Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Par pitanja za vlasnike Logitech Z906
STRANA 1 OD 1
Compy Par pitanja za vlasnike Logitech Z906 22.04.2020. 19:20 T67495

status: user
broj poruka: 243
Da li ici na digitalni ili analogni signal, zvucna je integrisana sa Crosshair VI Hero (SupremeFX S1220)?Da li je DAC u Z906 bolji od ovog na ploci?
Da li je potrebno menjati i kablove za prednje zvucnike ako menjam za zadnje, (treba mi 15m umesto fabrickih 7.5 na zadnjim)? I neki predlog za kablove i toslink eventualno...
I jel mogu da se pronadju negde kod nas nosaci/srafovi koji odgovaraju za kacenje na zid?

Ryzen 9 3950X/ASUS Crosshair VI HERO/HyperX Fury 64GB/NZXT Kraken X52/Strix1080Ti OC/EVGA G2 750W/PHANTEKS Enthoo ProM/LG BDRW/SAMSUNG 960Evo 250GB/850Evo 500GB/WD Blue 6TB/Toshiba P300 3TB/2xLenovo L27i/Samsung 40KU6000/R.A.T.ProX/Microsoft Sculpt/Logitech Z906
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 22.04.2020. 20:24 #662650

status: user
broj poruka: 18940
Odgovor na tvoje pitanje: svejedno.

Analogni signal je bolji za neke bolje zvucnike, a u ovom slucaju je svejedno. Ja bih ga stavio na digitalni, veza je ipak digitalna.
Sto se tice pitanja da li je bolji dac na zvucnoj ili na Z906, nije mi jasno, tvoje pitanje je kontradiktorno, jer Z906 ima svoje pojacalo i predpojacalo...
Ako menjas jedne kablove, zameni i druge, da budu isti, ako hoces da bude kako treba.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl z906 23.04.2020. 00:14 #662661

status: user
broj poruka: 1492
vec neke 3.5 godine su povezani sa zvucnom SB x-fi xtreme audio,a inace koristim i opticki kabel i to sam povezao sa lcd tv-om.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646111.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs