Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Pandani Maglite-u, Leathermanu....
STRANA 1 OD 1
MACHINE Pandani Maglite-u, Leathermanu.... 13.01.2020. 10:44 T67269

status: user
broj poruka: 5696
Da li neko zna neke brendove, koji su jeftiniji a opet kvalitetni u svom domenu?


Treba mi recimo kvalitetna LED lampa na koju mogu uvek da se oslonim, recimo oko 25cm duga. Imam neku kinesku Police 15w koja cas radi cas ne a nisu kontakti ni baterije.

Isto tako, za all-in-one alat koji recimo ima malu testericu, klesta, srafciger, noz, otvarqac...znaci univerzalni multitool nalik na Fiskars ili Leatherman.


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
harry87 re 13.01.2020. 13:07 #660482

status: user
broj poruka: 853
Sto se tice multi toolova ima victorinox al su bas skupi.
Kao neka alternativa ima NexTool multi tool on je oko 30ak dolara.


MB MSI Z270 Tomahawk/i5-7600k/16gb Corsair Vengeance LPX + 8gb DDR4 Crucial Ballistix elite/XFX RX580 8gb XXX/Crucial mx500 500gb + Kingston KC1000 240gb + WD Black 500gb/Thermaltake V6 + Seasonic 620w 80+ bronze/AOC I2475PXQU/Altec Lansing VS4621

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 13.01.2020. 13:45 #660483

status: user
broj poruka: 18940
Sto se tice Leatherman-a, ne moze da bude bolja od Swiss Victorinox-a, ako ti tako nesto zaista treba, tj. ako volis, ne treba stedeti. Bilo je akcijskih cena za Victorinox, ne znam da li postoji negde aktuelno, pa raspitaj se.

Maglite je dobar brend, tesko je njemu parirati, ali danas imas brdo kvalitetnih brendova koji proizvode kvalitetne lampe, u zavisnosti od kvaliteta i nekih finesa, to i placas.
Ja imam 100 godina jednu malenu Maglite lampu, na njoj nikad nije crkla sijalica, ali nemerljiva je sa led-om, verovatno je sada sijalica i izbacena, nemam pojma.
Uzeo sam pre par godina Lumapower sa baterijom 26650, samo baterija kvalitetna me je kostala oko 1800din, a cena ove lampe je 50$. Svetlo je ubitacno, 950 Lumena na max., a ima lampi koje imaju i jace. Kod ove lampe, a i kod mnogih baterija se puni preko USB-a.

Maglite se prodaje u Superbattery shop, verovatno ima jos negde, a i preko kp, kao i mnogi ostali brendovi.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1AGRESSOR ... 13.01.2020. 15:57 #660487

status: user
broj poruka: 819
LED Lenser P7.2

https://www.ledlenserusa.com/p7-348.html#pmax=204.00&prefn1=technology&srule=price-high-to-low&pmin=23.00&prefv1=26&start=4



NISTA BEZ KABLA
https://pastebin.com/SpqMpJkY
^ MY PC SW-HW SPECIFICATION ^

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 Re: ... 13.01.2020. 17:24 #660488

status: user
broj poruka: 1492
+1 za LED Lenser.
Imaš ih u prodavnici Snajper na Zelenom vencu i u Masarikovoj (ispod Beograđanke).
Mislim da u Masarikovoj imaju veći izbor. Ja sam tu kupio P5.2 i prezadovoljan sam.
http://www.snajper.com/online_prodavnica/lampe/led_lenser

Nightbird
ISKUSTVO - Proporcionalno količini uništene opreme.
HOBI - Način umaranja tokom slobodnog vremena.


:: LED Lenser P7.
::
:: https://www.ledlenserusa.com/p7-348.html#pmax=204.00&prefn1=technology&srule=price-high-to-low&pmin=23.00&prefv1=26&start=
::
::
::
:: NISTA BEZ KABLA
:: https://pastebin.com/SpqMpJkY
:: ^ MY PC SW-HW SPECIFICATION ^
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE AliExpress 15.01.2020. 16:21 #660526

status: user
broj poruka: 5696
A da li ima neki dobar i pouzdan brand na Aliexpressu? Nesto u prosumer klasi, ne trebaju mi profesionalne baterije i multialati, vec nesto recimo bolje od Police-a i Pro`sKita a da ne kosta boga, dakle nikako preko 50e :d

Jel` ima nesto sa CREE LED diodama da ima dobru elektriku, da ima diht gume da ne ulazi voda tipa IP65 a da je duzine oko 20cm?

Hvala

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs