Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
mala pomoc velika usluga
STRANA 1 OD 1
arxstojke mala pomoc velika usluga 27.11.2007. 22:05 T6717

status: user
broj poruka: 68

Imam vistu 64bitnu i nameravam da ostanem na njoj i ako imam problema sa pojedinim programima.Ali najveci problem mi je sto moram da je reinstaliram svakih trideset dana ili na par dana i tako vec 3 meseca...:)
ako moze neko da mi posalje neko resenje ili sajt sa resenjem bio bih vam zahvalan,jer toliko sam pukao da razmisljam da kupim originam ultimate vistu a ne daje mi se 200 evrica..HVALA..
ako nekoga interesuje nesto u vezi viste neka pita...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - - - - 27.11.2007. 22:28 #34169

status: user
broj poruka: 1474
Izašlo je milion Crack-ova za Vistu nki rade neki ne.Je si li pretržio preko Google-a.Potraži na torrentima pa probaj da izdvojiš iz torenta samo crack.
Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Re: mala pomoc velika usluga 28.11.2007. 09:32 #34193

status: user
broj poruka: 729
:: Imam vistu 64bitnu i nameravam da ostanem na njoj i ako imam problema sa pojedinim programima.Ali najveci problem mi je sto moram da je reinstaliram svakih trideset dana ili na par dana i tako vec 3 meseca...:
:: ako moze neko da mi posalje neko resenje ili sajt sa resenjem bio bih vam zahvalan,jer toliko sam pukao da razmisljam da kupim originam ultimate vistu a ne daje mi se 200 evrica..HVALA.
:: ako nekoga interesuje nesto u vezi viste neka pita..

Iskreno, ja ti se divim. Koristio sam Vistu 32 nekih mesec dana (čim se pojavila finalna verzija, morao sam da probam, đavo me tera) i tako slatko sam je batalio da je to strašno! SVAKI program radi 2-3 puta sporije nego na XP-u (imam Core2Duo E6600, 4GB OCZ Reaper Heatpipe 1066...), a o igrama da ti ne pričam...naravno, mislim na one koje su proradile na Visti, jer mnoge nisu ni htele da se pokrenu. Neki sitniji programčići koje volim da koristim su misaona imenica za rad na Visti. Taj OS ima par zanimljivih detalja, ali moje lično mišljenje je da je to nedorađen sistem i dok se ne pojavi SP1, nemam nameru da se susretnem sa tim užasom. Doduše, ljudima koji koriste kompjuter za dva programa, gledanje filmova i slušanje muzike, uz šetnju po netu, Vista i nije loš izbor. Za one koji, kao i ja, igraju igre i koriste više programa, Vista je za izbegavanje.
Imam jedno pitanje u vezi Viste: Kako možeš da je koristiš ako imaš problema sa programima??
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: mala pomoc velika usluga 28.11.2007. 12:00 #34202

status: user
broj poruka: 4506


::
:: Imam vistu 64bitnu i nameravam da ostanem na njoj i ako imam problema sa pojedinim programima.Ali najveci problem mi je sto moram da je reinstaliram svakih trideset dana ili na par dana i tako vec 3 meseca...:
:: ako moze neko da mi posalje neko resenje ili sajt sa resenjem bio bih vam zahvalan,jer toliko sam pukao da razmisljam da kupim originam ultimate vistu a ne daje mi se 200 evrica..HVALA.
:: ako nekoga interesuje nesto u vezi viste neka pita..

a poenta je .....?


p.s. nastyB ..SP1 za vstu je vec poslat testerima i citajuci na stranim sajtovima ne donosi apsolutno nikakvo ubrzanje


p.s. od p.s -a :)...sve koje i POMISLE na prelazak na Vistu (a nedaj Boze da je vec koriste ) bih poslao odmah u Lazu lazarevic, pa onda uzivajte do mile volje
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arxstojke ha 28.11.2007. 14:04 #34209

status: user
broj poruka: 68



koristim 4 gb rama a ostalo...imam i procesor i graficku jacu..
koristim komp iskljucivo za 3dmax i cad i po jos neki programcic i apsolutno nizasta drugo..
Nasty ako i ti imas 4 gb rama koji op sitem ti koristis ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: ha 28.11.2007. 14:19 #34211

status: user
broj poruka: 4506



::
::
::
:: koristim 4 gb rama a ostalo...imam i procesor i graficku jacu.
:: koristim komp iskljucivo za 3dmax i cad i po jos neki programcic i apsolutno nizasta drugo.
:: Nasty ako i ti imas 4 gb rama koji op sitem ti koristis
::

nisi jedini koji ima 4 gb rama ..pricas kao da si jedini koji ima kompjuter.Instaliraj xp 64-bitni ili nastavi da se mucis na visti.

over and out
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arxstojke Re: Re: ha 28.11.2007. 16:18 #34218

status: user
broj poruka: 68

:: ::
::
:: nisi jedini koji ima 4 gb rama ..pricas kao da si jedini koji ima kompjuter.Instaliraj xp 64-bitni ili nastavi da se mucis na visti.
::
:: over and out

prvo ne hvalim se.drugo isti taj nasty mi je vec dosta puta pomagao.trece ne razumem se u softver i ne treba mi ,i instalirao sam ono sto su mi rekli.kao sto rekoh meni odgovara vista jer imam 3 programa instalirana i nista mi drugo ne treba.muci me samo...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60285. Broj poslatih odgovora: 646199.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs