Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
SBB EON ne prepoznaje Android Box nakon reseta
STRANA 1 OD 1
jocho SBB EON ne prepoznaje Android Box nakon reseta 18.05.2020. 10:53 T67551

status: user
broj poruka: 36
Treba mi mala pomoć, ako je neko imao slično iskustvo. Koristim SBB EON uslugu i imam 5 registrovanih Android box uređaja na kojima bez problema koristim EON aplikaciju. Pre neki dan me je jedan Android box uređaj nešto zezao pa sam mu uradio factory reset (inače nijedan od ovih uređaja nije root-ovan). Kada sam nakon toga instalirao EON, pokrenuo konfigurisanje i uneo parametre dobio sam poruku na ekranu da već imam maksimalan broj uređaja registrovan. Znači da ga je EON prepoznao kao nov uređaj, a ne kao postojeći koji je već registrovan. Naziv uređaja je identičan (X96H_PRO) kao i pre reseta tako da ne verujem da je to u pitanju, a i nema logike da ga vezuje na taj način. MAC adresa je naravno ista (bio sam ubeđen da ga tako vezuje na EON portal). Google nalog je isti kao i pre reseta. Pošto sam već 2 puta brisao i dodavao neke uređaje ovog meseca sada moram da čekam 1. jun kako bih ponovo registrovao ovaj uređaj. Ima li nekog drugog leka?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gatekeeper re 18.05.2020. 15:08 #663228

status: user
broj poruka: 503

meni i kad se update-je firefox vidi kao novog korisnika..tako da sam zbog toga iskljucio

njegov update..izgleda ces morati da sacekas prvi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jocho re 20.05.2020. 09:55 #663270

status: user
broj poruka: 36
Zvao sam na kraju SBB tehničku podršku i oni su mi obrisali uređaj pa sam ga ponovo dodao.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs