Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Filmovi na fonu
STRANA 1 OD 1
Mojtezdrma Filmovi na fonu 15.04.2020. 20:34 T67471

status: user
broj poruka: 288

Dell Inspiron 3737
Intel Core i7-4500U 1.8GHz
8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
1TB SATA 5400rpm
AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR5
17.3` LED Backlight HD+ 1600x900 (TrueLife)

Postovani,
Gde mogu lgu da gledam filmove i serije na telefonu besplatno? Dakle nemam pristup kompu i torentu (sem ako ga nema za android?). Imao sam hbo go preko telenora ali mi sad nekim cudom traze 800 din za aktivsciju. Juce sam gledao juzni vetar seriju na nekom sajtu preko browsera, ajaoj kad sam posle video koliko mi nekakvih notifikacija iskace umalo da poludim (a kupio nov telefon pre 3 dana). Obrisao sam cache i resio problem (valjda). Tako da ne bih da ulazim opet na taj sajt.

Pomagajteee molim vass
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Jedino da drmas po jutjubetu. 16.04.2020. 13:16 #662421

status: user
broj poruka: 10985
Da, ima samo `starih` (celih) filmova, i upravo tu lezi spas (nazad, u stare pobede!). Za pocetak, Ajzenstajn, Dziga Vertov, Fric Lang itd., pa preko western-a i horora ``B produkcije`` (Rodzer Korman+Vincent Prajs, Kristofer Li, D. Saterlend...) i kompletne novotalasne britanske produkcije (Lindzi Anderson+Malkolm Mekdaul, Richard Heris itd.) do Bunjuela, italijanskog i franc. novog talasa, Kurosave, Bergmana, Tarkovskog, Paradzanova... U poredjenju sa time, 99% onoga sto se pravi poslednjih dvadesetak godina je shljam i koronavirusni shlajm...
Imas i domace (SFRJ/Srbija/NDH/BiH) filmove i tv serije, do, otprilike kraja dvadesetog veka. Hiljade sati melema za dusu,radosti za um, culo vida i sluh...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mojtezdrma Samo cu reci 16.04.2020. 19:47 #662433

status: user
broj poruka: 288
CyberFlix TV
Sve novo sa sve prevodima, radi savrseno. Naravno instalira se preko linka a ne preko store-a. Samo ukucas u google ovo ime aplikacije j sve ostalo ti se samo kaže. Kako sam je pronasao ne znam ni ja...


Dell Inspiron 3737
Intel Core i7-4500U 1.8GHz
8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
1TB SATA 5400rpm
AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR5
17.3` LED Backlight HD+ 1600x900 (TrueLife)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs