Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Prodali polovan mis kao nov?
STRANA 1 OD 1
Danijelk Prodali polovan mis kao nov? 03.02.2020. 11:45 T67319

status: user
broj poruka: 1541

Naime, kupio Mionix Naos QG mis u poznatoj radnji (pcp*****c), i prvo sto sam primetio je da je nalepnica sa serijskim brojem delom pocepana (preko nje ide onaj providni sticker), sto sugerise da je stiker skidan i da je tom prilikom povukao/pocepao deo nalepnice.
Druga stvar, levi taster misa je osetno slabijeg pritiska od desnog, i skroz drugacijeg zvuka, sto mi opet sugerise da je mis koriscen neko vreme, usled cega je levi taster oslabio.
I treca stvar, na kliznim podloskama se vide sitne ogrebotinice, kao da je mis vec koriscen...

Nije me mrzelo pa sam isti model misa narucio iz druge radnje (e**i), i kutija nije otvarana, svi stikeri i nalepnice na mestu, levi i desni tasteri su istog pritiska na dodir, i nema tragova koriscenja na podloskama..

Da li je moguce da su mi ovi iz pc******a uvalili polovan mis kao nov?


https://uniart3d.com/
________________________________________________________________________________
ASUS TUF X299 MARK 1 - i7 7820X 4.4 GHz - CORSAIR H115i PRO RGB - 2xGIGABYTE GTX 1080 G1 8Gb - 32Gb KHX SAVAGE 3000 CL15 - SAMSUNG 970 PRO - TT
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: Prodali polovan mis kao nov? 03.02.2020. 15:22 #660944

status: user
broj poruka: 1319
Naravno da je moguće. čak i verovatno. Neko naruči preko neta, ne svidi mu se pa vrati pre 14 dana (po zakonu može) ili neko od zaposlenih ga upotrebljava pa vrati a oni puf pa nazad u kutiju.


::
:: Naime, kupio Mionix Naos QG mis u poznatoj radnji (pcp*****c), i prvo sto sam primetio je da je nalepnica sa serijskim brojem delom pocepana (preko nje ide onaj providni sticker), sto sugerise da je stiker skidan i da je tom prilikom povukao/pocepao deo nalepnice
:: Druga stvar, levi taster misa je osetno slabijeg pritiska od desnog, i skroz drugacijeg zvuka, sto mi opet sugerise da je mis koriscen neko vreme, usled cega je levi taster oslabio
:: I treca stvar, na kliznim podloskama se vide sitne ogrebotinice, kao da je mis vec koriscen..
::
:: Nije me mrzelo pa sam isti model misa narucio iz druge radnje (e**i), i kutija nije otvarana, svi stikeri i nalepnice na mestu, levi i desni tasteri su istog pritiska na dodir, i nema tragova koriscenja na podloskama.
::
:: Da li je moguce da su mi ovi iz pc******a uvalili polovan mis kao nov
::
::
:: https://uniart3d.com
:: _______________________________________________________________________________
:: ASUS TUF X299 MARK 1 - i7 7820X 4.4 GHz - CORSAIR H115i PRO RGB - 2xGIGABYTE GTX 1080 G1 8Gb - 32Gb KHX SAVAGE 3000 CL15 - SAMSUNG 970 PRO - TT
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jumperjack Šta reći... 08.02.2020. 22:41 #661053

status: user
broj poruka: 497
Meni su skoro iz Ewe-a poslali polovan matrični štampač koji je uredno poručen preko njihovog b2b portala, koji je na sve to, još se ispostavilo, neispravan...Inače firma sa kojom saradjujem 15 god...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs