Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
mis kupovina
STRANA 1 OD 1
carandra mis kupovina 11.03.2020. 01:37 T67400

status: user
broj poruka: 160

zicani ili bezicni do 3000din, srednje velicine, znaci oko 12cm.
molim preporuke
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Neba Miš 11.03.2020. 02:18 #661603

status: user
broj poruka: 1195
Definitivno Redragon Tiger M709.
Imam ga i definitivno je jedan od najkvalitetnijih koji sam koristio. Drugi je Logitech čija je cena oko 100€ (zaboriavio tačan model), to mislim da dovoljno govori.

Miš je dovoljno velik, širok, udoban, ima jako prijatnu teksturu, odlične prekidače i imam osećaj da bi preživeo bacanje sa vrha zgrade. Ništa ne škripi, ne klima, ne zapinje. Izuzetan kvalitet izrade za tu cenu. Mogu reći da je, po meni, najbolji miš do 50-60€, iako košta cca 20€.

Kupio sam ga pre skoro 2 god. i koristim ga svakodnevno u proseku 8-10 sati. Radi kao i prvog dana. Nema šta da oljušti ili izliže na njemu, prljavština se ne vidi. Tako da i izgleda kao nov.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 11.03.2020. 03:32 #661604

status: user
broj poruka: 4222
Meni je m709 neudban do bola. MX 518 li onaj stariji model je neprevayi[en, posebno ako ti ynoj nije jak, pa se ne iylie odoygo. Ima i njegov nasljednik g400.

Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 11.03.2020. 11:44 #661609

status: user
broj poruka: 18930
Jes` probao mozda neki vertikalni mis.. To bi trebalo da je udobnije, mislim zbog vertikalne ruke..?

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
carandra sta je bolje 11.03.2020. 21:33 #661616

status: user
broj poruka: 160
Cooler Master CM310 CM-310 ili
Redragon Cobra Chroma M711
Redragon Phoenix M702-2


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 11.03.2020. 22:19 #661622

status: user
broj poruka: 18930
Po meni CoolerMaster je ocigledan izbor.

Dosta hvale te RedRagon miseve, dosta sam ih servisirao i uopste mi se ne svidjaju sto se tice zavrsne obrade, udobnosti i kvaliteta. Ali, da su izdrzljivi, to jesu. Nekima je to jedino i bitno, odnosno gejmerima koji samo peglaju igre.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner V7M Bloody 14.03.2020. 09:36 #661661

status: user
broj poruka: 7761
Nakon dugo vremene slobodno mogu da kazem da me ovaj mis iznenadio...
Na poslu su nam dostavili ove miseve i prilicno dobro rade...

Kuci imam Logi Mx Master 2s i M705...

Ali za manje od 2 crvene A4tech V7M Bloody pruza puno vise od ocekivanog a ruka ne boli nakon 7-8h intezivnog rada sa njim...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs