Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
E-bicikl
STRANA 1 OD 1
Dormicum E-bicikl 22.01.2020. 21:47 T67291

status: user
broj poruka: 16
Pre oko godinu dana mi je ovaj model bas zapao za oko:

https://www.bcgroup-online.com/elektricni-bicikli/xplorer-e_bike-xplorer-sydney-black-48722
(izvinjavam se na reklami firme koja ga prodaje)

Sta je to sto mene zanima? Naime, hocu da ga koristim kao prevozno sredstvo kad dodje lepo vreme i ujedno i da se fizicki aktiviram. Stvarno mi se smucilo da gledam izgubljene ljude i manijake u autobusu, devojke koje cvakcu po touch ekranima, i ostalo.
Hocu ljudi slobodu a da ne moram da razmisljam o sipanju goriva, servisu, rupama na putu, da mogu da se provucem svuda, da ne camim u guzvi, itd.

Ne mora cak ni ovaj model iako je po meni jako lep i interesantan bas zbog ovih tockova koji su kao od nekog motora, eventualno bih mu zamenio prednju viljusku i stavio neku sa amortizerima kasnije ako bude ``tvrd na prednjem trapu``.

Nemojte samo pisati komentare kako je to za babe i dede, kako treba voziti pravi bicikl itd. jer celog zivota vozim bicikl koji je kada je kupljen kostao koliko i ovaj. Ali, godina ide za godinom, nema se vise vremena a ni kondicije...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli 22.01.2020. 23:03 #660679

status: user
broj poruka: 1372
Ako ceo život voziš bicikl onda valjda već znaš šta ti treba, a isto tako znaš i da te ovako mali točkovi neće spasiti rupa, kao i da ćeš teško naći prednju viljušku sa suspenzijom za ovaj prečnik točka.

Bolje idi na 2bike pa se raspitaj, mada meni deluje loše.
__________________
https://fetket.portfoliobox.net

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dormicum Re: 23.01.2020. 07:53 #660685

status: user
broj poruka: 16
Ipak cu da vidim da li negde moze da se pogleda uzivo bas konkretno ovaj model. Ako ne moze - nema sanse da dajem 1000eur kad za te pare moze da se kupi polovan automobil ili jos bolje polovan skuter.


:: Ako ceo život voziš bicikl onda valjda već znaš šta ti treba, a isto tako znaš i da te ovako mali točkovi neće spasiti rupa, kao i da ćeš teško naći prednju viljušku sa suspenzijom za ovaj prečnik točka
::
:: Bolje idi na 2bike pa se raspitaj, mada meni deluje loše
:: _________________
:: https://fetket.portfoliobox.ne
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs