Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Marantz PM 200 i Magnat ART 144 114
STRANA 1 OD 1
Cyberdyne Marantz PM 200 i Magnat ART 144 114 15.04.2020. 20:12 T67470

status: user
broj poruka: 43
Prevrnuo sam ceo google jos pre nego sto sam ih kupio i nigde detaljnijih specifikacija osim da rade na rasponu od 4 do 8 Oma i da je osetljivost 91 dB, te da su 4-sistemci.

Kako se cuju i kakav je bas (a vala ni srednji ni visoki ne zaostaju) ne zelim da komentarisem, ubili su me u pojam vise, samo da ne ureknem pu pu pu a trenutno slusam Genius SP-HF1250B koji je smesan 2.0 sistem za njih ali nemam srca vise da mucim komsiluk.

Pitanje je na koliko oni tacno otpora rade posto risiver radi na opsegu od 4-8 Oma odnosno izbacuje 40W na 8 Oma a 80W na 4 Oma. I Boga mi lepo tresti, toliko lepo da me je vise sramota, bezobrazno je sa moje strane da odvrcem razne Sabatone i ostalu svastariju koju slusam dok ljudi ne znaju gde biju zatoceni po kucama.

Neko vreme cu da slusam ove Geniusove prdavce, moram da odmorim malo.

P.S. Jedna motivaciona pesma protiv proklete korone a kad vec pomenuh Sabaton nek bude ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=iGtEH1i78sI
Volume do daske! RESIST AND BITE!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 15.04.2020. 20:35 #662382

status: user
broj poruka: 18940
Sta ce ti dalje specifikacije, to je jedino sto je bitno. Samo je bitno da ih ne odvrces mnogo, nego uskladjeno, umereno i nece biti problema. Mislim, kada se desi prejaka struja, desi se u roku od nekoliko sekundi i onda je kasno, strada obicno visoki. Ja trenutno sam zakovan za 5.1, zbog rasporeda u stanu came mi zvucnici sa pojacalom u drugoj sobi, nisam ih slusao god. dana, izgoreo sam.

PS https://www.youtube.com/watch?v=USz2OR3wdB4

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Cyberdyne Kapiram 15.04.2020. 21:37 #662385

status: user
broj poruka: 43
Ali opet na koliko rade, na 4 ili na 8 Oma. Npr. pravilo kod punjaca za telefon je da ako je recimo punjac 2A (2000 mA) da ce telefon vuci koliko mu treba. Da li je i to sa ovom tehnikom slucaj?

Ta pesma je prelepa i posvecena nasem narodu. Odslusaj ovo, posveceno ruskinjama pilotima za vreme II Svetskog rata, pesma je vrhunska.

https://www.youtube.com/watch?v=C7NSUFDHFgg
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 15.04.2020. 21:57 #662387

status: user
broj poruka: 4506
Bog te mazo gde ces Sabaton da pomenes a da ne pomenes Last Dying Breath na prvom mestu, pa onda jos 59 mesta prazno ??

`Last Dying Breath` SONG STORY

The courageous defence of the Serbian capital in 1915 is best described through the words of Major Gavrilovic’s speech to his troops before the battle:
”Soldiers, exactly at three o´clock the enemy is to be crushed by your fierce charge, destroyed by your grenades and bayonets. The honour of Belgrade, our capital, must not be stained.
Soldiers! Heroes! The supreme command has erased our regiment from it’s records.
Our regiment has been sacrificed for the honour of Belgrade and the fatherland.
Therefore, you no longer need to worry about your lives: they no longer exist.
So, forward to glory! For the king and the fatherland!
Long live the King! Long live Belgrade!”


Ryzen 3700x | NZXT Kraken x62 | MSI x470 Gaming Pro Carbon | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Gigabyte 5700 XT Aorus | LG UW 34UC79G | Creative Blaster ZxR | Samsung M.2 970 evo PLUS 500gb | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 Re: >>bolji od originala 15.04.2020. 22:07 #662388

status: user
broj poruka: 938

https://m.youtube.com/watch?v=pn2G0HBVEbc
sto rece jedan u komentarima cudo je kako neki svedjani znaju za govor majora Dragutina Gavrilovica, a 90% mlade populacije u Srbiji nikad culo, ali znaju sve iz parova, zadruga, farmi i ostalih emisija kojim su zatrovani.



:: Sta ce ti dalje specifikacije, to je jedino sto je bitno. Samo je bitno da ih ne odvrces mnogo, nego uskladjeno, umereno i nece biti problema. Mislim, kada se desi prejaka struja, desi se u roku od nekoliko sekundi i onda je kasno, strada obicno visoki. Ja trenutno sam zakovan za 5.1, zbog rasporeda u stanu came mi zvucnici sa pojacalom u drugoj sobi, nisam ih slusao god. dana, izgoreo sam
::
:: PS https://www.youtube.com/watch?v=USz2OR3wdB
::
:: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: Gordon Allport
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Cyberdyne 15.04.2020. 22:16 #662389

status: user
broj poruka: 43
Last Dying Breath sam preslusao milion puta a preporucujem sledece kidalice:

Sparta
Shiroyama
Winged Hussars
Resist and Bite (nije zgoreg pomenuti jos jednom)
Night Witches

i naravno u susret 9.-tom maju

Primo Victoria i
Attero Dominatus


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646108.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs