Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Filmovi preko neta
STRANA 1 OD 1
Antimatery Filmovi preko neta 04.02.2020. 14:08 T67325

status: user
broj poruka: 997
Imam jedno pitanje.

nisam odavno pratio i citao. Kakvo je stanje gledanja online filmova u Nemackoj konkretno, verujem da je slicno na nivou cele EU.

Drugarica je gledala film preko filmovi.eu , dodje mu slicno kao web popcorn itd...

Da li je ovo zabranjeno? Koliko znam bilo je, prvo se dobije opomena pa valjda posle ako se ponovi i kazna.

Kakva su vasa iskustva i saznanja?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasa007 Da 04.02.2020. 15:26 #660964

status: user
broj poruka: 456
Moraš da koristiš dobar vpn, inače rizikuješ da dobiješ prvo čestitku od oko 1200€, koju možeš da ignorišeš, ali ako ti pošalju drugu opomenu onda gratis dobijaš i termin kod sudije za prekršaje.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Antimatery Ok.... 04.02.2020. 15:51 #660966

status: user
broj poruka: 997
Hvala prenecu joj.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ridah Gledalica.net 04.02.2020. 21:02 #660973

status: user
broj poruka: 35
Nekoliko godina živim u Nemačkoj i sve vreme gledam filmove preko gledalice i nikakvih problema nisam imao. Torrent nikako ali nikako, inače je žuto `die Abmahnung` pismo zagarantovano. Kazne su ogromne. Preko stream sajtova kao što je gledalica.net je 100% sigurno gledanje.

My mentor taught me everything about the Force, even the nature of the dark side.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
AaAa @Ridah 05.02.2020. 17:03 #660988

status: user
broj poruka: 657
Kako na tom sajtu da pustim nesto?Ja kad kliknem na film,on mi izbaci samo komentarre i opis filma,ali nigde nema play?Nema cak ni za registraciiju opcija?Pozz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 05.02.2020. 19:25 #660989

status: user
broj poruka: 18930
Koristim novi Edge (baziran na Chromiumu) i Firefox, na oba imam play koji god film da kliknem. Instalirani ublock, mozda imas jos nesto instalirano sto blokira link.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ridah Najverovatnije 05.02.2020. 19:45 #660990

status: user
broj poruka: 35
kao što kaže imarković ti je neki Adblock, Trackblock plug-in aktiviran. Proveri. Gledalica.net meni radi besprekorno. Nikad nisam imao problema.

My mentor taught me everything about the Force, even the nature of the dark side.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 05.02.2020. 22:16 #660995

status: user
broj poruka: 18930
Jos jedan jako dobar sajt: https://www.filmovix.net/

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rancesco85 re 06.02.2020. 07:26 #661000

status: user
broj poruka: 723
Meni bar odlican sajt za filmove, doduse nemaju srpski titlovi samo eng.

https://ffmovies.to/home


LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re 06.02.2020. 08:06 #661001

status: user
broj poruka: 609



odgledah sinoc preko chroma ..radi sve lepo...par puta te baci na neki site pre nego pocne film..samo ugasis i opet kliknes na play
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs