Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Bezicni set za office upotrebu
STRANA 1 OD 1
Bundeva Bezicni set za office upotrebu 19.11.2019. 11:14 T67194

status: user
broj poruka: 408
Treba mi OK set misa i tastature do 50e koji ima solidan domet tj. ne raskacinje se posle na 5m udaljenosti i koji ima solidne tipke. Bitno je da je tastatura sa numpadom a da je opet relativno kompaktna. Nista zahtevno se ne radi, surf, kucanje pretraga...malo gjeming ali ne hardcore :)

Kakve su vase preporuke za cenovni rang od oko 50e?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re 19.11.2019. 11:42 #659715

status: user
broj poruka: 609


MK520 Logitech vec 5-6 godina....mada mislim da malo probija tu cenu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bundeva mk235 19.11.2019. 13:47 #659718

status: user
broj poruka: 408
Gledam nesto sto ima native podrsku za Android a mislim da je ova ok?



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: mk235 20.11.2019. 16:32 #659732

status: user
broj poruka: 1620
Ja sam pre par nedelja kupio ovaj komplet za pomoćni računar u kući i za taj novac sam zadovoljan.

Nije Logi ono što je nekad bio, to stoji - nešto tvrđa plastika, koja ume da krcka tu i tamo (nije pri svakom pritisku tastera tako, da se razumemo, već samo povremeno), ali lep hod tastera, nije previše bučna, domet više nego ok... sve u svemu, radi posao...

Miš slična priča, samo bez krckanja i sa nešto bučnijim klikom nego što bi čovek očekivao. Pouzdan, po ličnom iskustvu, pošto na poslu i kod kuće koristim 5-6 komada u proteklih par godina (doduše, ne znam tačno koji su modeli, ali nisam ni primetio razliku između М170/B170/M171/B171 kada pređem sa jednog računara na drugi pa nije ni važno).


:: Gledam nesto sto ima native podrsku za Android a mislim da je ova ok
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs