Korisnik:   Lozinka: 
Prodajete auto? Na pravom ste mestu ...
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Koje patike uzeti??
STRANA 1 OD 1
KhalConjo Koje patike uzeti?? 17.01.2020. 11:31 T67277

status: user
broj poruka: 34
Doslo je vreme da se promene patike. Poslednja dva para patika koje sam nosio bile su Reebok classic i stvarno su udobne a pritom i prelepe. Problem je u tome sto ili ja ne umem da ih nosim ili jednostavno nisu za moju nogu, nekako mi se brzo pohabaju, tipa pola godine i kraj. Da nema tog problema nosio bih te patike ceo zivot. E sad je dilema koje uzeti... Za to habanje ima veze i sto dnevno prelazim po 10km, kapiram da ni jedne nece da traju duze, ali reko ajde da cujem iskustva. Znaci do nekih 10000 da budu i da budu relativno izdrzljive. Okej su mi Nike air max 90 ali opet je tu tih 10km i koliko ce da traju, verovatno krace nego reebok.

MB:Gigabyte B450M DS3H
CPU:Ryzen 1200 3.1GHz
GPU:Asus 1060 3GB
RAM:Patriot Viper Steel Series 8GB 3200MHz
Storage: 1xSSD 256GB
1xHDD 1TB
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 58654. Broj poslatih odgovora: 627804.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | superponuda.com | bginfo.rs | nsinfo.rs | kginfo.rs | nisinfo.rs | lisica.rs | berzavozila.com | Reklama: Otkup automobila Beograd | Selidbe