Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Pitanje za SBB
STRANA 1 OD 1
Prizma Pitanje za SBB 04.03.2020. 19:52 T67388

status: user
broj poruka: 95
Da li zaista šaljete osobe kao što je `Krunoslav` da vas predstavljaju vređanjem, prećenjem ljudima i iznošenjem privatnih podataka vaših korisnika na forumima? Da li je to stvarno vaš nivo? Da li ste to vi? Odgovorite.

Ako ne odgovorite podrazumeva se potvrdan odgovor.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
t3r2a Pitanje za SBB 05.03.2020. 00:22 #661475

status: user
broj poruka: 29
SBB nema svoje instalatere na terenu, vec podizvodjacke firme koje rade to za SBB. Za doticnog gospodina ne znam da li radi za SBB ili neku podizvodjacku firmu. Ali u svakom slucaju ne bi trebao da objavljuje nikakve privatne podatke korisnika. Na terenu se desavaju cudne stvari: Od zakazivanja, do otkaza korisnika koji su vec zakazali i potvrdili da hoce usluge koje su naveli i kada dodju instalateri na adresu jednostvano se naprave ludi i otkazu. Kao nismo mi to hteli na to su nas nagovorili, mada svaka prodaja jeste tu da ubedi korisnika da je mu je to potrebno. Naravno i prodaja u dosta slucajeva pogresi, svi smo od krvi i mesa sto bi prof. biologije rekla. Ko se nije rodio taj nije ni zgresio.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum .... 05.03.2020. 00:25 #661476

status: user
broj poruka: 12785
Gde je iznosio lične podatke bilo koga?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 neko zakljuca prethodnu temu, bedak 05.03.2020. 10:45 #661479

status: user
broj poruka: 1991
@Krunoslav
auuu kakav gengbeng, sve prsti .)
nema me par meseci, a macori se vec naveliko ostre :)

elem, ako se nekome ne svidja nesto sve sto treba je da se prebaci gde mu je bolje. Nekada davno IKOM mi ukinu Russia Today, jedini kanal koji sam gledao na televiziji, da budem precizniji keiserreport.com. Kazu ne mere, kupi veci paket izbaceno iz osnovne ponude. Ne budem lenj proceprkam malo po net-u kad ono batica ima sajt, redovno objvljuje snimke epizoda itd. Napakujem neki poluprimitivni AI koji skida epizode, radi transkripciju audio u text, indeksira video snimke gde se sta/koja rec nalazi itd. Tu je ubacena i neka statistika, koje reci se najcesce javalju po epizodi, jedinstvene, sadrzi/ne sadrzi itd. Sve u svemu mozes na nivou paralelizma da pratis sta komentator prica, ko su mu gosti, koje materijale/sponzore preporucuje da se pogedaju itd.

Log story short, otkazivanje pretplate/provajdera je imalo pozitivne rezultate. Poceo sam da razimsljam/pakujem stvari `naucne fantastike`. Tako da i autor prethodne teme bi mogao da bude malo kreativniji i da uvede neke nove vidove paralelizma/radnji koje se desavaju dok mu ide spor upload, time ce se i produktivnost lako nadomestiti i ispeglati nastali manjkovi.

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Re: .... 05.03.2020. 10:51 #661481

status: user
broj poruka: 4740

Možda misli na ovo: ``Zašto cenjeni biznismen iz Bataje koristi kućni net paket biznisa radi?``.
(tema ``SBB G...ari !!!!!``, strana 1, post 23)


:: Gde je iznosio lične podatke bilo koga
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FatWarez Re: Pitanje za SBB 05.03.2020. 17:13 #661492

status: user
broj poruka: 98
Ne deluje ozbiljno ali može da bude. Neko radi za SBB, objavljuje lične podatke, vređa, preti, kompanija SBB da se izjasni po ovom pitanju, reci Đuri da blokira aerodrom... Prizma čoveče, saberi se.
Odgledaj ovo sa linka pa se vrati da ti objasnim zašto neke stvari kod tebe ne slute na dobro. Mislim da ćeš i sam ukapirati ali ako zatreba pomoć, tu sam.

https://youtu.be/x1Pg4Hh2SjU

P.S. Pripravnik sam kao Krunoslav pa me mrzelo da čekam 24 časa da odgovorim.


:: Da li zaista šaljete osobe kao što je `Krunoslav` da vas predstavljaju vređanjem, prećenjem ljudima i iznošenjem privatnih podataka vaših korisnika na forumima? Da li je to stvarno vaš nivo? Da li ste to vi? Odgovorite
::
:: Ako ne odgovorite podrazumeva se potvrdan odgovor
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Prizma re 05.03.2020. 17:44 #661494

status: user
broj poruka: 95
Debeli warez iliti Krunislav pokušavaš pogrešne ljude da praviš ludima. Ali eto. Pošto se niko iz SBB-a nije javio da demantuje da radiš za njih, odgovor smo dobili.

Svako ko digne glas protiv SBB-a bice izvređan, izmaltretiran, proglašen ludim. I na kraju će SBB okačiti njegove podatke u medijima, bio biznismen iz Bataje ili klošar iz Perućice.

Uživajte Srbi kod svog omiljenog provajdera!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FatWarez Re: re 05.03.2020. 18:03 #661495

status: user
broj poruka: 98
Legitimno je da tražiš pažnju i imaš osećaj da je ovde na forumu dobijaš, ali to je samo u tvojoj glavi. Kako si ti u glavi konstruisao da jedna kompanija treba da se izjašnjava o tvojim željama? Zašto SBB a ne Apple recimo, Microsoft možda? Klikni ti još jednom na link koji sam ti dao i odgledaj do kraja, sa razumevanjem.
Vidim da o sebi govoriš u množini. Nije poremećaj ali to je rezervisano za englesku kraljicu.

:: Debeli warez iliti Krunislav pokušavaš pogrešne ljude da praviš ludima. Ali eto. Pošto se niko iz SBB-a nije javio da demantuje da radiš za njih, odgovor smo dobili.
::
:: Svako ko digne glas protiv SBB-a bice izvređan, izmaltretiran, proglašen ludim. I na kraju će SBB okačiti njegove podatke u medijima, bio biznismen iz Bataje ili klošar iz Perućice
::
:: Uživajte Srbi kod svog omiljenog provajdera
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Prizma re 05.03.2020. 18:13 #661496

status: user
broj poruka: 95
Ne, ovo je ozbiljnije nego sto izgleda. Dakle ovaj je bio kao terenski radnik kod coveka i sada objavljuje gde je i ko je.

To je krivicno delo.

Primer:
Dugujes za struju. Iz Distribucije dolaze da ti prete nasiljem, a u medijima objavljuju tvoje podatke.
Da li se to desilo nekada? Cak ni drzava ovako svemocna kakva je ne radi to.

Zato je ovo bitno jer ako svako bude sledio primer SBB-a o licnom razracunavanju sa korisnicima i klijentima, imacemo krv na ulicama. To sto oni pokusavaju da to marginalizuju deleci prisilne psiho-analolize tipa balkanski spijun samo pokazuje o kome se radi.

U svakom slucaju, svako ko zeli moze podneti tuzbu protiv SBB-a zbog ovakvih stvari.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FatWarez Re: re 05.03.2020. 18:25 #661497

status: user
broj poruka: 98

Život je kratak a ja ga trošim na dopisivanje sa Ilijom Čvorovićem. Kakvo objavljivanje podataka, kakav sezonski radnik? Tebi se nešto opasno pomešalo u glavi. Ako je droga, ne valja, ako nije droga onda zaista mnogo ne valja.



:: Ne, ovo je ozbiljnije nego sto izgleda. Dakle ovaj je bio kao terenski radnik kod coveka i sada objavljuje gde je i ko je.
::
:: To je krivicno delo
::
:: Primer
:: Dugujes za struju. Iz Distribucije dolaze da ti prete nasiljem, a u medijima objavljuju tvoje podatke.
:: Da li se to desilo nekada? Cak ni drzava ovako svemocna kakva je ne radi to
::
:: Zato je ovo bitno jer ako svako bude sledio primer SBB-a o licnom razracunavanju sa korisnicima i klijentima, imacemo krv na ulicama. To sto oni pokusavaju da to marginalizuju deleci prisilne psiho-analolize tipa balkanski spijun samo pokazuje o kome se radi
::
:: U svakom slucaju, svako ko zeli moze podneti tuzbu protiv SBB-a zbog ovakvih stvari
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Iskreno pitanje... 05.03.2020. 21:11 #661501

status: user
broj poruka: 7761
Cemu ovakva tema?

Sta te sad zulja?

Prihvati cinjenicno stanje i ignorisi ih!!!

To je ono sto ne mogu da ubace u sistem i analizairaju a profit pada...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Prizma @Abner 05.03.2020. 21:25 #661502

status: user
broj poruka: 95
Izvini, mene pitaš?

Objasnio sam gore. Možda se neko navikao da živi u shit zemlji ali ja nisam i neću. Firma odnosno pravno lice, da se frlja sa pojedincima i to svojim korisnicima na ovom i ličnom, uličnom nivou? Da šalju dileu, nekog fizikalca, terenskog radnika koji je bio kod nekoga pa sad otkriva njegove podatke? Da li si svestan da je to suprotno odredbama krivičnog zakonika Republike Srbije?

Šta ako sutra ti budeš biznismen iz na primer Beograda? Hoće li objaviti i tvoju adresu, broj telefona i broj računa?

Možda ti možeš da ignorišeš, ja neću.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs