Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Izbeljivanje zuba 150 EVRA !!!
STRANA 1 OD 1
Dormicum Izbeljivanje zuba 150 EVRA !!! 24.01.2020. 17:10 T67299

status: user
broj poruka: 16
Ljudi, jos uvek se oporavljam od razgovora sa zubarom, je li moguce da je lik toliko oboleo?
Pa za te pare cu bre Domestos da uzmem i da ga namazem na zube jbt!!!

Ima li to negde za neke NORMALNE pare? Ili jos bolje, neka pasta za preporuku koja ce to da uradi, a ne ova invazivna metoda koja OSTECUJE zube (naravno to vam NIKO NECE RECI)???

Hvala na savetima i izvin`te za offtopic.

EDIT: Ma odo bre do Lilly-ja, pa ce se izbeljivati postepeno svakim pranjem, a da mu dam 150 evra... Ipak, ovde ima ljudi sa kojima se ``cujem``, sta ce da misle o meni, da sam idiot?
Neka hvala, zadrzacu trenutnu reputaciju kretena i samo cu kupiti pastu koju ove devojke iz Lilly-ja preporuce.

Boze, 150 evra, pa druze zubaru, uvalim ti karu!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv ... 24.01.2020. 17:59 #660722

status: user
broj poruka: 939
A sto da ne? Covek je ucio jos 6 god na fakultetu i normalno je da u ovoj smrdljivoj zemlji proba nesto da naplati. Sve godine odricanja, ulaganja novca u skolovanje.
Uostalom, izbeljivanje je cist luksuz, sta bi ti hteo? Da ti je trazio toliko za hitno lecenje, vadjenje zuba, pa i da kukas ovde, ali ti bi hteo kozmeticki tretman i jos se bunis!
Zivimo u bednoj zemlji i nije normalno sto popravka zuba kosta ko jedna frizura ili nadogradjeni nokti!!! Da je srece da su plate vece bar 5 puta, da je cena stomatoloskih usluga veca takodje 5 puta, a da ova kozmeticka sranja, frizeraji i td, ostanu na sadasnjim cenama....e tad bi zemlja isla ka normali!

Idi kod kozmeticara pa vidi koliko kostaju njihovi tretmani ili kod nekih izvikanih frizera. Zavrsili tro- ili setomesecne kurseve pa uzimaju vecu lovu od stomatologa!

Ako ce lakse da ti bude, ti udri po Domestosu



Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dormicum Re: ... 24.01.2020. 18:27 #660724

status: user
broj poruka: 16
Ljutio se admin ili ne, odnosno hteo da reaguje ili ne, sa punim pravom ili ne, jer hocu da budem duhovit - radije bih 150eur dao za nesto drugo bele boje nego za izbeljivanje zube kod iskompleksiranog cudaka od stomatologa!
Da je rekao 50 evra pa i da razumem, ali 150 evra druze, ... I naravno da to nece nadomestiti oralnu higijenu jer ce i te kako da pozute ponovo od cigareta, kafe i kojecega.
Zato mi je ta cena apsurdna. Nisam pevaljka kurava da treba da sljastim na bini sa sve belim zubima koje ce posle dodatno da mi ``izbeljuje`` menadzer`` nakon tezge : )
I sta ako se skolovao, bole me uvo sto se skolovao, cena nije primerena nasem standardu i cao.
Eno brdo privatnih domova zdravlja a ako me nateras nece biti problem da od ponedeljka pitam posto je izbeljivanje tamo a verujem da je bar duplo jeftinije.
Umislio covek da radi u Norveskoj a ne raspaloj Srbiji!

Pre cu tri puta dnevno da ih ribam Parodontax-chinom od koje mi se povraca dok mi ruka ne otpadne nego sto cu mu za 30 minuta drvljenja patke sa nekim tamo hemijama i UV svetlima dati 150eur. !!!

EDIT: Eno onaj momak moli da mu kazete koju grafiku da kupi i preporucuje mu se raspali RX 570 8GB a za 150 eur opusteno polovna RX 580 8G Sapphire Nitro zverina od karte, da ga sluzi do 2025. da ne stucne u 1080P. E zato nedam 150 eur! I ako treba Domestos BRE!


:: A sto da ne? Covek je ucio jos 6 god na fakultetu i normalno je da u ovoj smrdljivoj zemlji proba nesto da naplati. Sve godine odricanja, ulaganja novca u skolovanje
:: Uostalom, izbeljivanje je cist luksuz, sta bi ti hteo? Da ti je trazio toliko za hitno lecenje, vadjenje zuba, pa i da kukas ovde, ali ti bi hteo kozmeticki tretman i jos se bunis
:: Zivimo u bednoj zemlji i nije normalno sto popravka zuba kosta ko jedna frizura ili nadogradjeni nokti!!! Da je srece da su plate vece bar 5 puta, da je cena stomatoloskih usluga veca takodje 5 puta, a da ova kozmeticka sranja, frizeraji i td, ostanu na sadasnjim cenama....e tad bi zemlja isla ka normali
::
:: Idi kod kozmeticara pa vidi koliko kostaju njihovi tretmani ili kod nekih izvikanih frizera. Zavrsili tro- ili setomesecne kurseve pa uzimaju vecu lovu od stomatologa
::
:: Ako ce lakse da ti bude, ti udri po Domestosu
::
::
::
:: Tell the Spartans, stranger passing by
:: that here obedient to their laws we li
::
:: `I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed 690 dinara i malo strpljenja... 24.01.2020. 19:29 #660726

status: user
broj poruka: 10987
https://tinyurl.com/uegxet7

Licno nisam probao, ali komentari na forumima su pozitivni. Kao i kod drugih `sam-svoj-majstor` tretmana zuba, paziti da se ne pretera, narocito ne sa pritiskom, kako na zubno meso (gingiva, desni) tako i na same zube...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dormicum Re: 690 dinara i malo strpljenja... 24.01.2020. 21:09 #660730

status: user
broj poruka: 16
Hvala Torto, bookmarkovao sam pa cu poruciti a ovaj kolega sto misli da treba dati 150 evra neka ih da sam.


:: https://tinyurl.com/uegxet
::
:: Licno nisam probao, ali komentari na forumima su pozitivni. Kao i kod drugih `sam-svoj-majstor` tretmana zuba, paziti da se ne pretera, narocito ne sa pritiskom, kako na zubno meso (gingiva, desni) tako i na same zube..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 24.01.2020. 23:11 #660743

status: user
broj poruka: 9460
Nekad smo trljali sa limunom i soda bikarbonom.
Delji tako, nece nista da ti fali.
One fore da ces gledj/caklinu da sjebes su price za malu decu.
Nista bolja ni pasta za zube nije sto se toga tice.
Skinuces naslage, ali ostace boja zubiju kakva ti je po defaultu.
Izbeljivanje je nesto sasvim drugo, ai koji ce ti racku da ti sljaste zubi kao kod kurava.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 25.01.2020. 01:30 #660750

status: user
broj poruka: 2998
Kao neko ko je ostavio dosta para i proveo dosta vremena kod stomatologa- moram reci da usluge imaju svoju cenu sa razlogom. Takodje, ne bih radio nista na svoju ruku kada su zubi u pitanju.
Svakako mozes da se raspitas po drugim ordinacijama ali to je negde cena. Kao sto je kolega rekao, to je luksuz i to se shodno placa vise, ali i sa tom cenom jeste povoljno. I ne moze da svako radi taj posao. Plus treba da se kupi materijal, otplate sprave i tako dalje i tako dalje. Ne kazem da je jeftino za nase uslove, ali svakako nije ni blizu koliko skupo moze da bude.

Parodontax-om neces postici to sto si zamislio nikako. Niti ces to bas uraditi sa nekom drugom pastom. Neces bas ni kamenac tako skinuti.

I nisam preterani patriota, ali ne volim kada se naokolo baca termin raspala Srbija a povodom tog negodovanja ne uradi nista - kome je zemlja toliko raspala svakako ima gomilu mogucnosti da ode preko, ali ni preko nema toliko kula i gradova, dinar se svuda podjednako tesko zaradi.

I taj stav i sta ako se skolovao... Po toj logici svi sa bilo kojom profesijom treba da ne postuju sebe i svoje mukom steceno znanje i da se svi slozimo da imamo minimalac. I treba da se unovci - pogotovo sto pricamo o kozmetickim intervencijama.

Ako si iz Beograda verovatno nailazis na malo vece cene. Imam prijatelje tu koji dolaze do Panceva stomatoloske usluge jer su cene ovde osetno jeftinije - cak i kada uracunas gorivo/kartu za bus, a stigne se jako brzo.

Mogu da ti preporucim Biodent kao jednu od boljih klinika, takodje UniDent S, Ordinacija Jovicic je takodje ok.
DIY resenja - kazem ne bih, stomatolozi postoje sa razlogom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dormicum Re: ... 25.01.2020. 08:18 #660751

status: user
broj poruka: 16
Hahaahahahah :D

Kad vec pomenu kuravu, imam jednu TOP ribu, i peva i izgleda full,

https://www.youtube.com/watch?v=G_yHYU9GLZg

Svaki komentar je suvisan.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 25.01.2020. 10:59 #660755

status: user
broj poruka: 9460
hahah, jebala sliku, ta za drugo i nije nego da je covek zajase :D

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
max888 Сеоска 25.01.2020. 17:52 #660765

status: user
broj poruka: 241

Никол Анистон xD
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646108.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs