene koji su spremni da izdvoje pokoji sitan dinar za coveka kome stvarno treba....cudim se i mislim se ,jel to ista ova pcberza koja je PRE 10-ak godinapre 10-ak godina skupila skoro 2000 eura za jednu drugu osobu kojoj je novac bio jako potreban.... a sada ne mozemo da skupimo 40-50 eura da pokazemo da postoji humanost na delu... nismo bas toliko siromasni da nemozemo da odvojimo 200-300-500 dinara za coveka.. jos nas nekoliko i covek ima ono skromno sto bi svako danas zeleo da ima...OVAKO-ja postavljam broj racuna,licno moj,to je sekundarni racun koji koristim za povremene transakcije,nesto bas evo poput ovog sada,na njemu ima para samo u kratkim momentima -,hakeri,prste na videlo :) :) :) heheh shala mala...,pozivam svakog clana neka anonimno uplati koliko zeli,cim dodjemo do limita dovoljnog da se kupi telefon,ja objavljujem da je novac skupljen,vec imamo 3000 dinara ajmo jos dve-tri,nasao sam coveku nekoliko telefona koji ce mi omoguciti sve sto mu treba,svi su 4g-svi imaju izmedju 8 i 16gb unutrasnje memorije,izmedju 1-1,5gb rama,softvere android 5,android 6,i slot za sim karticu koja njemu treba,i svi su izmedju 35 i 50 eura,ajde pokazite neku barem humanost na delu...svi imate e-banking-minut posla vam je da prebacite koji dinar,potpuno anonimno....

BROJ RACUNA ZA UPLATU-250217008357150059





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
un1 ... 06.11.2019. 09:15 #659430

status: user
broj poruka: 320

Evo ja imam Sony Xperia E4g koja se ne koristi više. Factory reset je urađen i mogu da ti pošaljem Pero, pa ti prosledi čoveku sa svim tim?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: ... 06.11.2019. 09:27 #659431

status: user
broj poruka: 985
ok,ovaj telefon bi coveku dao sve sto mu je potrebno... koliko para trazis za taj telefon?


::
:: Evo ja imam Sony Xperia E4g koja se ne koristi više. Factory reset je urađen i mogu da ti pošaljem Pero, pa ti prosledi čoveku sa svim tim?
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
un1 ... 06.11.2019. 09:54 #659432

status: user
broj poruka: 320

Ma ništa. Eto samo plati dostavu i to je to. :)
Doduše, imam kutiju, promenjena je i baterija bila, imam punjač, jedino nemam usb za punjenje (micro) ali pokušaću da pronađem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: ... 06.11.2019. 10:10 #659433

status: user
broj poruka: 985
pa ovo je fenomenalno,ja se apsolutno slazem sa ovim,rado cu platiti postarinu od tebe do mene,i platicu postarinu do gonzalesa,to ce biti moj doprinos svemu,ali svakako tvoj doprinos je najveci... siguran sam da ce ti gonzales biti enormno zahvalan... na mail ti saljem sve podatke,ti posalji sve sto nadjes vezano za telefon,siguran sam da to samo moze obradovati gonzalesa :) . hvala na velikodusnosti,adresa za slanje ide na mail preko pcberze...


::
:: Ma ništa. Eto samo plati dostavu i to je to. :
:: Doduše, imam kutiju, promenjena je i baterija bila, imam punjač, jedino nemam usb za punjenje (micro) ali pokušaću da pronađem.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
un1 Samo da potvrdim 06.11.2019. 10:38 #659434

status: user
broj poruka: 320

Dobio sam mail, danas posle posla ću potražiti a onda najverovatnije sutra šaljem putem PE. Pošto ne verujem da ću uspeti da stignem danas.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot ok 06.11.2019. 10:44 #659435

status: user
broj poruka: 985
sve dogovoreno :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs