Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Koji Counter Strike?
STRANA 1 OD 1
gogi1 Koji Counter Strike? 05.01.2020. 19:53 T67258

status: user
broj poruka: 2076
Pozdrav svima,
drug ide uskoro na duzi put u inostranstvo pa me zamolio da mu instaliram par igara.
Problem je sto sam totalno ispao iz sveta igara, i pojma nemam koje verzijje treba da skidam.
Da li mi neko moze reci koju verziju Countera da skinem, da moze da igra protiv kolege. ( jedan laptop/2igraca, ,znaca spit screan varijanta )?
Takodje koju Fifu da mu skinem i neku voznju?
Dakle koju verziju da nabavljam iz poznatih prodavnica :)
Recimo skinem Fifu, kad ono losa verzija, pa moram drugu verziju.....

Inace u pitanju je neki Samsung laptop, mislim da je i3 Ivy Bridge u pitanju, sa nekom slabijom grafom.

Znam da ce kvalitet morati da stavi na minimum, ali mu to ne smeta.

Hvala




Intel i3 4130, Alpenfohn Himalaya, Gigabyte Z87-HD3, 8gb Mushkin 1333@2000, SSD Mushkin Chronos 120gb + externi 500gb,Sapphire 7950 3GB BOOST, LG IPS277L-BN 27`, Corsair HX520, Fractal Design Arc Midi window mod, NZXT Sentry LX fan controller, Mad Catz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs