Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
ISP blokira Viber? (Telekom)
STRANA 1 OD 1
blackwolf ISP blokira Viber? (Telekom) 14.02.2020. 19:58 T67349

status: user
broj poruka: 1470
Pozdrav narode, evo malopre keva mi se žali da joj ne radi viber, pogledam net na telefonu radi, pokušao da reinstaliram aplikaciju, da editujem razne dozvole, ništa ne pomaže, i sada skontam da ni kod mene ne radi dokle sam na wi fi, čim isključim wi fi i prebacim se na mobilni net, sve radi kako treba, u čemu je stvar? U pitanju je telekom vdsl


Black Wolf
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re: 14.02.2020. 21:22 #661142

status: user
broj poruka: 2998
Slicna stvar i kod mene.
S tim sto kod sestre njoj ne radi preko wifi-a, a sestricu radi, preko istog wifi-ja. Ona ima p9 lite, sestric p20 lite.


Prilikom reinstalacije, dodje do backupa, koji prodje bez problema, ali poruke i pozivi ni da mrdnu. Naravno, backup preko wifi-ja.

Edit 2 - sa desktopa radi, tako da ne verujem da je blokiranje u pitanju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Takodje telekom vdsl (50/8 Mbit), telefon na pripaid-u. 14.02.2020. 21:49 #661144

status: user
broj poruka: 10985
Preko wifi-a (standardni, od provajdera dobijeni ruter), Viber, kao i sve ostalo radi bez problema (viber: i fonija i prepiska).


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - 16.02.2020. 16:32 #661165

status: user
broj poruka: 1470
Samo da javim, vibera nije bilo čitav dan, i onda je odjednom proradio, izgleda da je bila samo neka privremena blokada.

Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs