Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Indesit i Hoover
STRANA 1 OD 1
Bundeva Indesit i Hoover 07.03.2020. 18:13 T67394

status: user
broj poruka: 408
Kakva su vasa iskustva sa ovim brandovima sto se tice frizidera i ves masina? Koliko znam Indesit je sad Whirlpool a Hoover Candy. Da li je bolji izbor od Vox, Fox, Gorenje i Beko proizvoda?

Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi Meni je OK 07.03.2020. 19:17 #661540

status: user
broj poruka: 842
Po preporuci sam 2012 kupio Indesit ves masinu sa 5 godina garancije, mi bas cesto peremo dvoje male dece sigurno 10 masina nedeljno imala je standardne kvarove koje je pokrivala garancija grejac lezaj, posle 6 godina je dao mojima i uzeo ponovo indesit 5 godina garancije za 30k+ RSD i sve to fercera. Mnogo bolje od Bosa kome su u trecoj godini riknuli lezajevi koji se menjaju zajedno za bubnjem citaj popravka koja se ne isplati a bto je 2009 bilo 500+ eur i 2 godine garancije.


https://www.youtube.com/watch?v=m6kFCNsnQpQ

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Već pisao 07.03.2020. 22:13 #661544

status: user
broj poruka: 6643
Od indesita (ništa iz Italije, naravno), kombi šporet sa ventilatorom, extra, sudomašina, extra, kombo veliki frižider, džubre neopevano, jedino mu motor valja... mislim da je sklopljen u Poljskoj. Sve je zbog extra dizajna koji se uklapa u cb kuhinju uzeto od indesita... za veš mašinu, kolega je imao problema sa programatorom u veoma vlažnom kupatilu, dvaput, dao matorcima i radi od tada (u boljim uslovima).
Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
savatije frižider indesit BAN35NF 09.03.2020. 06:40 #661573

status: user
broj poruka: 1119
Posle 10 godina, crko motor, inače i na minimumu hladi ko nenormalan
turski proizvod
neke plastične ćase, prsle posle godinu dana....

****************
DELL INSPIRON 17R N7110



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Predrag55 Indesit 09.03.2020. 08:07 #661574

status: user
broj poruka: 261
Imao mašinu za pranje i sušenje Indesit, nikad zadovoljan. Pre ikakvog pranja izbaci prvo pola deterdženta pa tek onda nastavi sa pranjem-to je bila neka greška u programu. Nakon sušenja veš izgužvan da svako komad mora da se pegla.
I sad imam Indesit šporet sa ravnom pločom od inoxa. moram reći da ploča odlično radi ali su se limovi u rerni iskrivili id toplote i sada nejednako greje.
Zaključak- nikad više, sada imam LG mašinu za veš koja je besprekorna a uzeo sam i beko šroret (ugradne elemente) ali ga još ne koristim.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646079.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs